Skocz do zawartości


Zdjęcie

Foty w galerii - prosba/propozycja...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Tak sobie siedze i przegladam galerie, coby odswiezyc niektore ulubione obrazki - jasne, ze mam ich sporo na dysku, ale nie wszystkie no i zawsze ktos tam jeszcze cos ciekawego dopisal - no i niestety stwierdzic musze, ze na serio calkiem sporo ich poginelo z galerii.

Moze by sie tak autorzy w wolnej chwili postarali te fotki, ktorych juz nie ma na sieci z roznych wzgledow, wrzucic jeszcze raz na shacka? He?

Zniknelo duzo zdjec, ktore jesli sobie dobrze przypominam, byly naprawde warte obejrzenia.

Takie tam "wolne mysli" w sobote wieczorem.

Pozdrawiam
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Rybak jak zwykle dobrze prawi.
Nie dalej niz 2 tygodnie temu przekopalem cala galerie i pozapisywalem niektore dzialajace foty na dysku. Niestety wiekszosc zdjec Jarka oraz innych fotografow sie nie laduje.
Mozna by cos z tym zrobic?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Robicie to co ja, po prostu zapisuje wszystkie fotki jakie mi sie podobaja i z 500 mb si ejuz uzbieralo ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
I jest fajnie, tylko jak ktos sie np. teraz zarejestruje, to sobie juz tego nie bedzie mogl zapisac.

OK, OK - ja wiem, ze oczywiste, pisze tylko dla porzadku, zeby bylo widac, o co mi biega ;)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?

I jest fajnie, tylko jak ktos sie np. teraz zarejestruje, to sobie juz tego nie bedzie mogl zapisac.

OK, OK - ja wiem, ze oczywiste, pisze tylko dla porzadku, zeby bylo widac, o co mi biega ;)


Racja , nie tak dawno jak niezarejestrowany biegałem po magi stali i galerii , to zwalałem wine na to że nie jestem użytkownikiem . Teraz już nie moge zwalić winy na lenistwo i szkoda mi tego czego nie da się już obadać , bo znikło z serwerów. :(
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?

I jest fajnie, tylko jak ktos sie np. teraz zarejestruje, to sobie juz tego nie bedzie mogl zapisac.

OK, OK - ja wiem, ze oczywiste, pisze tylko dla porzadku, zeby bylo widac, o co mi biega ;)


Racja , nie tak dawno jak niezarejestrowany biegałem po magi stali i galerii , to zwalałem wine na to że nie jestem użytkownikiem . Teraz już nie moge zwalić winy na lenistwo i szkoda mi tego czego nie da się już obadać , bo znikło z serwerów. :(

Popieram,zamiast zapisywac i sie rejestrowac to ogladalem,turysta sie we mnie odezwal....
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Jeśli rzecz jest warta grzechu to można by poszukac jakiegos dodatkowego miejsca na taka galerie archiwalną... To by się dało zrobić, sa bardzo sympatyczne systemy, które dość "miękko" wpasowują się w fora oparte na phpBB.
Kwestia tego ile miejsca byłoby potrzeba - 100-200MB? Więcej?

Ograniczeniem tego serwisu, z ktorego wiekszosc Was korzysta jest drobne 10MB hostingu. Podejrzewam, że stąd właśnie wynika większość problemów ze znikającymi zdjęciami?

Nie chcę nic roić, ale potrzebowałbym wiedzieć:
- ile miejsca potrzebne jest na takie wspólne archiwum
- czy admini BN są zainteresowani takim wariantem, żeby zrobić sprzęg do jakiegoś zewnętrznego miejsca?

Ponieważ trudno wiecznie polegać na sponsorach, a na zrzute to raczej nie ma co liczyć ;-) myślałem też o okresowym czyszczeniu zdjęć, które uzyskałyby niskie noty na przykład.

Co Wy na to?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?

Ograniczeniem tego serwisu, z ktorego wiekszosc Was korzysta jest drobne 10MB hostingu. Podejrzewam, że stąd właśnie wynika większość problemów ze znikającymi zdjęciami?

Jesli chodzi Ci o imageshack, to zdjecia stamtad nie znikaja - najwyzej sa czasowo niedostepne.

Chodzilo mi o fotki, ktore ludzie mieli na roznych "swoich" stronach, hostach itd. Poszukaj np. jakies topiki DARKa sprzed roku w galerii i sprobuj tam znalezc jakies fotki ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
jesli myslisz o zaimplementowaniu uploadu na budo to watpie zeby cos z tego wyszlo. VB i tak generuje bardzo duzy ruch, a jak jeszcze dojda do tego foty...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Do mnie to raczej nie bylo, tylko do pecado ;) - ale IMO starczy imageshack.

I tylko o to chodzi, dodatkowa integralna galeria na BUDO to sredni pomysl by byl - no chyba, zeby ktos ja Fiodorowi zasponsorowal :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
zgadza sie, to bylo do Pecado, tylko zes mi sie wepchnal do kolejki :)
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?

I tylko o to chodzi, dodatkowa integralna galeria na BUDO to sredni pomysl by byl - no chyba, zeby ktos ja Fiodorowi zasponsorowal :)


Bardziej o archiwum.
Jak ktoś nie chce/nie może już udostępniać ze swojego miejsca, żeby przerzucił do archiwum i tam zostawił.
Archiwum raczej poza serwerami budo, bo podobnie jak Wy nie sądzę, żeby fiodor chciał na to swoje miejsce poświęcić.
Co do kosztów to temat ostatni - najpierw trzeba wiedzieć jakie są potrzeby, z tego wynikają koszty dopiero. A jak się dobrze zakręcić to może uda się i ich uniknąć.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Czesc fotek nawet ulotnila sie z dysku ale jak kogos cos interesowalo to postaram sie odnalezc i wrzucic na Image, tylko konkretnie co, chcialbym wiedziec..
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
No jak to "co"?

Przejzyj swoje stare topiki i laduj jak leci, co tam jeszcze masz :)
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Foty w galerii - prosba/propozycja...?
Dokładnie, dokładnie. Do pewnego momentu zapisywałem wszytskie fotki, ale od dłuższego czasu nietety nie. Trzeba przekopać się przez galerię i ssać jak leci :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024