Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama Karate vs. Kyokushinkai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai

Słyszałem o tym i to mi się podoba. Ponoc niektóre kluby oyama podjąły współprace z KK ( pomimo restryki Jana) z poza IKO w celu ewentualnego zabezpieczenia sobie przejścia do kyokushin i powiem tylko tyle ,ze ci co to zrobia mają jaj -tak trzymac panowie nigdy nie jest za pózno wrócić na właściwą droge BUDO :!:


Jeden z najwazniejszych od Janka, Jan Bierowiec juz dawno wrocil na wlasciwa droge kyokushin
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai
1. Nie ma żadnych "restrykcji Jana" - jest to kolejny wymysł karateka1.
2. W całej ciasnocie sych umysłów niektórzy ludzie zapominają, że "właściwa dorga BUDO" nie ogranicza się tylko do ICH drogi. Wybory "jedyne i słuszne" w tym kraju dawno się już skończyły...
3. NA PEWNO będzie tak,że ktoś z Oyama odejdzie. NA PEWNO też będzie tak, że ktoś się do Oyama przyłączy - historia (jeśli zadasz sobie tyle intelektualnego wysiłku, by ją sobie przypominać i analizować) pokazuje, że migracje pomiędzy organizacjami to proces naturalny i w ostatecznym rozrachunku pozytywny.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai
greenbelt- rozwiń swoją myśl.

PS. Kirin bum na przyłączenie już minął KK do KO , gdyż teraz jest dużo organizacji Kyokushin jak IK0 2,3,4 itd , a to gwarantuje nadal droge KK bez zmiany naszywek. Kiedyś nie było wyjścia :( . Powiem więcej cos mi sie wydaje,że teraz będzie odwrotnie czyli powróc na włąsciwą droge budo Kyokushin i Kluby z Oyama będą miały arternatywe własnego wyboru. :wink:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai
Hmm jedynym miejscem ,gdzie spotkalem sie z niechecia i obrazaniem obu styli bylo to forum. Znam ludzi cwiczacych w obu stylach i nikt z nich niema nic przeciwko sobie lub stylowi.Szkoda ze forum to miejsce gdzie obrzuca sie wyzwiskami i nie uprzejmosciami ludzi robiacych cos innego :cry:
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai
Zapas - nic dodać nic ująć. ta dyskusja jest bez sensu. Ładnie podsumował to Kirin - migracje między organizacjami to proces naturalny. I często decydują o tym nie tyle względy "sportowe" a często te osobiste.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai

Hmm jedynym miejscem ,gdzie spotkalem sie z niechecia i obrazaniem obu styli bylo to forum. Znam ludzi cwiczacych w obu stylach i nikt z nich niema nic przeciwko sobie lub stylowi.Szkoda ze forum to miejsce gdzie obrzuca sie wyzwiskami i nie uprzejmosciami ludzi robiacych cos innego :cry:

ja niestety spotkałem się nie tylko na forum...usłyszałem od instruktora kk opienie ze ci co przeszli do oyama karate to byli instruktorzy których wywalono z organizacji bo lubili np. prowadzic treningi po kieliszku itp. jak to usłyszałem to opadła mi szczeka i poprostu zal mi sie tego goscia zrobilo...
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama Karate vs. Kyokushinkai
Pitman wyrazy wspolczucia! No coz ale zawsze sie zdarzy ktos o niskiej samoocenie i pelen kompleksow.A takim gadaniem wydaje mu sie ze podnosi swoj prestiz, na szczescie tylko w swoich oczach :) pozdrawiam wszystkich cwiczacych sw jakie by nie bylo :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024