Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub PRAKONG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Klub PRAKONG
Witam.

Trenuje ktoś z Was w tym klubie? Jeśli tak to napiszcie jakie są treningi i jak Wam się podoba.
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub PRAKONG
Siema!! No ja trenuje w klubie PRAKONG i mysle ze jest ok. Trener angazuje sie w to co robi, nie sciemnia, i widac jego wklad w ten klub, zreszta niedlugo bedzie ring. :] Nie bede krytykowal w tym poscie innych kubow ale bardzo zachecam w koncu zawsze mozna przyjsc na trening pocwiczyc i samemu ocenic jak sie podoba. Jesli chodzi o atmosfere w klubie tez jest super, nikt nikogo nie uwaza za lepszego/gorszego wszscy traktujemy siebie tak samo. Jesli chodzi ci o to co robimy na treningach to napisz mi na GG:3192237 to pogadamy bo nie chce mi sie tutaj rozpisywac :] ale uwierz nie obijamy sie i zarowno my jak i trener dajemy z siebie wszystko! Jesli sie starasz widac bardzo szybko postepy, ja nie trenuje dlugo a trener sam juz mi powiedzial ze zrobilem bardzo duze postepy :D , NAPRAWDE polecam klU PRAKONG, , sam nie dawno nie bylem pewny gdzie pojsc ale teraz z reka na sercu moge wam powiedziec iz nie popelnilem bledu, JEST SUPER, mam wszystkie warunki do trenowania MT, teraz wszystko zalezy odemnie :]
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub PRAKONG
no to na twoim miejscu GID nie zastanawialbym sie nawet :-) bardzo fajny opis :!: :-)
  • 0

budo_kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub PRAKONG
Nie no jak to? nie obijacie się ? wogóle? Przecież to jest jedna z bardziej wskazanych form treningu a szczególnie w MT :lol: :wink:
  • 0

budo_kozlos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub PRAKONG
no no masz racje , na pewien sposob sie obijamy :] ale tylko w taki troche bolesny a w taki relaksujacy raczej nie, a jesli ktos sie obija to slyszy "mozesz juz isc do sztani" :D , nie no pisalem co mysle , wydaje mi sie ze warto przyjsc,zobaczyc , a jak juz sie to zrobi to raczej gwarantowane jest kontynuowanie tego:) , no chyba ze ktos zrozumie ze MT nie jest dla niego :)
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klub PRAKONG
Wielkie dzięki chłopaki za odpowiedzi :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024