Skocz do zawartości


Zdjęcie

ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
na politechnice warszawskiej jest chyba seksja kb i wf box, ktos moze cos o tym wie ?
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
Ano jest.
Treningi są w d.s. Babilon, rzut beretem od pl. Narutowicza.
Przejdź się do sekretariatu WF (koło Riviery, w budynku klubu Remont), tam jest dokładna rozpiska treningów i prowadzących.

Salka nie za duża ale jest sporo worków, skakanki, rękawice dla trenujących są (śmierdzą potwornie). Chodziłem na boks do trenera którego nazwiska nie pomnę ale był to starszy już pan (z kilkudziesięcioletnim stażem w treningu amatorów), treningi z nim były jak najbardziej OK.
O poziomie trenerów od kicka nic powiedzieć nie mogę ale nikt ze znajomych nie narzeka.

P.S.
Jakbyś zaczął tam ćwiczyć to uwarzaj na gostka o ksywce Krzosiu, dzik straszny, nie do przejścia. Ty z nim zadaniówkę a on Ci zęba wybija... :) Poza nim wszyscy spokojni :)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
i tak zaczolbym dopiero od nowego semestru - tak sie tylko dopytuje :)
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
Ja trenuje na PW kb.Salka rzeczywisice mala ale trener jest spoko.jak chcesz info o zapisach itd. to wejdz na stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
Co do sekcji boxu to tak mi ise przypomnialo ze jak 2 lata temu sie chcialem zapisac to niestety sie nie udalo bo bylo tylko 5 osob (czy cos kolo tego) chetnych i treningi nie zostaly rozpoczete.nie wiem jak jest teraz, moze cos sie zmienilo.
  • 0

budo_całek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ktos moze cwiczy box lub kb na PW ?
Witam wszystkich na forum.

Ja również trenuje KB na polibudzie.
Trenerzy są spoko. Salka troche ciasna ale dajemy rade. Rękawice radze mieć swoje (ewentualnie mozna mieć dobre mydło co by sie po treningu grzyba pozbyć;)
Ludzi dosyć sporo ćwiczy.
Treningi są w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach: 17:30-19:00, 19:00-20:30 (grupy początkujące) oraz 20:30-22:00 (sekcja)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024