Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amatorska Liga MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

budo_whufc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
dajcie wyniki plizzz !
  • 0

budo_williams
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Skoro nie możemy się doczekać jakiś wniosków od organizatorów, to może ja coś napiszę. Chwała ludziom, którzy zorganizowali tę imprezę tzn. zawodową galę jak i amatorską ligę. Niestety jak o gali zawodowej nie można nic złego powiedzieć (wręcz przeciwnie), tak o tej drugiej no...
Było lekkie opóżnienie, ale to rozumiem, wieczorna gala poprzedniego dnia itd., niestety nie było jakiejkolwiek rozpiski dotyczącej walk, w zasadzie zawodnicy sami dobierali się do walk. Bywało tak, że po skończonej walce i po zejściu z ringu dopiero pytano kto wygrał X czy Y(pytanie zadawał sędziujący walkę :) ).
Ogólnie panował spory rozgardiasz, żeby nie powiedzieć bałagan. Generalnie pomysł chwalebny, ale chyba zabrakło pary na dzień następny po zawodowcach.
No i jeszcze jedno, piszę z perspektywy nie widza lecz uczestnika imprezy.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
No w końcu ktoś się odezwał. I do tego uczestnik. Powiedz czy dużo osób startowało i czy można było niezły oklep zebrać to dość bezpiecznie się walczyło?
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Miałem na myśli "czy dość bezpiecznie" chlerne literówki :-)
  • 0

budo_williams
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Co do walk, to były bezpieczne i dobrze sędziowane (szybko przerywane przy niebezpiecznych technikach), z tego co widziałem nie było żadnej kontuzji.
Zawodników było ponad 30-tu, ale rozłożenie w wagach różne.
Oklep-no cóż zalezy jak na to patrzeć, ale raczej nie. :twisted:
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
A w jakich rękawicach się walczyło?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Bokserskich chyba 14 ale nie jestem pewien bo nigdy w tak ciężkich nie walczyłem.
  • 0

budo_drogi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
a kto sedziowal?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Mirek Okniński.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
A ja sobie w tym czasie w szpitalu leżałem :cry:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Kurde wrzućcie jakies fotki i relacje z tych zawodów. nie wierze że nikt nie miał aparatu i nie robił fotek. :evil:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Widziałem parę aparatów, ale żadnej z tych osób z aparatami nie znałem. Sam byłem w tak ciężkim szoku (po raz pierwszy brałem czynny udział w czymś takim), że nie bardzo nadaję się do relacjonowania czegokolwiek :( . Jedyne, co mogę powiedzieć to, że mi się podobało i chętnie wezmę w czymś takim jeszcze raz udział tylko lepiej się przygotuje :D .

P.S. Może Kubuś Puchatek coś napisze ?? :)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Jerzu z kim walczyles? Jaki wynik i w jakiej kategorii wagowej?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Nie mam pojęcia jak się nazywał, w kategorii do 75 kg(muszę zejść, do 70 bo brzuch mi przeszkadza), remis z wskazaniem na niego był bardziej aktywny i mniej wysiadł kondycyjnie. Walka właściwie była kick bokserska, bo nie bardzo wiedziałem jak go do parteru sprowadzić.

P.S. Ale jedna ładna mawaszka mi weszła na głowę :D i troszkę w nos dostał, więc po walce wyglądał gorzej ode mnie.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA

remis z wskazaniem na niego


To remis czy on wygral?
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA

muszę zejść, do 70 bo brzuch mi przeszkadza.


:rofl: :rofl: :rofl:

Mam ten sam problem hehe. I ta sama waga. Może jak będę startował w następnych to się spotkamy. Tylko jak walczysz z jeżem to na kolce trzeba uważać :wink:

A ile było walk w kat do 75 i do 70kg?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA

To remis czy on wygral?


To jest dość skomplikowane najpierw Mirek wskazał remis, ale stojący w narożniku mojego przeciwnika zaczął się kłócić, że tamten miał przewagę i takie tam pierdoły mi było wszystko jedno i nie miałem swojego narożnika w związku z tym nie bardzo miał się, kto u mnie kłócić a ja stwierdziłem, że mi nie zależy i machnąłem na to ręką z słowami no niech , że był lepszy (wtedy miałem takie wrażenie potem znajomi mówili, że nie do końca) i Mirek wskazał z kolei na niego. Echhh a miało być trzech sędziów...
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Widziałem walkę jerza z bliska.
Dał radę.
Walczył z dobrym uderzaczem, który starał się go spychać do rogu i zasypywać uderzeniami.
Na początku jerzu trochę oberwał i "zdesynchronizował" ;) ale jednak nie załamał się i trzymał mocną gardę.
Jak złapał trochę oddechu to zaczął dobrze uderzać rękoma i nogami. Były trafienia i przeciwnik już nie był taki pewien swego.
Dobra walka, wg mnie remis.
  • 0

budo_r-y-b-b-a
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Również widziałem walkę z bliska, walka rzeczywiście była wyrównana. Jednak zwycięzca tej walki dominował kondycyjnie jak i pod liczbą zadawanych ciosów. Jeśli chodzi o wynki walki to wyszło małe zamieszanie...Wcześniesza walka była prowadzona w tej samej kategorii wagowej i jeden z walczących miał 1 kg nadwagi. Umowa była taka - zawodnik cięższy musi wygrać znacząco. Przy wyrównanej walce przegrawa, nie będzie remisu ze względu na nadwagę(uzgodniono to przy ważeniu). Zgodzili sie wszyscy zawodnicy i sędzia. Natomiast kolejna walka, w której brał udział jerz była prowadzona przez innego gościa z tego samego klubu. Walka była wyrównana i sędzia pomylił twojego przeciwnika z tym który miał nadwagę. Więc przy ogłoszeniu wyników było małe zamieszanie, na początku remis, a potem po wyjaśnieniu - wygrana. Niemiej jedanak walka była zacięta i nikt nie odpuszczał - gratulacje. I co trzeba docenić jerz przyjął werdykt ze spokojem, na poziomie...bo co nie którzy rzucali rękawicami i szczęką, i z pretensjami do sędzi "nie było!"
  • 0

budo_.oo.
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA
Małe sprostowanie: sędzia ogłosił w pierwszej chwili remis poniewaz myślał ze to ja walczyłem.. a byłem cięzszy o kilogram od swojego przeciwnika nie załapałem sie na wage wazyłem (76) lecz moj przeciwnik zgodził sie ze mna walczyć.. więc sedzia ogłosił remis bo myślał ze ja to on czyli cięższy i walczący "warunkowo"(choć walczyłem przed Jerzem z chłopakiem z Gdyni).. troche zakręciłem ale mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi :) ....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024