Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety i MT...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
..a tt48 został już tak zrugany przez formuowiczów za swoje pyszałkowate posty..
Nie martw się ten post został napisany gdzieś w lutym a teraz tt48 nawrócił się.
Czasami trzeba patrzeć na niektóre posty przez palce ale zdarza się wiele razy czytac bardzo konkretne, pozytywne i konstruktywne posty. Nie zawiedziesz się olałan..
Witamy na forum.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
na atw są 2 kobitki ( cwicze mt ) spocone są jak cholera ale jak sie spojrzy jak cwiczą....to tak srednio. Dlatego cwicza tylko ze sobą :P Dla mnie dziewczyny/kobiety mogą chodzic na sw. Czemu nie? Nawet moge z taką cwiczyc :]
  • 0

budo_olałan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...

..a tt48 został już tak zrugany przez formuowiczów za swoje pyszałkowate posty..
Nie martw się ten post został napisany gdzieś w lutym a teraz tt48 nawrócił się.
Czasami trzeba patrzeć na niektóre posty przez palce ale zdarza się wiele razy czytac bardzo konkretne, pozytywne i konstruktywne posty. Nie zawiedziesz się olałan..
Witamy na forum.


dzieki za powitanie:)
tak naprawde to ta odpowiedzia chcialam rozsmieszyc malgosie, co mi tam pyszalkowatosc kolegi tt48, nie mowiac o jego ortografii;)
pozdrawiam
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
JA STANOWCZO CHCE WIECEJ KOBIET W MT :) :) :) :)

nie bojcie sie dziewczyny, kazda MA jest dla ludzi;)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
Bomber, zgadzam się z Tobą!
Tak na marginesie, to nie lubię jak kobieta ma siniaki :wink:
Dla faceta sińce czy blizny są czymś co dodaje męskości.
Natomiast dla kobiety, to poprostu rzecz szpecąca.
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
ja mam teraz takiego fajnego siniaka na udzie od wewnetrznej strony... nooo... mi dodaje uroku :)
Małgorzatka - zamiast dywagować idź na trening i sama się przekonaj. rozwalają mnie takie dylematy. no i co z tego, że jakiś typek stwierdzi że nie, MT nie dla kobietki? trudno. są rózni ludzie, różni trenerzy, różne sekcje. a nuż się okaże, że się sprawdzasz i nawet jeśli będziesz jedyną laską na treningu to właśnie dlatego warto zostać.
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...

Bomber, zgadzam się z Tobą!
Tak na marginesie, to nie lubię jak kobieta ma siniaki :wink:
Dla faceta sińce czy blizny są czymś co dodaje męskości.
Natomiast dla kobiety, to poprostu rzecz szpecąca.



:rofl:
  • 0

budo_nataliaa5
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...

dokladnie tak jest nam jest sie lepiej rozciagac moi kumple z klubu dosc dlugo sie juz rozciagaja ale szpagatu nie moga nadal zrobic a jak patrze na ich miny to mnie wszystko boli tak cierpia :wink:
pozdro :) :) :)

hehe jak by sretching zalezał od rodzaju płci to chyba wszystkie dziewczyny robiły by szpagaty. Znam dziewczyny, ktore po 2 latach kicka nie potrafia zejsc do pełnego szpagatu chociaz rozciagaja sie 1 raz w tygodniu plus na kazdej rozgrzewce i po treningu, za to znam chłopaków, ktorzy wczesniej nic nie cwiczyli a szpagat zrobili w tak szybkim czasie jak ty. Kazdy organizm jest inny i jest to sprawa indywidualna i nie zalezna od rodzaju płci !!!
POZDRAWIAM!
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...
Oj w olsztynie są dziewczyny i bardzo dobrze im idzie, także do roboty maleńka:D Jak masz serce do walki to trenuj i nie słuchaj tego co mówią inni
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety i MT...

Oj w olsztynie są dziewczyny i bardzo dobrze im idzie, także do roboty maleńka:D Jak masz serce do walki to trenuj i nie słuchaj tego co mówią inni


poprawka, tego co mowi trener :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024