Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obróbka NC11LV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_tuco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obróbka NC11LV
Rzeczywiście bliżej będę maił do Vis'a.

Pozdrawiam
  • 0

budo_psychiatrist
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Obróbka NC11LV
kaligula: nie nie trzeba uzbierac 400 kg, widocznie nie wyrazilem sie jasno. on myslal, ze bedzie wiecej niz 400 kg nozy i wtedy nie wezmie. a na nasze potrzeby to spoko, dorzuci do innego wsadu. tylko, wiadomo, stal nozy i stal wsadu musi byc jednakowa.
melonmelon: lepiej sie uczyc(mowie o panu hartowniku ze wspomnianego postu) niz sie nie uczyc. moze juz sie nauczyl...koles twierdzi, ze stal NC11lv to znana im stal, duzo tego hartuja wiec nie powinno byc problemu.
jasna sprawa, ze gra warta jest swieczki tylko i wylacznie dla kolegow z mojego rejonu bo jakby u nas we Wrocławiu byl jakis Vis czy cos podobnego to nie byloby problemu. Warszawiacy maja Visa wiec nie dla nich moja propozycja.
A ja uwazam, ze 6-7 zeta za kg to supertanio i warto nawiazac wspolprace. a nóż(nomen omen) sie panocki w hartowni wyspecjalizuja i bedziemy coraz lepsze noze robic, nie? chyba o to biega.
psychiatrist
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Obróbka NC11LV
Ja też chciałem oddać nożyki potem do tego nitrexu - nie sądze aby byli niekompetentni - widzieliście ich stronkę? A ty psychiatrist coś robisz czy jak? Mam nadzieję że się pojawisz na następnym zlocie budo.
  • 0

budo_psychiatrist
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Obróbka NC11LV
taa, cos tam rzezbie. niestety nie mam cyfry i zdjecia pokaze dopiero po skonczonej pracy. aktualnie na warsztacie sa: 1)scyzoryk firmy made in germany( ma chyba ze 40 lat) otrzymany od ojca. dopieszczam go tzn rekojesc byla zniszczona wiec nadalem nowy polysk i polozylem politure z szelaku, wpolerowalem na ile sie dalo ostrze. ten noz byl dzisiaj ze mna w pracy:)goli wlosy i karteczki kroi na makaron 2) scyzoryk(tez od ojca) solingen. wlasciwie zrobic musze to samo lecz dodatkowo naprawic blokade backlock. 3) finka( tak, taka jaka znacie, z pilka na grzbiecie glowni) zrobilem jej nowa rekojesc z dębu, polozylem politure. oraz 4) od poczatku moj nóż(projekt jumbo-chwalil sie na forum rysunkami i jeden zapozyczylem) - a'la MFS. jednak ma pewna modyfikacje. przepraszam, ze tak OT o tym pisze ale zostalem do tablicy wywolany.
co do zlotu: jasne
pozdrawiam
psychiatrist
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024