Skocz do zawartości


Zdjęcie

sztuki walki a dieta wegetarianina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
Carl Lewis miedzy innymi, ale nie wiem, kiedy zmienil diete no i te dodatkowe witaminki, o ktorych bylo niedawno glosno, wiec nie wiem, czy sie liczy ;)
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina

Jezeli jestes typem wegetarianina, ze nie jesz tylko miesa to mozesz z powodzeniem zastosowac odzywki typu Gainer.

Napisz czy chodzi ci owegetarian, nazwijmy to liberalnych którzy produkty z mięsa jedzą, czy też o wegan którzy białka mleka nie tykają. Ja nie jestem jednym ani drugim. Interesuje mnie przyjmowanie odżywek, ale niestety zbyt wielee nie wiem o ich składzie.
A propos sportowców to Martina Navratilova i Chuck Norris (może to nie do końca sportowiec), są wegetarianami.
  • 0

budo_czr
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
ja od lat 6 nie jem miesa zwierzecego i trenowalem przez ten czas i wciaz trenuje,chodze na silownie itp ogolnie rzecz biorac prowadze dynamiczny tryb zycia.i co najsmieszniejsze ze przed odstawieniem miesa mialem jakies 10kg niedowagi przy wzroscie ponad 190cm(wazylem okolo 72kg) teraz waze jakies 24 kg wiecej.moim zdaniem spowodowane to bylo tym ze po przestawieniu sie na inna diete moj jadlospis byl bogatszy w bialko, weglowodany, a bylo to spowodowane tym ze nie chcialem zeby moj organizm ucierpial na braku jakichkolwiek skladnikow jakie znajduja sie w miesie.wiadome, ze wspieram sie rowniez suplementami ale nie za czesto.przechodze co jakis czas badania i wychodza one pozytywnie.no i co najwazniejsze czuje sie OK.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
Jedz jak człowiek, nie jak królik i skończą sie twoje problemy.

Najlepsze żarcie to takie na widok którego arterie same sie czopują. Najlepiej popijać je browarkiem. 8)

No i wbrew poglądowi "najważniejsze to jak sie ze sobą czujesz", powiem, że masz niedowagę (185/60). Chyba że to /wnioskując po pani od polskiego/ wiek dojrzewania i po prostu strzeliłeś mocno w górę. To by było normalne. Ale w takim wypadku potrzebujesz normalnego żarcia, by organizm miał sie z czego budować, a nie samych roślinek.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
Randall a skad Ty dysponujesz taka wiedza, co komu potrzebne? Prowadziles, albo znasz jakis badania na grupie reprezentatywnej? A moze uwazasz, ze "miesozercy" to osoby absolutnie o znakomitym zdrowiu?
Mam wielu znajomych wegetarian, w tym sportowcow i maja znakomite wyniki badan.
Warto wspomniec jeszcze, ze nie ma diety umiwersalnej sluzacej jednakowo dobrze kazdemu.
K_P
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
Randall, mam pytanie dlaczego zamiast podać jakieś sensowne argumenty jedziesz po biednym człowieku. Nie będę się bawił w domorosłego psychologa i próbował dojść do tego z kąd się bierze agresja, w tym ta zawarta w twojej wypowiedzi.
Nie chcę żeby ten post był początkiem bezproduktywnego przewrzaskiwania się, jeśli tak to odbierasz, to z góry przepraszam.
A wracając do wegetarianizmu, to mam 180 cm, i 83 kg wagi. Wyniki badań mam w porządku. Jeśli widzisz jeszcze jakieś rzeczy do których masz jakieś zastrzeżenia to proszę, chętnie o tym podyskutuję.
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a dieta wegetarianina
Hm ja unikam mięsa, prawie nie jem. Kojarzy mi sie z zwierzątkami....za bardzo jest podobne do takiego kawałka mięsnia psa, czy człowieka. Przecież mamy te same mięsnie...
Wiedząc swojego psa, myślę o tym czy smakuje jak szynka. nie moge jesc swoich [przyjaciół). hihi.pewnie zaraz się odezwą smakosze zwierzątek :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024