Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubezpieczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Ubezpieczenie
No właśnie, jak to jest w Waszych klubach w tym temacie?
Wiecie coś wogóle o tym? Płacą za Was składki, czy nie?
Z własnej praktyki wiem, że odpowiedzi na to pytaniezaczyna się szukać dopiero z chwilą kiedy coś się stanie. Generalnie wg moich info wynika, że kluby musza płacić za członków składki, ale bywa to różnie, bo wiadomo, że wywindowałoby to cenę.
Ja zaczałem sie nad tym zastanawiać, jak mi nogę w gips wsadzili, że może chociaż parę zł warto by było z tego nieszczęscia wyciągnąć, ale niestety sie nie dało, bo jak sie dowiedziałem... klub nas nie ubezpiecza.
Domyślam się, że łamie w ten sposób prawo, ale do sądów nie zwykłem chodzić, bo nie bardzo wierzę w ich tempo i skuteczność. A pewnie i reszta ćwiczących nie skakałaby z rasdości, jakby sie okaząło, że od następnego miesiąca ceny wzrasatją.
Co o tym myślicie, jak to u Was jest, powinny płacić, czy nie powinny, powinniśmy się domagać, czy nie? :?: :?: :?:
Rozwiązaniem alternatywnym jest chyba samodzielne wykupienie jednego z ubezpieczeń, ale to jakby inny temat.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenie
Ja nie slyszalem aby klub musial mnie ubezpieczac.
Trener itd powinien miec OC plus inne, mnie to nie obejmuje jako zawodnika.
Sam mam wykupione prywatnie ubezpieczenie i taki problem mnie nie dotyczy. Swoja droga nie znam nikogo nie ubezpieczonego prywatnie a cwiczacego ze mna w klubie.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ubezpieczenie
http://www.forum-kul...showtopic=69703
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024