Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cadu Francis- Opinie na jego temat ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Cadu Francis- Opinie na jego temat ?
Mam male pytanko do adeptow bjj ? Czy znacie panowie instruktora o nazwisku Cadu Francis ? Mam zamiar wybrac sie na staz z jego udzialem a niestety nie wiele slyszalem o tym gosciu. Z racji odleglosci i kosztow chcialbym zasiegnac opini czy warto ? Jesli ktos ma jakies wlasne doswiadczenia to prosilbym o opinie.
Dzieki i pozdrowionka
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?

Mam male pytanko do adeptow bjj ? Czy znacie panowie instruktora o nazwisku Cadu Francis ? Mam zamiar wybrac sie na staz z jego udzialem a niestety nie wiele slyszalem o tym gosciu. Z racji odleglosci i kosztow chcialbym zasiegnac opini czy warto ? Jesli ktos ma jakies wlasne doswiadczenia to prosilbym o opinie.
Dzieki i pozdrowionka


Gosc byl i prowadzil seminarium w Polsce.
Czarny Pas Bjj, bardzo dobry zawodnik. Jego jedyny minus ze on jest brazylian only jesli chodzi o jezyk ;-)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?
Był u nas chyba przy okazji wizyty Minotauro. Pierwszy czarny pasek w Holandi. Tu masz jego stronke - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czy warto? To zależy jakie masz doświadczenie w bjj. Jesli niezbyt wielkie to czarów się nie nauczysz, szkoda forsy - lepiej ją przeznaczyć na opłacenie normalnych treningów gdzie nauczysz się najpierw podstaw. Na seminariach uczą bardziej zaawansowanych technik. To tak jak by ktoś nie mogąc zrobić szpagatu pojechał na seminarium tkd gdzie by mistrz uczył super hiper fajnych wysokich kopnięć.
  • 0

budo_ll fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?

Był u nas chyba przy okazji wizyty Minotauro. Pierwszy czarny pasek w Holandi. Tu masz jego stronke - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jesli on byl z minotauro to chyba jednemu z chlopaków z poznania udało sie go odklepac
pisze ze chyba bo sam nie bylem i nie widziałem ale wiem z pewnego żródła, moze ktos z was tam był wtedy?
co nie zmienia faktu ze jest pewnie dobrym zawodnikiem
pozdrawiam
  • 0

budo_yansee_1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?
Miałam okazję poćwiczyć u Cadu jakiś czas temu. Było bardzo w porządku. Dużą uwagę przywiązywał to przetoczeń. Pokazywał ciekawe techniki raczej na dosyć podstawowym poziomie, ale wynikało to pewnie z poziomu grupy. Dobrze mówi po angielsku więc nie ma problemu się z nim dogadać. Z tego co wiem ma treningi w Oss i Hadze. Powodzenia!!
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?

jesli on byl z minotauro to chyba jednemu z chlopaków z poznania udało sie go odklepac
pisze ze chyba bo sam nie bylem i nie widziałem ale wiem z pewnego żródła, moze ktos z was tam był wtedy?
co nie zmienia faktu ze jest pewnie dobrym zawodnikiem
pozdrawiam

Byłem przy tym jak walczył jeden z LL z poznania z cadu, ale kończenia nie widziałem, poza akcją że przerwał na chwilę chłopak żeby wyjąć coś z oka chyba a cadu nie bacząc mu klucz założył. Ale walka wyrównana (bez gi było).
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?

Byłem przy tym jak walczył jeden z LL z poznania z cadu, ale kończenia nie widziałem, poza akcją że przerwał na chwilę chłopak żeby wyjąć coś z oka chyba a cadu nie bacząc mu klucz założył. Ale walka wyrównana (bez gi było).


To był włos z buzi bodajrze :o
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?
koleszko jezeli masz forse i czas to nawet sie niezastanawiaj bo CADU to swietny zawodnik swietnie wyszkolony technicznie a od takich najlepiej sie uczyc . jak możesz podac miejsce i czas bo może sam sie skusze i pojade . naprawde warto i jest to wiadomość z 1 ręki pozdrawiam Cipao
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cadu Francis- Opinie na jego temat ?
No zgadzam się z cipao oczywiście bo tego nie dodałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024