Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego akurat ta SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_iwan44
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego akurat ta SW

Przecież już dawno pewien człowiek z Brazylii udowodnił jaki styl jest najlepszy w walce SPORTOWEJ (czytaj z zasadami). Jeżeli chodzi o ulice to jak wiadomo nic się może nie sprawdzić. Pozatym takich pesudofajterów wykrzykujących, że ich styl jest najlepszy powinno się ignorować. Nie wiem dlaczego autor tak się przejmuje zdaniem innych, trzeba robic to co się lubi i tyle.

według Mnie tacy ludzie jak ten "pewien człowiek z Brazylii" rodzą sie raz na pare wieków, i nie zależnie, co by trenował, i tak by spóścił łomot większości...to poprostu wybitny talent...wspaniała rekombinajca genów stworzona do SW...

A co do tematu...to ja np. niektóre style uważam za sqteczne, a inne za wogóle nie pasujące do SW, choć sa tak często nazywane...moge też zachwalać swój styl, bo go kocham całym sercem, jak matka syna, i będe go zachwalał ze wszystich sił i tak bedzie robił każdy, a i tak wiadomo, że niema tego stylu naj, oraz, że dużo zależy od osoby trenującej daną SW. Więc ćwiczmy to co Kochamya będziemy szczęśliwi :lol:
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego akurat ta SW

bo go kocham całym sercem, jak matka syna, i będe go zachwalał ze wszystich sił


8O chyba jak syn matke. :lol:
  • 0

budo_iwan44
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego akurat ta SW
tak sie właśnie zastanawiałem, które wybrać...bo nie wiedziałem, które uczucie jest napewno większe :-)
a więc jak syn matke/matka syna*
*niepotrzebne skreślić...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024