Skocz do zawartości


Zdjęcie

fachowa rada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

fachowa rada
non hej wam mam takie pytanko trenuje od okolo 2 lat kickboxing i chcialabyms ie zapisac na bjj lub jj co bardziej mi poleciacie i czy latwiej mi bedzie np zacza treningi czy trudniej i czy znacie jakies dobre kluby w poznaniu bjj lub jj takie konkretne aha i czy ta sztuka nei jest zbyt trudna dla dziewczyny :) :twisted: :D z gory dzieki za pomoc ,,
:)
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
Cel, jaki masz cel w treningach :) ?
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
ale chodzi ci o cel w kb jaki mam czy w bjj lub jj?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
ogolnie czego chcesz zaczac trenowac cos innego niz kick ;-) ? uzupelnienie parterem - bjj, cos nowego z tradycja - jj(choc tu wiele zalezy od szkoly) :)
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
ja osobiscie polecam na poczatek po KB Jiu-Jitsu by nie ograniczac sie teraz glownie do technik w parterze. W jj poznasz podstawy walki w parterze i kilka technik, dzwignie i sposoby unikania ataku (zejscia i takie tam i przejscia do dzwigni) tak przynajmniej bylo u mnie. Tarz mam chec na bjj by wzmocnic parter. ale to tylko moje zdanie
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
Fajne ze kobitki tez chca sie poturlac w parterze.....nie ma jakis wiekszych przeciwskazan do tego bo skoro trenujesz kb to z tym sportem wiekszych nie bedzie problemow.....no prawie....gdyz jest mniej rozciagania(u mnie jako uzupelnienie w domu bo nie ma czasu), a wiecej cwiczen silowych....aby barki, bi/triceps. kark rozbudowac, uda itd. A kontuzyjnosc to taka sama raczej jak na kb. No ale jak wiadomo sa sekcje i SEKCJE. Na jednych moze byc rekreacja a na innych harowka
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
co Wy pierdolicie chlopaki :)

dziewczyno przychodz na treningi , na bjj lasek jest mało tak ze na 99% bedziesz traktowana jak złote jajko ... i dobrze! :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
polecam Luta Livre :)
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
heh sorata.... ona prosila o rade a nie wyrazenie opini "napalonego" samca. Tu chodzi o nabywanie umiejetnosci a nie spotkania towarzyskie. Mata to nie pub.
Fakt ze kobiety inaczej sie traktuje na treningach - byle nie przeginac - jajko nawet zlote musi byc leciutko poobijane.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
Masz w Poznaniu kluby LL i Bjj.
Z tego co sie orientuje to Bjj jest znacznie lepsza oferte dla kobiet i nie tylko.
Duzo osob tam cwiczy, masa grup i obiektow na ktorych odbywaja sie treningi. Kilku dobrych trenerow i masa doswiadczonych zawodnikow / zawodniczek.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
Poznan Strefa Walki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam znajdziesz wszystkie szczegoly dotyczace treningow i oplat, a najlepiej to przyjsc na mate i samemu sprawdzic( 1 trening jak wszedzie- za darmo). zapraszam :) . poza tym nie widze zadnych przeszkod dlaczego nie mialabys zaczac trenowac bjj, tu liczy sie przede wszystkim technika a nie sila, wiec nie bedziesz musiala jak Zolin chodzic na silownie zeby rozbudowac barki itd

jeszcze raz zapraszam, jesli wiecej pytan to na priv lub gg :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada

heh sorata.... ona prosila o rade a nie wyrazenie opini "napalonego" samca. Tu chodzi o nabywanie umiejetnosci a nie spotkania towarzyskie. Mata to nie pub.
Fakt ze kobiety inaczej sie traktuje na treningach - byle nie przeginac - jajko nawet zlote musi byc leciutko poobijane.


Panie magister ale ja jej przeciez poradzilem , zeby poszla i zaczela trenowac , i przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo nie wiem zkad wzieles to stwierdzenie

Mata to nie pub.


  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada

heh sorata.... ona prosila o rade a nie wyrazenie opini "napalonego" samca. Tu chodzi o nabywanie umiejetnosci a nie spotkania towarzyskie. Mata to nie pub.
Fakt ze kobiety inaczej sie traktuje na treningach - byle nie przeginac - jajko nawet zlote musi byc leciutko poobijane.


Panie magister ale ja jej przeciez poradzilem , zeby poszla i zaczela trenowac , i przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo nie wiem zkad wzieles to stwierdzenie

Mata to nie pub.


co do porownania mata-pub.... moze fakt - zle to ujalem.
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
dobra dobra spokuj chloapaki bo zaraz sie tu lac zaczneicie hehehe :) dzieki za wszystkie rady ale chyba bjj wybiore co nei znaczy ze zrezygnuje z KB chce cwiczyc jedno i drugie a na bjj to zawsze chcialam sie nauczyc walki w parterze fajny dodatek do KB
Kocyk a moze udzielisz mi pare rad na spotkaniu budo jak jeszcze jakies bedzie heheh :) :twisted:
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
ja bym jednak wybral jj nauczysz sie z uderzania plynnie wchodzic do rzutu, a potem konczyc w parterze :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
karolka ale na 99% w sekjci bjj beda treningi KB lub MT :-)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
oczywiscie, ze tak. co do spotkania to odbywa sie ono w ten piatek godz. 18 drugi dom masz temat w dziale Vortal Budo :) pozdrawiam
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: fachowa rada
czemu te spotkania odbywaja sie zaewsze kiedy ja nei moge lub mnei nei ma ja tejj ja to mam pecha :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024