Skocz do zawartości


Zdjęcie

BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
... zawsze najbardziej denerwuja osoby, co to najwiecej narzekaja, a nic nie robia. Zrobiles kiedys jakiekolwiek zawody "Bradzie Pittcie"? Chocby miedzy 4 kolegami? :/ Co za roznica czyja organizacja? Zapraszano zawodnikow z innych krajow jak juz wspomnialem, zreszta jak jest np. w boksie? Jest x mistrzostw swiata, kazda organizacja ma swoje, czyz nie?
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Ku.wa kretynie sam zacząłeś to pole bitwy. Mam w dupie twoich kolegów. Możesz im nawet dupe wylizać, pewnie jestes do tego zdolny. A jakie niby korzyści chcę osiągnąć? i komu się podlizuję, niby braciom Linke? chyba w głowie ci się poprzewracało.?
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
A ty "kubunio" sobie nie pozwalaj z tymi wycieczkami osobistymi. Ja nazwalem CIe tak, a nei inaczej, ale potrafilem uargumentowac swoje stanowisko, a ty jak ostatni prostak rzuacasz wyzwiskami na lewo i prawo, zeby nie powiedziec jak p. Lepper liczbami... [i nei tylko] Jezlei to swiadczy o poziomie Twojej edukacji [poziom wyksztalcenia, czlowieka to wszekze to nie tylko wiedza, ale umiejetnosc zachowania sie w sytuacjach i dopasowania do nich]. Nie zamierzam Ci ublizac, tak jak ty to zrobiles, "zla zlem nie zwalczaj". Mowie ci tlyko po raz kolejny zastanow sie, zanim napiszesz...
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
mam w dupie co do mnie piszesz. Takich jak ty to ja w życiu tępie.
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
poza tym popatrz co piszesz. Ile błędów porobiłeś? Żadnych mądrych uzasadnień nie zauważyłem. Ale z resztą i tak mam to w dupie.
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Rzeczywiscie... Twoja edukacja musiala sie preznie rozwijac :] Do Sokratesa brakuje CI troche, wiesz? Teraz mi dobitnie uswiadomiles, ze poziom reprezentujesz niprecietny hah :D Zwyzywales wszystkich i teraz dopiero jestes "man" ! Gratulacje moje najszczersze!! :D OMG
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
nie wszystkich tylko ciebie.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Panowie zeszliscie z tematu !
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
A bledow popelnilem duzo, bo pisze szybko, ale sa to przestawienia liter, jak zapewne zauwazyles. Mariusz tez dostal w tyl glowy, a jakos nikt go nei poddawal...
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Widzisz Pająk, różnica między nami polega między innymi (na szczęście dla mnie) na tym, że ja nie oceniam mówiąc kategorycznie o kimś, że jest głupi wyłącznie dlatego, że tu i tam zrobił błąd ortograficzny bądź interpunkcyjny. Nigdy też nie twierdziłem, że jestem ortograficznym ideałem. A ty nie tłumacz się ze swoich przecinków - tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Także przy następnym poście wyluzuj się.

Co do mojej ksywy tutaj - mówi czasami tak do mnie młodsza siostra - mam na imię Piotr (Brat=brat Pit = Piotr). Także pudło.

Twoje wypowiedzi sytuują Cię moim zdaniem gdzieś w okolicach półmetka szkoły średniej - pewnie jesteś licealistą z wyższością patrzącym na kolegów z innych szkół... miejmy nadzieję, że dorośniesz.

Nie rozumiem co ma tutaj do rzeczy ile zawodów zorganizowałem? Wydaje mi się natomiast, że szukanie na siłę śmiesznego tytułu, który ma być stawką w zawodach to nieporozumienie.

BP

P.S.
Konformizm – w psychologii społecznej oraz jako mechanizm obronny to zmiana zachowania na skutek rzeczywistego, bądź wyobrażonego wpływu innych ludzi. Bezkrytyczne, nadmierne podporządkowanie się wartościom, poglądom, zasadom i normom postępowania obowiązującym w danej grupie społecznej.

W naukach społecznych jeden ze sposobów dostosowania jednostki społecznej. W ujęciu Roberta Mertona oznacza zgodę na realizację celów społecznych grupy przy pomocy społecznie uznawanych środków.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
hmm niespinac sie chlopaki spokojnie hmm kuba mam jedno tlyko pytanie mowisz ze stoczyles kilka juz walk (moze zle zrozumialem) wiec przedstawisz sie kim jestes tak z ciekawosci pytam...
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Prawie trafiles... Poza jednym szczegolem, ani razu nie powiedzialem o nikim na tym forum, ze jest glupi? Na marginesie, studiujesz psychologie spoleczna? Jezeli tak to czy na SWPSie? Aha, nie patrze takze z wyzszoscia na swoich kolegow, nie mysl, ze psycholog to wszystko wie, bo ja sie na tym tez znam, nie bardzo dobrze, ale znam ;P
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Wrocmy, moze do tematu gali, co? Bo cos emocje nie potrzebnie rosna, rosna nie z teog powodu co powinny...
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
SmieszeK nikim szczególnym. Startowałem na różnych zawodach judo i w kilku zawodach bjj. Z różnym skutkiem raz wygrywałem, raz przegrywałem jak to w sporcie bywa. Napewno mam zamiar startować w tym roku w mma.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Tak naprawdę to jestem ciekaw czy któryś z braci Linke wystąpi na którejś z gal Olimp MMA, np. w Szczecinie :D
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
acha tylko tak pytalem... a co do braci linke to nic niewiadomo...;] narazie mariusz leci dzis do brazyli..pozdrawiam
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Chłopaki "nie skaczmy sobie do gardeł"Każdy ma prawo do swojej opinni a kuba5z przecież nie obraził braci Linke tylko powiedział,że według niego w polskim MMA raczej by sobie nie poradzili i tyle! sam uważam trochę inaczej i twierdze,że Mariusz jest napewno w czołóce polskich zawodników MMA wraz z Cipao i Jakubkiem,ale szanuje pogląd Kub5z i wiem cokolwiek bym nie napisał to jego nie zmienie.może je tylko zmienić Mariusz swoimi dobrymi walkami,czego mu życzę!
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Wielki, dokładnie masz rację. Jeżeli Manolo udowodni że się myliłem to zmienie zdanie. Życze mu wszystkiego najlepszego.
  • 0

budo_sztanga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
BRACIA LINKE I TAK SA NAJLEPSI!!!!!!A MANOLO BEDZIE MIAL PIERWSZY CZARNY PAS W POLSCE!!!!!
  • 0

budo_sztanga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
AHA TO MOJ DEBIUT NA FORUM I OCZYWISCIE POZDROWIENIA DLA WSZSYTKICH CHLOPAKOW Z LINKE GOLD TEAM!!!!!!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024