Skocz do zawartości


Zdjęcie

Microtech Camofly


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Microtech Camofly
Myslalam o nim ostantnio. Swoje juz na jego temat przeczytalam, chcialam jeszcze zpaytac czy moze ktos z was jest posiadaczem tego noza i moze mi poradzic czy warto go nabyc?
Cel nabycia glownie 'machanie'. Mam juz Spyderco Spyderfly'a, zwykle z nim cwicze, chcialam po prostu sprobowac tego kunsztu jeszcze z innym balkiem.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Camofly
Tiana jak chcesz balka do machania, bierz Benchmade 42, Camofly ma za lekkie rekojesci imho.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Camofly
camofly to dobry nóż użytkowy - do machania jednak niekoniecznie, leki, jakoś dziwnie chodzi itp.
do machanai chyba zdecydowanie lepiej bechmade albo cold steel
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Camofly
Mam dragonfly'a, czyli mniej trudnowykrywalna wersje camoflya. Ostry skurczybyk, bardzo fajny na edc. Machac nim mozna, tylko jak zauwazyl Vince, rekojesci sa lekkie, i w stosunku do nozy z ciezszymi i wiekszymi raczkami dopieprza z predkoscia swiatla i ciezko nadazyc palcami. Poza tym jest sliczny, duzo ladniejszy niz te nozyczki spyderco ;) , no i z fajnej stali 14-4 CrMg czy cos tam. Z wad, raczki sa z aluminium, ktore sciera sie jak jasna cholera w okolicach latcha, a poza tym latch po godzinie machania ma tendencje do odkrecania sie co doprowadza mnie do szalu. Z kolei mocowanie ostrza do rekojesci jest bardzo solidne, i po roku naprawde intenswynego uzywania nie widze zmian. Zrobie mu jakas sesje zdjeciowa, jak tylko kupie sobie karte do cyfry, bo ta ktora dali w zestawie miesci 3 zdjecia w rozsadnej jakosci. Pozdrawiam, Yoss.
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Camofly
Dzieki za tip
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024