Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

wielkie,wielkie podziekowanie dla wszystkich za relacje

p.s. brawa dla polsatu za debilizm...powtorka z konfrontacji w otwartym polsacie we wtorek(w zasadzie w srode) o 3:10 :2gunfire: :splat:


powtórka jest we wtorek o 3:15 w polsacie.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
mmart
Shidokan dlaczego sie osmieszyl ?
  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Umiejetnosci, zarowno w stojce jak i w chwytaniu, zawodnika z shidokanu byly bardzo niskie. Jego walka z zawodnikiem z Kalaki jest na to dowodem. sadze w w takiej konfrontacji shidokan powinien wystawic kogos kto ma wiecej doswiadczenia lub wogole nikogo nie wystawiac. Jedyne co pokazal to tylko tatuaze. zawodnik z kalaki byl jeszcze gorszy.

takie jest moje zdanie potym jak ogladalem colloseum czy zawody mma polska. to nie ta liga poprostu....

oczywiscie szacunek dla nich ze zdecydowali sie wyjsc na ring. nie kazdy potrafi wyjsc do walki. ale ja z takimi umiejetnosciami bym sie tam nie pokazywal...
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Juras gratulejszon swietnych walk.. wyjscie z balachy rewelacja :)
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
mi podobały się jednak walki jakie reprezentował A. Chmielewski i Buczko. Wydaje mi się brakowało wielu zawodników z polski mma którzy na pewno by przewyższali poziomem co poniektórych.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
najbardziej przypald mi do gustu A. Chmielewski.... abrdzo dynamiczny szybko schodzil do parteru i w ogole :) a moze tez dlatego ze sam cwicze judo ;]]
  • 0

budo_myku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach pom

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
balon powinien przegrac litwin byl duzo lepszy szkoda litwina byl zaskoczony decyzja
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Jego przewaga byla czesto widoczna, naprawde szkoda, ten wynik zaskoczyl chyba kazdego :evil:
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
....ciekawe jaka dyscyplina była rzeczywiście jego bazową dyscyplina bo na pewno nie kick ....

Ogólnie impreza ok (pisze oczywiście z perspektywy osoby widzącej to w TV ), pomijajac rzecz jasna żenujaceeee wręcz małpowanie amerykańskich fraszek przez prowadzącego impreze w stylu ; " A ju reeedy " ... zastanawiam sie kiedy ludzie biorący sie za takie przedsięwzięcia zrozumieją ze to kicz niesamowitego kalibru, który naogół powoduje wybuch niepohamowanego wręcz śmiechu i politowania pośród osób które to oglądają .....Andrzej Lepper :D chyba ma racje - jeszcze trochę i Polacy nawet zapałki będą importować :D
Do komentarza nie mam większych zastrzeżeń a do wszystkich którzy wyliczają na palcach potknięcia - proponuję sie ciuit zreflektować, relacja z imprezy na żywo to nie lada wyzwanie ...... walki w boksie komentujemy już conajmniej pół wieku i o wiele wieksze wpadki sie tam zdażały zdażają i zdażać będą. Taka praca.
Co do obsady zawodników - nie jestem za bardzo zorientowanych odnośnie tego co dzieje się na naszym podwórku, ale nie wydawała sie zbyt mocna. Mnie przedewszystkim brakowało konkretnego
stójkowicza .... na tle wszystkich zawodników w tym dystansie najlepiej wypadł Juras ( taekwondo) a jeśli moge pozwolić sobie na zimną krytykę to jego akcje zwłąszcza rękoma pozostawiały bardzo dużo do życzenia.
Sądze ze jeśli ta impreza dalej ma sie kręcić pod szyldem konfrontacji styli to naprawde organizatorzy powinni sie zatroszczyć o to by reprezentanci poszczególnych styli ( zwłaszcza uderzanych ) reprezentowali wysoki poziom w swych bazowych dyscyplinach. W innym przypadku scenariusz zawsze będzie ten sam ; szybkie zwarcie i finał w parterze.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Dla mnie to żadna konfrontacja sztuk walki bo o ile mi wiadomo zarówno Juras jak i Chmielewski trenują bjj i ich walka zakończyła sie po raz drugi w parterze - tak jak to na ogół bywa w MMA wiec co to za konfrontacja jak jeden styl święci triumfy?
  • 0

budo_mask of sanity
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z tego czego sie boisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

wiec co to za konfrontacja jak jeden styl święci triumfy?

miejmy nadzieję że w przyszłości organizatorzy i Polshit odejdą w przyszłości w kierunku konfrontacji zawodników - bo konfrontacja stylów to owszem była ale nie w Mariocie tylko w Nichols Sport Area w Denver w USA. :) i potem jeszcze parę razy aż nastał w niadalekim czasie model zawodnika trenującego przekrojowo z głównym naciskiem położonym w większości na BJJ.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
No i po raz kolejnym mozemy zaobserwowac jak silny nacisk w TKD kladzie sie na parter :wink:
Swoja droga chyba nie po to juras cwiczyl pol roku aby odklepac po jakiejs tam dzwigni (duszeniu) ?
Gratulacje Antek, jak zawsze nr. 1 :)
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
mysle ze impreza niebyla taka zla, pozatym brakuje takich imprez u nas a tymbardziej na zywo w telewizji , duzy plus pozatym nie jest juz tak pieknie.Mysle ze powinni walczyc najlepsi w swoich stylach , a conajmniej czarne pasy badz zawodowcy a tu bjj niebieski, gdzie to do w-ce polski zapasy pewnie z 15 lat treningu, tak samo inne style.Nastepna sprawa to podzial walk ,chyba powinni przynajmniej w pierwszych walkach walczyc chwytacze z udarzaczami, a nie bjj kontra zapasy, czy karate kontra kalaki, nastepna sprawa to ring zdecydowanie zamaly,i rekawice napewno pomagaja ale nie chwytacza. Pozdrawiam.Wiecej takich imprez
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Ring za mały bo restauracja mała, następne konfrontacje mają być podobno na Torwarze.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Ring za mały bo restauracja mała, następne konfrontacje mają być podobno na Torwarze.

Moze i taniej bedzie...
  • 0

budo_case
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Co wy z tymi pasami w BJJ. Radzę przejść się na trening i powalczyć z niebieskim pasem a dopiero gadać. A że się trafił taki zawodnik, no cóż, czasem tak bywa.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Z tego co wiem to w bjj pasy dostaje sie za wygrane walki a ciezko jest wygrywac zwlaszcza na zawodach jezeli ma sie male umiejetnosci.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Gratulacje dla Antka i Jurasa, bo panowie zdecydowanie pokazali klase.
Szacn nalezy sie tez temu mlodemu MTowcowi, ktory ladnie walczyl (widzieliscie wqrwiona mine tego drugiego od momentu przegranej az do ogloszenia wyniku :) ).
Jendkaze gala IMO srednia.kilka walk fajnych, ale niestety sporo nudnych (n.p zapasy vs bjj). Coz, dobrze ze cos sie kreci w temacie popularyzacji MMA.
W finalowej walce zdziwil mnie strach Chmielewskiego przed uderzeniami (w stojce) Jurasa. W koncu Antek tez "ciemniak" nie jest. mimo to taktyka okazala sie skuteczna,wiec nie ma o czym gadac.
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Panowie właśnie przed chwilą znajomy( który dobrze zna Buczka) powiedział mi że podobno, podkreślam podobno Buczko nie doznał żadnej kontuzji tylko po prostu widzac że słabo walczył z zawodnikiem bjj, powiedział ze odniósł kontuzję aby nie dostać bęcków od Antka. Spróbuję się coś nie coś dowiedzięć na ten temat bo jeśli się to potwierdzi to nie za dobrze świadczy o zawodniku.
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
glupia plotka! Jacek na bankiecie mial juz reke w gipsie.

co do entering song to narazie nie bedzie dostepny w necie ze wzgledu na przyszla promocje singla i klipu :D

pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024