Skocz do zawartości


Zdjęcie

nunchaku pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_cbb
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nunchaku pytanie
A więc tak:
Zaczęło się od zakładu z sen się że zrobię nunchaku z łożyskami o 50 zł i wygrałem. Na początku zrobiłem takie jak na fot 1 – zwykłe bez niczego. Spodobało się mojemu kumplowi i sprzedałem mu za 20 zł.

Dołączona grafika

Potem tak z nudów chodząc po Internecie zobaczyłem fajny krój nunchaku i zrobiłem takie jak widać na fot.2 Te od razu w klubie znalazło chętnego, a nawet 3 chętnych na zakup i musiałem dorobić 2 sztuki. Poszły po 25 zł za sztukę.
Dołączona grafika
Parę dni później jakiś facet do mnie dzwonił że szuka nunchaku ale innego, słyszał że podobno produkuję. Chcąc nie chcąc zrobiłem mu takie jak to na fot 3
Dołączona grafika
I od tego się zaczęło. Zaczęli do mnie od paru dni dzwonić i pisać sms ludzie że szukają sprzętu i znajomy im mnie polecił że tanio i porządnie i tak powstały nuny:
Dołączona grafika
Fot 4 – te chciał mój sen sei z którym się założyłem, i parę innych osób
Dołączona grafika
Fot 5 – dla przyjaciela kibica który chciał je na 18 urodziny w sobotę, całość z hartowanej stali, waży z 1,5 kg a moc obalająca jak mówi wynosi dużego kibica innego klubu J

Teraz chcąc nie chcąc robię tym ci się do mnie zgłoszą nunchaku, z dwa tygodnie już będzie. Zazwyczaj jak widzę że ktoś się nie zna to proponuję mu dodatkowe 100 filmów o walce nunchaku za dobre piwo J To chyba na tyle. Jak się komuś to spodobało to mogę puścić aukcję w umówionym terminie po przez allegro, w razie co to mój e-mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a i co do mocowanie to jak je zrobiłem to już tajemnica firmowa J
Ostatnio z ciekawości robię takie które składa się w jedną pałkę. Już mam je na ukończeniu bo znajomy się ze mną założył że takiego to na pewno nie zrobię.
  • 0

budo_cbb
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nunchaku pytanie
sory, coś nie tak zrobiłem z fotkami. ewentualnie jak ktoś je chce co proszę o e-mail
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024