Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody grapplingowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe

płacz że ktoś walczył za brutalnie i zawadził mojego kumpla piętą, przez co ten przegrał walkę - to nie jest tłumaczenie się na poziomie zawodnika


A na poziomie zawodnika sa brudne akcje kilka razy pod rzad? Oczywiscie nie pisze tego, z zadna ironia, tylko dziwi mnie, ze tego typu techniki, sa czesto w asortymencie swietnych zawodnikow, ktorzy bez problemu zwyciezaliby bez korzystania z sytuacji "gdy sedzia nie patrzy".

PS. Gratuluje pierwszego miejsca (jesli dobrze Cie kojarze zdjecie z Twojego avatarka).
PS2. Macie jakies zdjecia (a jeszcze lepiej filmiki) z walk?
  • 0

budo_j.g.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
popieram macz1980. Takie rzeczy się zdarzają i zwykle nie jest to działanie umyślne.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Turniej był chyba udany, choć mogłoby być więcej osób - w niektórych kategoriach było tylko po 3 zawodników. Ja z powodu kontuzji nie startowałem tym razem :( .
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Zawody jak zawsze w takiej samej atmosferze czyli milej - najwiekszy poslizg niestety taki ze nie bylo sedziow ktorzy zawsze sedziowali. Niestety mata dla poczatkujacych musiala byc oddana sedziom z doskoku ktorzy sedziuja normalnie pod calkiem innymi przepisami i z innymi komendami. Doprowadzilo to na poczatku do zamieszania pod wzgledem punktacji. Zapewne i ktos mogl ucierpiec na niedopisaniu jakiegos punktu podanego przez sedziego przy stoliku ale zasada jest taka ze decyzja sedziego w momencie nawet jesli popelni blad a nie jestesmy w stanie zapamietac wszystkim punktow za co ktory zawodnik dostal jest decyzja niepodwazalna i nie mozna na boku potem zmieniac decyzji poniewaz kazdy by przychodzil i wyklocal sie o punkty.
Tak ze jesli ktos czuje sie pokrzywdzony to zapewne nie byl przez sedziow rolowany specjalnie a przez male doswiadczenie w sedziowaniu pod tym regulaminem.
Ogolnie bylo bardzo fajnie i do nastepnego turnieju.
Niestety jako ze spedzalem go na macie to malo przyjemnosci z ogladania jego mialem :(
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe

A na poziomie zawodnika sa brudne akcje kilka razy pod rzad? Oczywiscie nie pisze tego, z zadna ironia, tylko dziwi mnie, ze tego typu techniki, sa czesto w asortymencie swietnych zawodnikow, ktorzy bez problemu zwyciezaliby bez korzystania z sytuacji "gdy sedzia nie patrzy".


Nie pisz o brudnych akcjach, bo chyba brudnych akcji nie widziales. Podkreslam, ze na macie bylo 2 sedziow. Gdyby rzeczywiscie bylo cos nieprawidlowego, podejzewam, ze byloby to wylapane przez nich, przeciez jakiestam doswiadczenie maja, znaja zasady i widza wszystko z zewnatrz, czyli lepiej osob walczacych

Dzieki za gratulacje
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Hmm jak sie tak dluzej zastanowilem to rzeczywiscie macie racje. Sorka - moj blad :oops:
Gadam na innych, ze nie czysto walcza a sam pieta przejechalem jednego po twarzy - naszczescie na przeciwniku nie zrobilo to najmniejszego wrazenia i nie przeszkodzilo w walce ;)

No i mam nadzieje, ze na turnieju w listopadzie tez sie zjawicie :)

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
przyczepić sie można tylko do sędziowania - na macie dla poczatkujących o każdy punkt trzeba było sie wykłócać
no i niezbyt wielu zawodników : w kategorii do 66kg (pocz) zgłosilo się nas dwóch i walczyliśmy do 73kg - ale co tam i tak bjj rules :)
  • 0

budo_dudzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe

Hmm jak sie tak dluzej zastanowilem to rzeczywiscie macie racje. Sorka - moj blad :oops:
Gadam na innych, ze nie czysto walcza a sam pieta przejechalem jednego po twarzy - naszczescie na przeciwniku nie zrobilo to najmniejszego wrazenia i nie przeszkodzilo w walce ;)

No i mam nadzieje, ze na turnieju w listopadzie tez sie zjawicie :)

Pozdrawiam :)

To miło, że niektórzy potrafią przyznać się do winy a nie trzymać swoje ,nawet gdy nie mają racji ..Ja też jestem za twardą i przepisową walką i nie widziałem żadnej o której można było powiedzieć ,że jest inna.
Myślę,że można przyczepić się do wielu innych rzeczy podczas zawodów np.Ja walczyłem (jak się później okazało) jedną walkę przez pomyłkę.Na szczęście wygrałem no i zawsze jeden sparing więcej. :lol: Oprócz tego waga zaniżała 3 kg. ale ogólnie zawody jak ktoś wcześniej powiedział kameralne i w miłej sportowej atmosferze.W listopadzie pewnie znów spróbuje swych sił.
Pozdrawiam ekipę z Łodzi i Warszawy.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
jeszce jedna uwaga do organizatorów: nazwy producentów i ceny należałoby poodklejać z pucharów i nagród - bo tak trochę wieśniacko to wygląda :(
a i dyplomy popodpisywać
  • 0

budo_bunny
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minsk Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Ja jestem kotem w tym sporcie :D ale w/g mnie bylo super. Byly to pierwsze moje zawody ale wrocilem zadowolony :D ( z ta pieta po twarzy to pewnie ja dostalem :D ale nawet tego nie poczulem :D ) Sedziowie w/g mnie robili Swoja prace nalezycie !!!
Pozdro dla wszystkich ktorzy byli w Wawie :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Wyniki Turnieju


W grupie początkujących Kat. do 73 kg
I m – Sokołowski Michał (BJJ)
II m – Śmietanko Grzegorz (NTJ)
III m – Rajkowski Dominik (Bushi, Józefów)

Kat. do 81 kg
I m – Śmietanko Krzysztof (NTJ)
II m – Golubski Tomasz (Atemi Mińsk Maz.)
III m – Mazur Michał (BJJ)

Kat. do 90 kg
I m – Dudczak Marcin (BJJ)
II m - Czerwiński Krzysztof (BoneBreakers)

W grupie zaawansowanej
Kat. do 66 kg
I m – Berezowski Grzegorz (AZS UW)
II m – Dudkowski Wojciech (Gladiator)
III m – Młynarczyk Marcin (Gladiator)
Kat. do 73 kg
I m – Kwiatkowski Paweł (Atemi Mińsk Maz.)
II m – Sosiński Marcin (Sambo Syst.)
III m – Kacprzak Grzegorz (Atemi Mińsk Maz.)

Kat. do 81 kg
I m - Łuczak Maciej (BoneBreakers)
II m – Szymański Zilbert (Budokan)
III m- Szadkowski Łukasz (Mata-Leo)

Kat. do 90 kg
I m – Budny Łukasz (AZS WSUiB)
II m – Zaborowski Marcin (Budokan)
III m – Stratyński Filip (Mata-Leo)

W grupie kobiet miejsca na podium zajęły:
I m – Maracewicz Agnieszka (TAJ )
II m – Kobylińska Bogumiła (Budokan)
III m – Rozbicka Anna (Budokan)
  • 0

budo_dudzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Kto był trzeci w grupie dla początkujących w kat do 90kg. Poprawcie to bo wygląda tak jakby w tej grupie było tylko 2 zawodników!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Pare fotek niestety wiekszosc ma fatalna jakosc bo sam nie mialem czasu robic ;(
Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

budo_dudzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Powtarzam pytanie-kto był trzeci w grupie początkującej w kat. do 90kg?????????????
  • 0

budo_j.g.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Zdaje się, że to był ktoś od nas (azs wsuib/ azs uw), niestety nie znam nazwiska bo jest on nowy.
  • 0

budo_satorido
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe

Moje zdanie jest takie. Gdyby coś było zrobione umyślnie, napewno któryś z sędziów by zareagował (przecież na macie było ich dwóch). To jest walka w której są dynamiczne ruchy i czasem rzeczywiście można kogoś czymś zawadzić, jeśli ktoś intensywnie trenuje, to doskonale o tym wie. Na genitalia są ochraniacze, duzo osób w nich walczyło. Do sukcesu prowadzi intensywny i cieżki trening, a nie płacz że ktoś walczył za brutalnie i zawadził mojego kumpla piętą, przez co ten przegrał walkę - to nie jest tłumaczenie się na poziomie zawodnika

Pozdrawiam i życzę sukcesów w treningu


Cóż najwyraźniej nie jestem zawodnikiem bo to o Mnie była mowa :-) .
Uważam że niema co roztrzasać sprawy bo to byly zawody nie o jakies pieniadze tylko dla zabawy(i tak je traktowalem),wydaje mi sie że mam wieksze braki w agresji niż technice
ale obiecuje nad sobą popracować i przestać płakać że ktoś Mnie kompnoł w główke czy zawadził łokciem w krocze :-) .Mam także nadzieje na rewanżyk za rok.
Zgadzam się też z rozmowcą że ocene należy zostawić sedziom i skoro oni stwierdzili że jest ok to tzreba tak najwidoczniej walczyć.
Pozdrawiam i byłbym wdzieczny gdyby sprawa ta już niebyła roztrząsana bo niewarto.
Jeszcze raz gratuluje wygranej.
  • 0

budo_dudzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
A będą jakieś wyniki na stronie szkoły w której odbyły się zawody?
Ten który miał 3-mce na pewno walczył z żółtym pasem
  • 0

budo_j.g.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
jak w zółtym to nie od nas
  • 0

budo_oso
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Od nas. Taki trochę otyły, krótkie ciemne włosy z białym pasem... To chyba on niechcący złamał żebro gościowi z żółtym pasem.
  • 0

budo_j.g.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
no własnie tak mi się zdawało, że od nas :roll:
ps: siema Oso :wink:
  • 0

budo_dudzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody grapplingowe
Ten co złamał żebro temu gościowi miał drugie miejsce ,wiem bo walczył ze mną w finale. A ten z żółtym pasem to gość ze złamanym żebrem i rzeczywiście nie był trzeci.
Pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024