Skocz do zawartości


Zdjęcie

BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
a wlasnie tak sie zklada ze mam TELEDYSKI zorbione z gali... a dokladnie z walk i pokazow BJJ ... ;] sa naprawde mega wypasy :D :D;] jak cos ;] pisac na gg to wysle na meila...;]
  • 0

budo_dezoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team/ SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

to ze robi swoje to wiem. Ale nie uważam zeby zawojował polskie mma. A baty dostawali ale w bjj a nie w vale tudo. Tak jak powiedziałem w bjj to dla mnie bezapelacyjnie nr.1 w Polsce.

Ile razy koleżko byłeś na treningach vale tudo w szczecinie że wiesz kogo mój brat bił a kogo nie w vale tudo? Co do dania mu szansy przez brazylijczyków... byłem tam, widziałem i wiem że "czołowi" zawodnicy vale tudo wyjechali by z tamtąd po tygodniu przygotowań. Siedzieliśmy tam miesiąc trenując m.in. Luiz Nazaredo (mistrz sao paulo w thai, w tej chwili zawodnik UFC i Chute Boxe), Napao(nadzieja vale tudo), Gladiatore i oczywiście Macaco. Michał "CIPAO" był w brazylii i może opowiedzieć wam jak tam było. A na BSF byłem i mogę stwierdzić że polscy zawodnicy (nie licząc MISTRZA Pawła Nastuli) jeszcze dłuuugo na czymś takim nie wystąpią (Chociaż Manolo w tej kwestii nie powiedział ostatniego słowa, pogadamy po jego powrocie z Brazylii). Jorge wystawił tam Mariusza bo wiedział że go nie zawiedzie, MACACO ma w brazylii wyrobioną renomę i nie może byle kogo rekomendować. Co do mnie: jeszcze dwa lata temu mówiłem że nigdy nie zawalczę w MMA. Od "Jurka" dostałem szkołę życia i wiem że w vale tudo nie dostanę nigdy takich batów jak wtedy od niego. Co do naszych przeciwników, myśle że spokojnie mogli by walczyć na polskich arenach. Cały szacunek dla nich, byli wspaniale przygotowani, jednak MORDERCZE treningi z chłopakami z LGT przyniosły efekty(wielkie dzięki za moje 2 k.o. i wstrząs mózgu :lol: ) Ja jeszcze nigdy nie byłem tak dobrze przygotowany, a Manolo i tak "kręci" mnie jak chce. I pytanie jeszcze do Kuby5z: Jak o zawodniku walczącym na turnieju Ze Mario powiedzieć że Polskiego Vale Tudo nie zwojuje?

Ps. Mam nadzieję że z Równym wszystko w pożądku. Chciałem mu jeszcze raz podziękować i życzyć szybkiego powrotu do formy. Wbrew pozorom był moim najgroźniejszym przeciwnikiem do tej pory i śmieszy mnie stwierdzenie że nie ma "oka tygrysa", myślę że jeszcze nie raz o nim usłyszymy.
  • 0

budo_dezoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team/ SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Jeszcze jedno. Obiecałem że to powiem. Do Śmiecha, Shaolina, Pająqa i Centrum: świetny pokaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Maciek są to bezsensowne sprzeczki. Ja tak uważam i tyle. Kazdy ma prawo mieć własne zdanie. Życze wam obu jak najlepiej i obyście wygrywali zawsze z kazdym, bo macie serce do walki( co jest najwazniejsze) no i ogromne umiejetnosci. Ale póki co jezeli chodzi o vale tudo to zdania nie zmieniam?
Pozdrawiam
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
hejka
Mistrzu spokojnie równy to zawzięte stworzenie jeszcze jest w szpitalu a już myśli że pojedzie za tydzień na zawody ( ja go nie puszczę ;) ) mam nadzieje że za rok Równy da sobie rade. Ale masz racje my mamy tylko 2 treningi tygodniowo i to przy takich fachowcach jak Ty i Brat wychodzi
pozdrawiam
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ten link nie działa

filmik Manolo i Donat
może zadziała
a jak nie to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na forum zapraszam Szczecin - klatka i tam gdzieś znajdziecie :)

Stando czytałeś regulamin?
Dollyo

  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
walka Maćka i Równego tez juz jest

Donat vs Mariusz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rowny vs Maciek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Dzieki za filmiki :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Do kuba5z:
Jestes dla mnie zwyklym konformista, nie wyksztalconym w dodatku. Ktos kto wyraz "odpadliby" pisze razem, nie moze byc zbyt madry. Wydawalo mi sie, ze tak elementarne wiadomosci posiada kazdy, kto ma wyksztalcenie podstawowe. Nie wspomne nawet o bledach skladniowych... Uzupelnij luki w swojej edukacji, a dopiero pozniej pisz co to za slabi zawodnicy ten Mariusz i Maciek. Konformista, jestes dlatego, ze piszesz, jakies wyssane z palca banialuki, nie majac w dodatku pojecia o przebiegu kariery tych dwoch zawodnikow, bedac pewnym, ze oni tego nie czytaja. Nie bede teraz tu mowil o ich naprawde niesmowitych sukcesach, jezeli jestes wystarczajaco rozgarniety, znajdziesz je sobie gdzies. Kiedy pisza cos na forum, ty nagle zmieniasz sie w zagorzalego fana, zalosne, doprawdy... Jezeli chodzi o walke - proponowano wczesniej udzial w gali innym zawodnikom, w tym takze z zagranicy, wszyscy odmowili, ale to pewnie dlatego, ze bracia sa slabi i nikomu niechcialo sie przyjezdzac i ich bic, a nie dlatego, ze czuli respekt i mieli pewne obawy co do stanu wlasnej facjaty po walce... No tak i oczywiscie wystep Mariusza w BSF, to oczywiscie efekt ukladow z Macaco, znajomosci, moze nawet lapowek, co? Nie, naprawde, smieje sie piszac to, ale naprawde irytuje mnie, ze ktos bez zastanowienia tak naiwniacko obrzuca blotem tak utytulowanych sportowcow. Dla dobra tego forum, prosze Cie, bys nei pisal tu nic, przynajmniej do czasu, gdy nei zdobedziesz przygotowania merytorycznego, oraz nie nauczysz sie pisac w jezyku polskim.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Pająk przystopuj trochę, bo Twój post z merytorcznego zrobił się atakiem osobistym, a to nawet jest niezgodne z regulaminem VB :) Po co :?: Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale trzeba mieć do tego jakieś podstawy merytoryczne, a nie postawę "mnie się wydaje..."
Jak dla mnie EOT.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

Konformista, jestes dlatego, ze piszesz, jakies wyssane z palca banialuki, nie majac w dodatku pojecia o przebiegu kariery tych dwoch zawodnikow, bedac pewnym, ze oni tego nie czytaja.

pajak:bez urazy,czy napewno wiesz co oznacza slowo konformizm?bo jak dla mnie osoba do ktorej kierujesz te slowa przyjmuje postawe zupelnie nie przystajaca do tego co nazywa sie konformizmem.
gratulacje dla zwyciezcow z LGT.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
hehhe:D:D pajak D::D:D:d czy ty nigdy sie niezmienissz jestes przesadzony :D :D: hehe :D :D:d;] :D :D:D
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
regulamin no :oops: sorki wielkie Dollyo
blondynka ze mnie straszna :oops: nie załapałam że to jest na forum liczyłam że link się odniesie do adresu serwera na którym stoją te filmiki zresztą z tond ten drugi tekst z adresem strony
jeszcze raz przepraszam to nie było zamierzone :oops:
bo ja dobrze chciałam :(
a poważnie - sorki drugiego razu nie będzie
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
:oops: ortografia :( oj, ale to ze wstydu :oops:
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Jasne, ze wiem, no chlopaki, ja bym czegos nei wiedzial? ;) Nie, no zartuje coz. Konformista, wazeliniarz, oportunista, choragiewka - sa to wyrazy bliskoznaczne. Uwazam, ze jest on konformista, gdyz pisze jakies obrazliwe bzdury [moim zdaniem bzdury, zeby nie bylo, ze kogos obrazam]. Jezeli nagialem regulamin, przepraszam, troche wyloozuje, ale juz sie nie moglem opanowac, jak ktos kto pewnie nie ma o VT zielonego pojecia pisze takie rzeczy, gdyz ma takie widzimisie... Pozdrawiam wszystkich i rzeczywiscie EoT, trzeba oczyscic powietrze ;P
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Pająk możesz być pewien ze jestem bardziej wykształcony od ciebie. A jeżeli gamoniem nie zrozumiesz tego co pisze to własnie świadczy jakim jesteś gamoniem.
Co do vale tudo to mam ogromne pojęcie o tej formule walki. Jakbyś chciał wiedzieć to trenuje bjj od 4 lat a boks od 2 i startowałem już na niejednych zawodach. A wazeliniażem to właśnie ty jesteś, broniąc tak strasznie braci Linke.
Mam prawo do własnego zdania, mało tego po oglądnięciu walki Manola jeszcze bardziej przy tym obstaje ze jest nr1 w bjj ale w vale tudo na Polskiej arenie napewno dużo nie zawojuje. A jak gdzieś zrobiłem błąd ortograficzny albo składniowy to popraw polonisto. Moze doktorat z tego zrobisz gamoniu.
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
no widzisz polonisto Pająku tak sie zapędziłem że znowu popełniłem blędy. Miało być tam gamoniu a nie gamoniem ale od czego tu jesteś. Popraw i poszukaj innych
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Oj Boże zapomniałem najważniejszej rzeczy. Znawco pojęć konformista (p.łc. conformis ‘równokształtny, zgodny’) osoba zgadzająca się z obowiązującymi zasadami, przestrzegająca ich.
Także TĘPAKU nie używaj pojęć jak nie wiesz co oznaczają.
Nikogo tutaj nie atakowałem tylko wyrażałem swoją opinie wazeliniażu.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

Jestes dla mnie zwyklym konformista, nie wyksztalconym w dodatku. Ktos kto wyraz "odpadliby" pisze razem, nie moze byc zbyt madry.


LOL zajrzyj do słownika...

Konformista, jestes dlatego, ze piszesz, jakies wyssane z palca banialuki, nie majac w dodatku pojecia o przebiegu kariery tych dwoch zawodnikow, bedac pewnym, ze oni tego nie czytaja.


...i naucz się stawiać przecinki w odpowiednich miejscach. Idąc Twoim tokiem rozumowania ktoś, kot stawia w takich miejscach przecinki (tu: przed słowem "konformista") nie może być zbyt mądry...

Poza tym - jeśli po ortografii oceniasz człowieka to dużo mówi o Tobie.

Odnośnie walki Reżka - Linke: widziałem parę ciosów w tył głowy. Poza tym: gdzie był sekundant - powinien rzucić ręcznik, gdzie był sędzia - widać było, że gość już nic nie jest w stanie zrobić. Niestety - moim zdaniem ta walka była ukłonem w stronę tych, którzy krzyczeli "zabij go"... czuję niesmak.

Aha - może wreszcie ktoś mi odpowie co to za tytuł mistrza Europy w karate i jaka to światowa organizacja go nadała - póki co obstaję przy tym, że jest to organizacja Nowaczuka o zasięgu w porywach powiatowym :twisted:

BP
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
haha, konformista jest to czlowiek, ktory poprzez swoje nieszczere zachowanie chce osiagnac jakies korzysci, jak np. ludzie ktorzy podlizuja sie szefowi, zeby dostac awans, wiec mi tu nie wmawiajcie, ze zle uzylem tego pojecia, k? Jasne, ze ich bronie, bo to sa moi bardzo dobrzy koledzy, wiec nie rozumiem czemu mialoby byc inaczej. Ciekaw jestem czy przystojnia Bratt wszedzie poprawnie stawia przecinki :/ Zreszta to byl wypadek przy pracy, 3 bledy interpunkcyjne = 1 ortograficzny. Koniec tej jalowej dyskusji, bo mialem akurat racje. Powiedziec ci gdzie ja to mam co ty trenowales? W... nosie :] Wytlumacz mi na czym polega Twoje lepsze wyksztalcenie, chetnie poslucham, bez ironii... Gamonia natomiast to przed lustrem sobie poszukaj. Widze, ze forum zmienai sie w pole bitwy, ale ok, sami chcieliscie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024