Skocz do zawartości


Zdjęcie

co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
czy ktoś mógł by opowiedzieć co ciekawego dzieje się w jednej z najbardziej onegdaj prężnej organizacji w polsce YMAA dr.Yang'a? :?:
czy wielki Mistrz przekazał już swoim adeptom w jaki sposób należy wychowywać i trenować prawdziwych wojowników :?:
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Kto sieje wiatr zbiera burze :D
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
mowcie tez mnie to ciekawi
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
No powiedzcie,mnie też ciekawi.
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
słyszałem, że jarek ma własnąszkołę we wro...
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
nie chce mi się wierzyć że uczniowie pana Roberta mają aż tak dużo do powiedzenia na temat uprawianej przez siebie sztuki :lol: pomału bo nie mam za dużo czasu na refleksję nad waszymi wypowiedziami :)
a pragnę zgłębić tajniki waszej organizacji :idea:
a słuchy donoszą że dzieją się tam ciekawe chistorie

cichy wielbiciel
  • 0

budo_kamillo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Ja również chciałbym sie czegoś dowiedzieć bo mysłalem ze ta organizacji juz podupada,podobno jacyś uczniowie z tamtąd poodchodzili ale nie wiem czemu zrezegnywac z nauk prawdziwego mistrza,moze ktoś wie i mi wytłumaczy po różne ploty chodzą :D
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Z tego co ja wiem, to jakiś czas temu całkiem nieźle poszło poznańskiej ekipie od taiji na zawodach w Petersburgu. W październikowym Świecie Nei Jia było sprawozdanie.
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
W "YMAA" dziękuje dobrze (w każdym razie mnie). Seminaria z Mistrzem regularne. Seminaria wewnętrz też i to ostatnio się poprawiło jeśli o organizacje takowych. Obozy i insze spotkania bardzo częste. Dzięki Bogu/Allchowi/Manitu (niepotrzebne skreślić) mam dużo możliwości do wymiany poglądów i wiedzy z innymi. Wydawnictwo działa i pojawiają się nowe pozycje książkowe. Poprostu trenujemy q chwale.... i już.

Czy ta odpowiedź was satysfakcjonuje??

Ps. Pozdrawiam wsie znajomych.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
dzieki za pozdro :-)

kiedy jakis grill?????

Petr
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
A tu i ówdzie ptaszki ćwierkają że imć łaskawie panujący WIELKI BRAT nieżle nabija sobie kasę kosztem swoich poddanych :evil:
Nie chce mi się zabardzo w to wierzyć, gdyż jak to wielokrotnie powtarzają wielcy mistrzowie "w sztukach walki najważniejsza jest [/b]MORALNOŚĆ" i bez niej nie można daleko zajść, a jak wieści niosą imć morgrabia jako pierwszy POLAK zdołał uzyskać 10 stopień
O ZGROZO!!!!!!!!!!!!!! PANOWIE WIĘCEJ SAMOKRYTYCYZMU!!!!!!!! :twisted:
Macie dawać przykład swoim adeptom FE NIEŁADNIE :!: :!: :!:
Chyba że ptaszki roznoszą złe trele

  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?

A tu i ówdzie ptaszki ćwierkają

Ja tam umiejętności rozumienia mowy ptaszków jeszcze nie posiadłem ale pilnie ćwiczę więc może kiedyś ... ale to już na 27 stopień chyba się zdaje... w każdym razie w YMAA bo może u Ciebie Katsumoto już początkujący to ćwiczą :) )

Macie dawać przykład swoim adeptom...


jestem tylko jednym z szarych adeptów ale z racji faktu iż już prawie nad trumną stoje staram się dawać przykład... szanuje mistrza swojego i innych kolegów z sali , nie przychodzę narąbany na trening, nie rozprowadzam narkotyków, nie kradnę, nie zabijam, nie pożądam (no dobra, taki święty to ja nie jestem)

więc co mogę jeszcze zrobić??

ps.

Jeśli ktoś z YMAA osiągną 10 stopień to moje serdeczne gratulacje
  • 0

budo_kamillo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Spoko Oldman skoro jesteś tylko szarym i dającym z siebie wszystko na treningach adeptem to te słowa krytyki wypowiedziane przez Katsumoto nie były kierowane do Ciebie :D ,pamiętaj tylko,ze wasz mistrz kiedyś mówił
"im wyższa palma tym bardziej gnie się ku dołowi"dlatego zawsze obserwuj swojego trenera,jeśli masz wątpliwości to go pytaj jak najwięcej
w końcu za to mu płacisz kupe kasy...a słyszałem że u was ceny seminariów rosną wykładniczo no ale w końcu biznes to biznes :)
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Drogi Panie Oldman moi dawni uczniowie mowę ptasią poznali już na pierwszych zajęciach i proszę mi uwierzyć na słowo posiedli tę umiejętność lepiej niż ja bo to od nich dowiaduję się o takich ciekawostkach.
Rozumiem że ktoś może czerpać finanse z uczenia innych i chwała za to, ale nazwijmy wtedy rzeczy po imieniu że robimy biznes z całą oprawą marketingową a nie sprzedawajmy ludziom kitu że nauczamy tradycyjnej sztuki walki :X
Jeżeli instruktor z 9 stopniem nie potrafi wytłumaczyć podstawowego zastosowania z 1 formy początkującym adeptom którzy przygotowują się do pierwszego egzaminu, a następnie zasiada w komisji egzaminacyjnej :!: :!: :!: to moim skromnym zdaniem coś tu jest nie tak :evil:
A tak na marginesie to chciałbym spytać co rozumieją wladze YMAA Polska i instruktorzy prowadzący treningi pod pojęciem "tradycyjne sztuki walki" :?:
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Mysle ze najlepiej zadac te pytania tu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moze nie maja akurat czasu na czytanie forum Budo????

Oldman - co Ty na to zeby zorganizowac jakies "seminarium" u Jedrusia.

Petr
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Do Kamillo
znam to powiedzenie. Lubie je, bo jest głębokie i ważne. Myśle że należy uwagę skupić się na podstawach najlepiej na własnych patrzenie na boki może spowodować utratę stabilności a to może być powodem opisanych przez Ciebie przypadłości. ...ale dzięki za radę... z powodu ilości zadawanych pytań czasami nazywany jestem upierdliwcem

Do Drogiego Pana Katsumoto

...bo to od nich dowiaduję się o takich ciekawostkach...


...jeśli mają czas na słuchanie ptaszków - to ja się już niczemu nie dziwię...

wyczuwam w twoim poście nieznaczny ładunek agresji i przychylam się do opini Petera jeśli masz do władz i instruktorów YMAA pytania zadaj je pod wskazanym adresem lub poprostu zadzwoń założę się że telefon znasz. Mam racje? prawda?


Ps.

Peter - przedni pomysł - odezwę się w tygodniu czas zacząć ustalać szczegóły
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Drogi Panie Oldman

Niestety na waszej stronie po ostatniej zadymie którą napewno Pan pamięta ciekawe posty dziwnym trafem zniknęły.
Ale zostawmy te brudy dla historyków.

A opisywany przez was temat który mnie tak interesuje to słowa waszego mistrza, a ja chciałbm się dowiedzieć jak wy rozumiejecie temat "tradycyjne sztuki walki"

Materiał nauczany w waszej szkole jest bardzo dobry,proszę mi uwierzyć na słowo, miałem okazję zobaczyć jaką chałę nauczają koledzy z innych sztuk walki w polsce jak i za granicą.
Widziałem jak sprzedaje się i zdaje kolejne stopnie mistrzowskie dan.
Gość z drugim danem za pokaz otrzymuje nominację na trzeci dan,a nie potrafi technicznie wykonać uderzenia prostego i kopnięcia.
Dlatego uważam że nie jest aż tak źle.

Miałem też okazję poznać prawdziwych mistrzów którzy za swoją naukę od swoich uczniów nie biorą kasy a zapłata dla nich to pot ,ból i ciężka praca.
Zamiast zdobywania kolejnch stopni zajmijcie się studiowaniem tego co macie. Gdzie badanie technik ich korzeni, jak powstały, jak ewoluowały, dlaczego dziś wykonywane są tak a nie inaczej itp... itd...
Na tym polega trening tradycyjnej sztuki walki,na cwiczeniu zastosowań w końcu ćwiczymy techniki stworzone na pola bitew,do walki a nie na pokaz i do robienia szmalu, robiąc spędy seminaryjne za odpowiednią kasę lub publikację czyjejś wiedzy poprzez wydawnictwo.

czy YMAA POLSKA to wydawnictwo YMAA czy na odwrót proszę mi to wyjaśnić i czy to jest to samo?
  • 0

budo_oldman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Kończ waść wstydu oszczędź ... i to tyle na ten temat... więcej ćwiczyć a mniej ptaszków słuchać, a potem gadać po próżnicy.
  • 0

budo_katsumoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co ciekawego dzieie się w "YMAA" ?
Widzę kolego że przez przypadek uderzyłem w słaby punkt 8)
A kogo wstydu mam oszczędzić???
Ja nie mam czego się wstydzić a i od "ptaszków " można się dużo nauczyć :)
Aco do treningu to muszę powiedzieć że jak Pan zajął by się studiowaniem swojej sztuki a nie tylko powielaniem jak ksero czyiś wypocin ,to i jakość pójdzie w górę, czego szczerze życzą WOJWNIKU :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024