Skocz do zawartości


Zdjęcie

BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Tam do chuja, tylko oni kibicowali? :[ Ehh, ta niewdziecznosc ludzka... ;)
Te, Anabol, zle przczytalem, tak? ;P Ale o Danielu i tak nie napisales...
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
... no dobra, napisles o Danielu ;P
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Było super wygramy za rok ;)
co do tekstów typu zabij ... , złam ... itd
to nie było miło ale to nie Maciek czy Mariusz krzyczeli tylko podpici kretyni, kibiców czasem się nie wybiera :(
pozdrawiam i zapraszam na kwiecień do Kobyłki
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

...Dzieki rowniez Mackowi i Mariuszowi za doping... niestety spalilem sie kompletnie :evil:
...


...
ej ja tez Cie dopingowalem :( ;)


Wybacz! :wink: ... tam w srodku malo sie slyszy. 8) Dzieki

Pajak- fajny pokaz :-)

Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
gratulacjie.. anabol zeby nie fotka niewiedzial bym ze rowniez jestes czlokiem vortalu... a pozatym wesley bylo OK :D :D:;]

ale o moim pokazie to juz niewspomniales:D:d;]'] hehe:d;]
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
nowość
przeciwnik Maćka Leży na neurologi robią mu tomografię - chyba za mocno w tą potylicę podostawał :(
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Gala generalnie średnio mnie sie podobała,zbyt krótkie walki chyba przeciwnicy LGT niezbyt wierzyli w sukces co bylo widac i dlatego tak krotkie walki,mimo duzej klasy LGT mogli troche lepiej powalczyc,mam pytanie fajne byla zoorganizowana strona muzyczna szczegolnie podobal mi sie jeden utworek "lets get rady to rumble"moze ktos podac linka to tego utwoeku,z gory dzieki !wygranym gratuluje zwyciestwa a przegranym zcze konsekwncji i uporu w dazeniu do celu.
  • 0

budo_pająk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin=> Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
EJ, bez obrazy Wielki nie, ale to co napisales jest dla mnie co najmniej smieszne...
"mimo duzej klasy LGT mogli troche lepiej powalczyc" - to, ze niby co? Mieli sobie dac leb przetracic i tez na neurologi wyladowac, zeby sie kibicom podobalo? :/ A wogole, co do Daniela Rezki, ktory znalazl sie na neurologii - nie zazdroszcze mu, ale i nie wspolczuje, gdyz byl to jego wybor by stanac do walki, wiedzial z kim bedzie walczyc, wiedzial, ze nei bedzie lekko, na swoje nieszczescie - przegral. Uwazam, ze nie powinno sie tym ekscytowac, gdyz jest to niestety wpisane w "ryzyko zawodowe" tego sportu. A co do tych kibicow, to zeby bylo jasne: ABSOLUTNIE NIE IDENTYFIKUJEMY SIE Z TEGO TYPU ZACHOWANIAMI, POTEPIAMY JE. Oczywistym bylo takze, ze wikoszosc publicznosci bedzie kibicowala zawodnikom ze Szczecina, przywilej gospodarzy. Od tego byly pokazy, zeby bylo efektownie [ekhem ;P]. Walki byly od tego, zeby zwyciezyl lepszy oraz tym samym wyloniony zostal mistrz Europy. Co do Ciebie, Smieszku drogi, to nie wymuszaj na innych chwalenia za pokaz, co? ;P Ale, nie martw sie, mnie sie naprawde podobal i uwazam, ze na nastepna gale, tez moglibyscie zrobic.
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
jakies filmiki ( z pokazu?) lub fotosy
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
No własnie, też chętnie bym obejrzał jakieś fotki
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
NIe uwazam,ze to co napisalem jest smieszne..,to nie sa moje tylko wnioski ale rowniez wielu ludzi,i i nie chodzi o to,ze przeciwnic LGT mieli dac sobie rece polamac,byle nie odklepac,chodzi o to,ze w ich oczach nie bylo widac wiary w zwyciestwo co pozniej wyszlo w walce,brakowalo im pomyslu i czystej agresji,a baznadziejne proby wyjscia z bocznej pozycji swiadcza ze,dzieli ich przepasc w umiejetnosciach od ich rywali.Chociaz wiem,ze cholernie trudno wyjsc z bocznej Mariuszowi czy Maćkowi,ale ktos kto decyduje sie na walke w klatce moim zdaniem powinien byc na to przygotowany i sobie z tym poradzic.Moze jestem zbyt surowy w ocenie,ale tak jak mowie,to sa spostrzezenie wielu ludzi z maty,ktorzy naprawde wiedza o co w tym sporcie kaman.!A swoja droga smieszek to pokaz calkoiem calkiem...:)
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
nie no panowie nie ma się co oszukiwać. Bracia Linke są wybitni jezeli chodzi o bjj ( szczególnie Manolo) ale samo bjj to nie vale tudo. Przeciwnicy byli po prostu bardzo ale to bardzo słabi i na colloseum albo na galach mirasa by ich uszkodzili tak ze odechciało by im sie vale tudo. Zresztą uważam że z całym szacunkiem bracia Linke za dużo nie zawojowali by na polskiej arenie vale tudo
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

nie no panowie nie ma się co oszukiwać. Bracia Linke są wybitni jezeli chodzi o bjj ( szczególnie Manolo) ale samo bjj to nie vale tudo. Przeciwnicy byli po prostu bardzo ale to bardzo słabi i na colloseum albo na galach mirasa by ich uszkodzili tak ze odechciało by im sie vale tudo. Zresztą uważam że z całym szacunkiem bracia Linke za dużo nie zawojowali by na polskiej arenie vale tudo


Nie każdy mistrz jakiejś sztuki walki musi zostawać czołową postacią MMA.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
jak by Reżka nie przestrzelił tego mawashi to mogło by różnie być Maćkiem
oczywiście że mógł się poddać wcześniej i głowa by go nie bolała ale każdy kombinuje po swojemu, że może się uda staneli amatorzy na przeciw zawodowców i poznali coś nowego.
Do Pająka
Osobiście myślę ze jak jestem taki wielki kozak to nie wale gościa na oślep w potylice licząc że się zmęczy, tylko pokazuje klase i zakładam dźwignie duszenie i tekie tam
Pozdrawiam
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

nie no panowie nie ma się co oszukiwać. Bracia Linke są wybitni jezeli chodzi o bjj ( szczególnie Manolo) ale samo bjj to nie vale tudo. Przeciwnicy byli po prostu bardzo ale to bardzo słabi i na colloseum albo na galach mirasa by ich uszkodzili tak ze odechciało by im sie vale tudo. Zresztą uważam że z całym szacunkiem bracia Linke za dużo nie zawojowali by na polskiej arenie vale tudo


Nie każdy mistrz jakiejś sztuki walki musi zostawać czołową postacią MMA.


Jak na razie, to wlasnie Mariusz walczyl na najpowazniejszej imprezie vale tudo, sposrod polskich zawodnikow.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Bo dano mu szanse walki na takiej imprezie i tyle. Wielu by z niej skorzystało gdyby ktoś im to umożliwił. Ale napewno niedługo tak bedzie. tak jak wspomniano nie kazdy dobry w bjj jest dobry w mma.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin

Zresztą uważam że z całym szacunkiem bracia Linke za dużo nie zawojowali by na polskiej arenie vale tudo

Niesamowite spostrzeżenie :lol: żadnych faktów, ani rzeczowej analizy. Z całym szacunkiem, to wielu czołowych zawodników polskiej areny MMA (przynajmniej szczecińskich) zbierało cięgi od takiego Manola. Pewnie, że zawody to nie sparing i wiele się może zdarzyć (strony sa dwie), ale takie stwierdzenie podobne jest w swojej wadze padającym tu stwierdzeniom, że Minotauro jest cienki :rofl: :rofl: Manolo to nie uderzacz, to na pewno można stwierdzić, ale lata ćwiczenia judo dały mu również jeszcze inne atuty niż samo bjj. Poza tym Manolo ma psychikę wojownika i zwycięzcy, a to podstawa. Mariusz jeszcze wiele może zdziałać również na arenie MMA, ale nie wiem, czy będzie mu się chciało, bo ma swoje lata...
I na przekór niektórym internetowym znawcom Mariusz robi swoje, regularnie np. jeżdżąc do Brazyli...
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
to ze robi swoje to wiem. Ale nie uważam zeby zawojował polskie mma. A baty dostawali ale w bjj a nie w vale tudo. Tak jak powiedziałem w bjj to dla mnie bezapelacyjnie nr.1 w Polsce.
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
Zgadzam sie,ze manola jiu jitsu jest najlepsze w Polsce,a co do walk MMA,to jeszcze różnie może być,ja bym tak łatwą ręką szans mistrzowi nie odbierał.Mariusz ma serce wojownika i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BUSHIDO Gala Sztuk Walk. Walka o pas Mistrza Europy Szczecin
siwete slowa OSTANIEGGO SLOWA jeszcze manolo niepowiedzial...a mam pytanie kogo zaliczasz kuba do czolowki mma polski ???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024