Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOZ BUDO - moj komentaz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NOZ BUDO - moj komentaz
Widze ze temat wywoluje za duzo kontrowersyjnych postow , wiec musze napisac cos od siebie.
Projekt noza Budo , podjolem .....no bo ktos musial to zrobic( moim faworytem byl ktos inny).Zamierzeniem nie bylo i jest nie zarobienie kasy( niech ktos znajdzie custom z kydexem za ta cene ) ale niejako "wyszlifowanie" nagrody dla ludzi ktorzy wkladaja duzo serca i czasu w to zeby Magia Stali i Vortal wygladala tak jak wyglada.
Konus nigdy nie mial mial byc dla kazdego , moze to balowochwalcze ale tak ja t owidze
Noz jest po kosztach wlasnych , a nawet jak widze ponizej.Absolutnie nie licze swojej pracy , kosztow energii , piwa czy problemow z zona.
Teraz moje pytanie czy "user" z 10 postami na Vortalu ma prawo przypierdalac sie do tego projektu , i napisac dlaczega ja tego noza nie moge kupic ( z mniej lub bardziej durnowatym komentarzem)
Jezeli ktos tak mysli to niech jeszcze raz to przeczyta.
Jak dla mnie noz to z pochwa to 8 godzin pracy , godzin ktore moge poswiecic tylko w sobote i niedziele , tym samym godzin w ktorych nie po jade z moimi dzieciakami na hokeja ,plywalnie czy na zawody BJJ , nie zabiore zony na obiad czy tez kurwa nie zapale cygara i nie posluchan Tangerine Dream.
Dlatego przepraszam ale posty niektorych ludzi , po prostu mnie ...tak wlasnie wkurwiaja ............
Mod moze to przykleic ...............
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024