Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc z góry dzięki !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
Witam!
Mam małą prośbę czy możecie mi podać jakieś strony z uderzeniami, chwytami, kopnięciami chodzi mi o zdjęcia krok po kroku gifami czy filmami do ściągnięcia. Chodzi mi o boks, kickboks , karate ale również mogą być inne sporty walki. Bardzo bym był wdzięczny za pomoc i może jeszcze jakieś wskazówki czy porady tych którzy trenują sporty walki. Potrzebne jest mi to ponieważ chciałbym się nauczyć bić lecz u mnie w mieście niema szkół np: boksu czy kickboksu więc chciał bym poznać jakieś np: uderzenia żeby poćwiczyć za niedługo kupuje sobie worek treningowy.
Dziękuję za pomoc :wink:

  • 0

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tutaj masz techniki boksu
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
Wez sobie sciagnij jakis programik do torrentow np bittorrent albo nova torrent itd. Pozniej odpal stronke mma-tracker i jazda.....tam masz pelno filmikow instruktazowych, fimikow z walk itd..... Pozniej z takich filmikow mozesz sie uczyc i poznasz, jak przeprowadzac rozgrzewke poprawnie, jak sie porozciagac, wszelkie techniki, uderzenia, taktyke....itd itd.. Najwiekszy problem to beda jednak sparingi, bo one wlasnie daja najwiecej obycia i doswiadczenia.....co z tego ze ebdziesz mial kondyche, bedziesz umial b dobrze uderzac, poznasz taktyke....jak z nikim nigdy nei walczyles i po prostu po pierwszym ciosie przeciwnika mozesz sie zamienic w slup soli hyhy Ale to chyba najlepsze wyjscie dla ciebie skoro nie ma zadnej konkretnej sekcji w poblizu. A co do stronek to poszukaj sobie w necie, tego troche jest....ale chyba najlepsze sa i tak filmiki.
ps. Zawsze mozesz zaprosic kumpli do piwnicy i mozecie uczyc sie sami...wtedy bedzie wieksza motywacja itd
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
Z instrukarzowek zaduzo sie nie nauczysz :)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
re up
To zaproponuj alternatywe w takim razie ;)
Wedlug mnie to chyba najlepsze wyjscie niz np jechac pociagiem iles tam kilosow, aby wpasc raz w tygodniu na trening.
Ps Lepszy rydz niz nic :D
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
w/g mnie uczenie sie z ksiazek / filmikow to totalna bzdura...

to moze byc tylko i wylacznie uzupelnienie do treningu...

dziekuje za uwage...
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
nieprawda, jak ktos chce to sie potrafi nauczyc .. widze to po sobie. szczerze mowiac ja tez sam cwicze bo niemam gdzie (mam w cholere kilosow stad, kluby ale niemam czasu na to), ale po ogladnieciu kilku szkoleniowek mialem juz nawyki trzymania gardy, robienia blokow, w miare poprawnych uderzen itp...(oczywiscie niebylem odrazu dobry po ogladnieciu tego, poprostu cwiczylem to co tam jest i powtarzalem to.
gosce z kb (bardzo dobrzy ) jak widzieli jak sie sparuje az sie pytali gdzie ja cwicze ( a byl to moj moze 3 sparing, niebyl to w klubie )
ale musze przyznac ze brakuje mi sparowania, na szczescie juz zaczynam coraz bardziej z kumplami (moze sie cos naucze bo oni to raczej nic nieumia ) najlepiej zrob tak jak wczesniej Ktos napisal wez kilku kumpli i cwiczcie (tylko niepatrzcie na siebie i ... ktory lepszy, ale cwiczcie dla siebie i np jak cwiczysz cos ale nie na silowni, probuj robic jak najwiecej tego cwiczenia, u mnie to skutkuje na poczatku mialem straszne zakwasy ale potem jest spoko)
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
Z filmików to nauczyłem się tylko dzwigni kimure :P .
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
no bjj czy judo to sie ze szkoleniwoek napewno nienauczy, ale czegos w stylu mt kb ma szanse. przynajmniej podstawy a potem "podrasowac" swoje umiejetnosci
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
w/g mnie to tylko pozory ze sie nauczy to tak sami jak z judo

powinno sie robic przysiad zeby kogos wybic a jak sam sie uczysz to napewno przysiadu nie zrobisz (nawet jak kogo rzucic to nie wiesz czy robisz dobrze )

tak samo z udezanymi, noga powinna isc bardziej od gory, biodra do przodu itp itd.. to sa szczegoly ale sa one bardzo wazne i nie mozna sie nauczyc zle a potem poprawic bo to juz wchodzi w nawyk

pozdro
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
no tak
ale zawsze mozna poprawic sie w tym (np isc na jakis terening tylko do jakiegos dobrego trenera nawet z natury) i on moze pomoc w osiagnieciu lepszych wynikow( bo niedoskonalosci)
mimo wszystko nawet szkoleniowki i cwiczenia beda dobrymi podstawami (fakt ze mozna przywyknac do niektorych zlych rzeczy i trudno jest je usunąc)

a tak poza tym lepiej zeby sie uczyl czegos niz nic nierobil
  • 0

budo_scorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
" np jak cwiczysz cos ale nie na silowni, probuj robic jak najwiecej tego cwiczenia, u mnie to skutkuje na poczatku mialem straszne zakwasy ale potem jest spoko " ćwicze 3 razy w tygodniu na siłowni pon, śro, pią a co do treninguw na worku to myśle że np we wto, czw, sob czyba że myślicie że może w dni treningu na siłowni ?? aha i o jakich np ciwiczeniach muwiłeś ??

Dzięki za wszystkie odpowiedzi !!

Pozdro :)
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
ale zalezy co chcesz cwiczyc muay thai czy kickboxing moze sie to duzo nierozni (rozgrzewka ) ale mimo wszystko sa roznice
a cwiczenia sa rozne
moze napisze Ci moje
to tak na poczatek rozciaganie tylko mocne i długi
skakanka z 10 minut teraz nawet do 20 ( bo przeciez za zimno zeby biegac; ale jak jest cieplej polecam duzo biegac)
no potem bardziej prubuje uderzac w nic, chcac poprawic choc troche technike,
nastepnie przechodze do worka i tu leci wszystko co moze byc ( rece ,nogi, kolana [tez nogi], lokcie[tez rece], i wiadomo kombinacje, potem bloki(jak masz kumpli), uniki i mieszac to wszystko ale w dobrej kolejnosci..
no siłownia hmm (szczerze mowiac chodze ale nielubie chodzic bo mam wieksze efekty po cwiczeniach tradycyjnych heh )
cwicz duzo (choc np moi kumple maja od 3 - 5 treningow kb w tygodniu i zdobywaja "duze rzeczy :-) "
  • 0

budo_scorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
I jeszcze jedno z tymi fimami chodzi o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ???
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
filmy to mozesz scigac skad chcesz
tamta strona chyba jest płatna ale sa inne strony torrentów(torrent to tylko program) na kazie (choc niepolecam) najlepiej na dc (sciagnij ten program direct connect (tam jest hub jeden bardzo fajny adres: 10mbit-5.myftp.org ) jak zainstalujesz dc (direct connect) to bedziesz wiedzial co i jak zrobic a jak nie to napsiz to Ci pomoge
  • 0

budo_scorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
mistha wielkie dzienki za pomoc niestety nie będę miał zabardzo z kim się sparować :( a z tymi fimami chodzi o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ???
thx za pomoc all
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
hmm jesli chcesz tym torrentem (wydaje mi sie ze sciagnoles juz jakis program) to mozesz popatrzec np tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (tu juz niemusisz zakladac uzytkownika ani nic ; ale ja ci odradzam torrenta bo jest wolny) a z kumplem do sparowania hmm wiesz co nawet dobrze by bylo jakbys mial kogos co by mógl pomachac rekoma w gorze zebys ty robił uniki (niemusisz wcale go bic)
np to takie cwiczenie ty bijesz w worek(on trzyma worek z drugiej strony i "chce Cie uderzyc"ty patrzysz gdzie on chce uderzyc robisz unik i ladujesz w worek
a niemasz kumpli do sparowania z powodu ze znajomi boja sie sparowac, czy moze nikogo to nie interesuje (jesli to pierwsze to powiem szczerze sparowanie niebokli choc ja zawsze musze miec szczeke bo sie boje o zeby), a i sparowanie nieboli oczywiscie w rekawiach i jak umiesz robic uniki parować ciosy itp mnie nie boli bo ostatnio na moich sparingach z kumplami ani jeden cios niedoszedl do mnie
  • 0

budo_scorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
a jeśli nie torrentem to z jakich stron moge ściągnać takie filmy ??
  • 0

budo_mistha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k. Nowy Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc z góry dzięki !!!
ze stron to niebardzo .... bo ten torrent wogole to jest cos takiego ze sciagasz ze strony jakis maly pliczek otwierasz go w programie torrentowym i on sie sciaga od uzytkownikow ktorzy maja go na swoim dysku i maja torrenta ale predkosc naprawde jest niska ...a na tym linku co Ci dałem to masz w martial arts chyba jakies rzeczy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024