Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Naciskać zielone kółeczka z białym trójkącikiem :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
Kosei wygral walki .. 1 technika praktycznie.
Rybak... normalnie piekna technika.. i tez 1 technika wszystkich rozlozyl.
Ladny turniej.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
ano ladny!! dzieki za namiary Dollyo!
  • 0

budo_kwazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z AZS AWF Wrocław Judo Team :P
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
Fajnego iponnika Giil pierdzielnoł (kontra na uchi-mate) KOZAK :wink:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
Kosei Inoue, mistrz olimpijski z Sydney i największy przegrany z Aten, musi pauzować przez pół roku. Najlepszy judoka świata w kategorii do 100 kilogramów doznał kontuzji podczas Kano Cup (9 stycznia w Tokio).

Inoue przyznał, że musiał poddać się operacja mięśni klatki piersiowej. Początkowo jego trener, Hidetoshi Nakanishi, uspokajał, że trzykrotny mistrz świata wróci na tatami w ciągu miesiąca. Uraz jego podopiecznego jest jednak poważny.

Powszechny faworyt, Japończyk Kosei Inoue nie zdobył medalu w Atenach. Obrońca złotego medalu z Sydney, po raz pierwszy przegrał wówczas walkę na wielkich międzynarodowych zawodach.

Pierwszym, który pokonał Inoue był Holender Elco van der Geest, który w ćwierćfinale zwyciężył Japończyka przez ippon. Wyczyn holenderskiego judoki powtórzył w repasażach Mowlud Miralijew z Azerbejdżanu i zakończył start japońskiego mistrza w Atenach. Złoty medal zdobył Białorusin Ihar Makarow, brązowy medalista MŚ w Osace. Inoue był zdruzgotany.

"Przepraszam wszystkich za mój wynik. Czuję się wewnątrz bardzo skruszony. Nigdy przedtem nie doświadczyłem takiego upokorzenia i frustracji. Przegrałem, chociaż nie walczyłem źle. Niech porażka ta będzie dla mnie wskazówką na przyszłość" - powiedział wielce rozżalony Inoue.

Przed igrzyskami Japończycy zastanawiali się nie nad tym czy Inoue zdobędzie, ale czy ktokolwiek stawi mu czoła przez pełne pięć minut. Sam judoka zapowiadał, że gdy już zdobędzie złoto w Sydney zmieni kategorię wagową na wyższą i będzie królował w niej do kolejnych igrzysk, by w Pekinie zdobyć trzecie olimpijskie złoto i zdetronizować japońską legendę - Yasuhiro Yamashitę w rankingu wszechczasów.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jigoro Kano Cup 2005 (filmy)
Szkoda chlopa, jest naprawdę genialny... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024