Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Jesli jest tu ktos z sesji PG prosze a jakiegos posta :)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
wiem ze HAST trenował ale musisz go pytać - ja na UG (teraz przerwa - wracam do zdrowia po kontuzj) :wink:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Co chcesz wiedziec o Sekcji Judo na PG ?
  • 0

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Bo ja jestem z tej sekcji i mialemnadzieje ze jest tu ktos zalogowany z mojej ukochanej sekcji. A i pozdrowionka dla kolegow z sekcji UG :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??

Bo ja jestem z tej sekcji i mialemnadzieje ze jest tu ktos zalogowany z mojej ukochanej sekcji. A i pozdrowionka dla kolegow z sekcji UG :)


Wiecej osob (Aikido) siedzi na stronie uczelnianej sekcji Aikido (adres w mojej stopce). Z sekcji Judo to nie wiem ile osob czyta, nigdy ich o to nie pytalem.
  • 0

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Dzieki :)
Moze sie ktos odezwie ...
Pozdro
  • 0

budo_spawn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Siemano! W związku z tematem chciałbym zapytać czy można się zapisać do sekcji judo pg w najbliższym czasie. Ja jestem studentem I roku, nigdy nie ćwiczyłem judo, ale chciałbym zacząć. Czy istnieje taka możliwość ? Chciałbym się dowiedzieć również kiedy odbywają się terningi dla początkujących. Pozdro for @ll!!!
  • 0

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Oczywiscie ze mozna sie zapisac. Jesli nei trenowales nigdy polecam zatem grupe poczatkujaca :) z tej grupy mozna trafic do sekcji glownej ze tak to nazwe. Ewentualnie jak jujz zaczniesz cos lapac to sam zdecydujesz sie przyjsc do Nas na trening :) Treningi grupy poczatkujacej prowadzi trener Zytkiewicz ... Treningi odbywaja sie co poniedzialek i wtorek o godzinie 18.30 . Poprostu przyjdz i sie zapisz mysle ze nie bedzie stwarzal problemow z przyjeciem Cie do grupy dla poczatkujacych... ja tez tam zaaczynalem :) aczkolwiek szybko przeszedlem do sekcji gdyz bylo mi malo :) Pozdrawiam.
Sly
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
U Trenera Zytkiewicza masz sporo cwiczen i gimnastyki. Bez dobrego przygotowania nie ma co sie zblizac do sekcji Judo (Trener Kutek). Obie sekcje maja jeszcze trening w srode na AWF'ie - randori.
Powodzenia w treningach !
  • 0

budo_spawn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Wiekie dzięki za odpowiedź, chyba nie będę się długo zastanawiał :D . Chciałbym zapytać jeszcze jak wyglądają takie treningi ( jakie zawierają ćwiczenia) i czy trener może zwolnić z zajęć W-F na PG ? Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 0

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
Witam ponownie. Jezeli chodzi o zajecia z judo na PG to sa one tak jakby zastepstwem zajec z wychowania fizycznego , czyli nie musisz wtedy chodzic na w-f chodzisz na judo :) Jezeli chodzi o ludzi ktorym zastepuje judo w-f czyli takich jak TY (ja juz nie mam w-fu wiec chodze dla przyjemnosci :) ) obowiazuja takei same zasady zaliczenia tzn. jezeli chodzi o obecnosci. Nie ma jakotakich zaaliczen ,ale sa zaz to zawody na ktorych mozna sie sprawdzic :) Odbywaja sie one na AWfie w Gdansku np. Turniej zielonych pasow. CZyli fdo zielonego paska [plecam sam sporo walczylem na tych zawodach :) teraz juz niestety nie moge :) niestety poziom jest zbyt niski troszeczke ... Polecam zawody mozna sie sprawdzic i przezyc troszeczke podniesiony poziom adrenaliny ... ekstra sprawa :) treningi w gropie poczatkujacej wygladaja bardziej jak zabawa i tak tez ja bym to trraktowal ,ale mozna sie troszeczke nauczyc aczkolwiek nie za wiele, jak juz zaczniesz trenowac i sie trroche nauczysz to zapraszam wtedy do trenera Kutka ,czyli na sekcje.
Pozdrawiam.
sly
  • 0

budo_sly
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Politechniki Gdanskiej w JUDO - jest tu ktos ??
A Ty kto Hast ?? widze ze kumasz jeseli chodzi o treningi u Nas ,to Ty Tomek ??
Pozdrawiam.
sly
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024