Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula w Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
KIMURA WIEM KTO STOI ZA TYM, ŻE NASTULI UDAŁO SIĘ DOSTAC KOTRAKT W JAPONII.
TO CZŁOWIEK MAJĄCY TAM OGROMNE WPŁYWY I UKŁADY - TEN, KTÓREGO IMIENIA NIE WOLNO WYMAWIAĆ :)
PEWNIE BEDZIE NA GALI W LOZY VIP, ALBO Z SILVĄ I BASEM R. BĘDZIE KOMENTOWAŁ WALKI. OCZYWIŚCIE PO JAPOŃSKU.
I BĘDZIE SLEDZIŁ CAŁE PRZYGOTOWANIA DO TURNIEJU BY NIC NIE ODBYWAŁO SIĘ NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI. W RAZIE CO POWIADOMI ODPOWIEDNIE SŁUZBY. :wink:
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
po pierwsze wylacz caps lock, bo pisanie z duzej liery uwazane jest za krzyk i traktowane jako objaw zlego wychowania! :roll:

po drugie kategoria wagowa do 95kg? :roll:

dobra, troche sie poprzyczepialem! :)

w swoim czasie, a byl on dluzszy niez 3 lata, Nastula wygrywal wszystko, jego klasa jako zawodnika nie podlega dyskusji!
niestety masz racje, ze w Polsce szybko zapomina sie o dokonaniach doskonalych sportowcow, a juz napewno nikt nie stara sie zrobic z nich autorytetow i przykladow dla mlodziezy! czasem ma to forme: "murzyn zrobil swoje, murzyn moze isc""!

Malysza bym sie nie czepial, od 5 lat jest w scislej czolowce w sporcie w ktorym tez trudno byc caly czas na topie i jako zawodnik i czlowiek ma wielka klase! :wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Szczerze mówiąc jestem pełen obaw... Nastek w Sydney dostał przeokrutne baty od jakiegoś Żyda, nie pamiętam nazwiska...Po 2.5 minuty ippon, pamiętam jak dziś... Atlanta, Atlanta, ale to już 9 lat temu było panowie...
Jednak całym sercem jestem z Polakiem i mam nadzieję że wszystkie 5 walk wygra.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Upfff, myslalem ze to proma aprilis przyspieszony, a tu prosze .... :D


Super wiadomosc, Pawel to prawdziwy wojownik, wiec bedzie dobrze!
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Może skończy się stereotyp walk w klatce...(ale nie liczyłbym na to)

Oczywiście dopinguje Nastuli, ale nie wróżę mu zbytnich sukcesów...
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Szczerze mówiąc jestem pełen obaw... Nastek w Sydney dostał przeokrutne baty od jakiegoś Żyda, nie pamiętam nazwiska...Po 2.5 minuty ippon, pamiętam jak dziś... Atlanta, Atlanta, ale to już 9 lat temu było panowie...
Jednak całym sercem jestem z Polakiem i mam nadzieję że wszystkie 5 walk wygra.


tutaj nie ma pewniakow, wszystko jest mozliwe! dopiero po fakcie bedzie mozna cos powiedziec! ja osobiscie sie ciesze, ze mamy wreszcie rodaka w Pride!

ale popatrz na Yoshide(chyba nie da sie uniknac takich porownan), swoj medal olimpijski zdobyl w Barcelonie (pratycznie jednym rzutem, uchi mata), a warzyl wtedy ok 78kg! Aktualnie warzy 100kg i daje sobie rade w Pride!
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Kontrakt Nastuli nie był załatwiany przez nikogo z Polski. Pomógł w tym jego były trener, a przede wszystkim lista zwycięstw ( w tym wygrana w Jigoro Kano Cup ), które przyniosły mu szacunek i popularność w Japonii.
Oczywiście podejrzewam, ze jak zwykle w takich przypadkach ( sukces ma wielu ojców ) nastapi niebawem wysyp tych, którzy rzekomo to załatwili, mieli w tym udział, wypromowali, dzieki ich staraniom i rozmowom w Japonii itd. :wink:
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
oj czepiasz sie :wink: :)
  • 0

budo_sir_bk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Pożywką mediów jest sensacja więc to że skończy się taki stereotyp to pobożne życzenia. Dobry tytuł jest dla nich połowa sukcesu. Z czasem może ochłoną bo temat podejmą dziennikarze sportowi.

Zobaczmy jak zachowuje się dse. Szukają nowych nazwisk, które zaistniały już kiedyś na arenach sportowych. Jeżeli Nastula zawalczy w Pride to szukuje się nam kolejny pojedynek taki jak Gardner - Yoshida.

Co do Pawła i jego szans.... to ma je tylko spotykając się z takim przeciwnikiem. Technki kończące parterowe może mieć opanowane, 2-3 miesiące i nauczy się blokować rękoma i może uderzać. Z nogami tak szybko mu nie przyjdzie ale to zależy czy wcześniej coś robił w tym kierunku.

Prośba do modów... skoro Paweł jest na Budo to może dałoby się go namówić aby wypowiedziałby się nt. przygotowań do walk w nowej formule. Wtedy wiedzielbyśmy jak faktycznie jest z jego umiejętnościami.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Prośba do modów... skoro Paweł jest na Budo to może dałoby się go namówić aby wypowiedziałby się nt. przygotowań do walk w nowej formule. Wtedy wiedzielbyśmy jak faktycznie jest z jego umiejętnościami.


Właśnie. (oczywiście gdyby Pan Paweł znalazłby chwikę czasu).
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
mkimura chyba żartujesz, gdyby nie ciągłe wyjazdy do Gejszolandu Pierwszego Spośród Promotorów polskiego MMA to długo byśmy ŻADNYCH Polaków w Japonii nie zobaczyli, nawet studentów japonistyki!!! Po prostu myślę, że przemawia przez ciebie ZAWIŚĆ, która niebawem ma być ponoć ZDEMASKOWANA :twisted: :) :twisted:
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
tengu..
chłopcze jak z ciebie taki znawca tematu to szkoda że nie wiesz że jak nasz Pawełek zdobywał mistrza olimpijskiego i pozostałe tytuły to walczył w kat do -95 kg. taka wtedy obowiazywała. i jak wagi w judo sie zmieniły i pojawiła sie kat -100 kg to wtedy nastek zaczął przegrywać bo zawodnicy z kat. wyzszej zbijali wagę i pojawiły się osoby, które do tej pory nie walczyły w -95 kg. ostatni medal Nastula na poważnej imprezie zdobył w kat. -100 kg w Bratysławie na Mistrzostwach Europy srebrny medal ( przegrał w finale z franuzem). i zanim zwrócisz komuś uwagę to sprawdź dokładnie o czym piszesz bo możesz się mylic a to objaw złego wychowania... popraw się albo troszke poczytaj bo jestes powierzchowny...
albo ogladaj małysza
ps.
kimura naprawdę nie wiesz o kim mówię - kto załatwił Nastuli walkę ...
:D naprowadzę cie kluczem sa słowa "polski zawodnik w japonii"
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
brad pit :D :) :-)
pozdrawiam.
hehehehehhe tak to on zaiste ... rozszyfrowałeś go
hhhahahhahaha
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
brad pit, kordian, jestescie paskudni i wredni! bo przemawia przez was zawisc i chcecie zniszczyc polskie mma, ktorego nie potraficie wypromowac i nie macie takiego prawa! :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
panie Kordian, faktycznie pojordolilo mi sie z ta waga za co przepraszam!

przy tym jednak zachowalem forme, takze prosze by mnie pan chlopcem nie nazywal, bo dzieckiem juz dawno nie jestem, a takie prymitywne spoufalanie sie poprostu mnie irytuje! zachwycila mnie pana spostrzegawczosc i to jak pan wychwycil moja powieszchownosc! :)
na tym koncze, bo mam wrazenie ze dyskusja z panem nobilituje pana bez potrzeby!
aha, jak wiadomo prawdziwi znawcy maja ducha sportowego i rywalizacje (czyt. Malysz) w powazaniu?! :lol:
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Hmm.... skoro wraz z sukcesami Adama Małysza zaczęli pokazywać w TVP skoki, a gdy Mirco zaczął odnosić sukcesy w MA chorwaci doczekali się transmisji K-1 i Pride-a...... to idąc dalej tym tokiem myślenia... :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Tylko nie może tam być chłopcem do bicia.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Otóż to, Jani 8)
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
panie tenugu nie irytuj się tak pan bo gorączki dostaniesz.
a rozmowa z panem mnie do niczego nie nobilituje. bo nie moge tego co zaszło nazwac dyskusją. to upomnienie. ale zachwyciła mnie kwiecistośc wypowiedzi jaśniepana. jestem porażony. wyslę bukiet róż na letnia rezydencję waszej wysokości. z butelką białego wina i kasetą ze skokami małysza cobys pan mógł się jego wyczynami delektowac do woli.
spoufalac sie nie zamierzałem bom pewnie niegodzien zaszytów takich. o wybaczenie zatem proszę.
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Co tu dużo gadać: powodzenia w nowej formule dla p. Nastuli, to z pewnością będzie coś wartego obejrzenia.

a takie małe p.s.:
Czytaliście komentarze pod artykułem na onecie?? Ci ludzie są nie do zdarcia :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024