Skocz do zawartości


Zdjęcie

Leg locki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_ll fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki

LL fighter rzeczywiscie. pamietam wystep zawodnikow LL w Warszawie, moze pieknie sie nie poruszali, ale wiekszosc miala perfekcyjnie opanowane dzwignie na nogi i tym wygrywalio. W kuluarach zatem mawiano, ze LL to taki styl, ktory ma jedna technike - skretowke :wink: .
Pozdrawiam wszytskich zawodnikow z LL. W koncu moja powtorna "nowozytna" przygoda ze stylami chwytanymi zaczela sie od obozu LL.
K_P


Jeżeli nie poruszali sie zbyt pięknie to pewnie i dzwignie na nogi nie byly zbyt piekne ale wystarczająco dobre żeby zrobić wrażenie i wygrywać :)
Aż strach pomyśleć ja przyjadą dobrze wyszkoleni zawodnicy LL :lol:
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Dzieki Gawron.
A tych z LL to juz nie lubie;)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
A których lubisz?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
LL fighter, niektorzy z nich to byli calkiem bardzo dobrzy zawodnicy. Np. Radek.
K_P
PS. Choc mnie sie wydaje to zbyt okrutne - rozumiem w samobronie komus zrobic skretowke i ulamac kolano, ale w sporcie.... jakos to do mnie nie przemawia...
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
taaaa leg locki to potega ostanio caly czas je szlifuje:P zajebioza...
ucieczek pare jest a jak mowi moj trener najlepiej nie dac sie zlapac...powiem ci ze odruch ucieczki mam tak oapnowany ze jszcze w zyciu mnie nikt nie skonczyl dzwignia na noge...

pozdrawiam
  • 0

budo_ll fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki

LL fighter, niektorzy z nich to byli calkiem bardzo dobrzy zawodnicy. Np. Radek.
K_P
PS. Choc mnie sie wydaje to zbyt okrutne - rozumiem w samobronie komus zrobic skretowke i ulamac kolano, ale w sporcie.... jakos to do mnie nie przemawia...


zgadza sie ale przeciez kolesiom nikt nie zabrania klepania i poddawania sie tylko maja nadzieje ze jakos wyjdą, a ze działa szybko bez bólu na poczatku i to kaze kolesiom czekac az jest za pozno niestety

jezeli widzisz dobrze zalozoną skrętówke to radze sie poddawac szybko i nie czekac az cos zacznie działać bo moze byc za pozno

oczywiscie dobrze jest cwiczyc z odpowiedzialnymi ludzmi, bo zdarzaja sie wypadki na treningach tez
ale z tymi odpowiedzialnymi to wszedzie jak na lekarstwo :)
  • 0

budo_ll fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki

LL fighter, niektorzy z nich to byli calkiem bardzo dobrzy zawodnicy. Np. Radek.
K_P
PS. Choc mnie sie wydaje to zbyt okrutne - rozumiem w samobronie komus zrobic skretowke i ulamac kolano, ale w sporcie.... jakos to do mnie nie przemawia...


a radek, tak, mozna powiedziec ze "całkiem bardzo dobry" :) szczególnie ze wszystkie walki skonczył przed upływem 100 sekund !!! kto był widział.
  • 0

budo_ll_trener
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
zapraszam na treningi kazdego graplera warszawskiego ktory chce sprobowac swoje ucieczki z dzwigni na nogi.
zaproszenie kierowane do tych ktorzy chca sie sprawdzic i kieruje je bez ukrytych niecnych planow. :D
panowie zapraszam na sparingi
kazdy moze wpasc na jeden trening gratis i ocenic nie tylko dzwignie na nogi
treningi odbywaja sie na Powazkowskiej 59 sala zapasnicza legii
nr kontaktowy 506 677 675
serdecznie zapraszam
trener warszawskiej sekcji luta livre Radek Turek
zapraszam takze zawodnikow z sambo jesli znajda sie chetni
brak ukrytych niecnych planow dotyczy takze was panowie :-)
  • 0

budo_randy.c
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Tak off-topic to słyszałem że na swoim nowym dvd rutten ma pokazać 65 (!) leg locków i po kilka ucieczek z nich także to byłby napewno dobry materiał dla autora postu.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Pozdrawiam LL_trener.
K_P
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Mam nadzieje ze to DVD Ruttena bedzie lepsze niz jego poprzednia seria szkoleniowek bo tam to sie nie popisal.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki

Mam nadzieje ze to DVD Ruttena bedzie lepsze niz jego poprzednia seria szkoleniowek bo tam to sie nie popisal.

a co ci sie nie podoba w jego poprzednich szkoleniowkach ?
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Hmmm to samo co na szkoleniowkach np. Gracie'ch...
Chodzi glownie o to zeby duzo pokazac, ale niewiele nauczyc.
Porownaj szkoleniowke z dzwigniami na nogi Roya Harrisa a Ruttena
Roy uczy a Bas pokazuje.
  • 0

budo_cim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BT
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Ja preferuje leg lock'i (czy tam foot lock jak kto woli) i kńczyłem pare osób tartarovem i skrętówką z pozycji do tartarowava. Ale z czasem stosowańa tej techniki trener (i ja :P) pokoazał wyjście,które jest banalne ale skuteczne w 80% :(


1)kiedy twój przeciwnik trzyma twoją kostke pod pachą to automatycznie zaplata nogi na twoich nogach albo je rozpycha- spychaj je! jak ma twoją noge to ci prawie nic nie zagraż dopiero jak zblokuje towje nogi to maż się bać. 2)jak ma twoją noge pod pachą to prostuj klolano, napinaj łydke i uda, usztywnij kostek tak żeby podnosiła się do góry i palce skierój w góre a samą stope wykręc w przeciwnoą strone do jego ciała 3)wypchnij stope tak jak byś chciał udeżyć piętą w podłoge 4)spychaj nogi (bo twój przeciwnik będzie chciał je spowrotem zapleść), u nieś się na wolnej nodze i łap go za głowe


Nie ma tu dojścia do jakiejś konkretnej pozycji ale napewno jest się w lepszej sytuacji. Technika jest banalnie prosta, pewnie wszycy tu ją znają ale jak widze po postach nik nawet nie chce tego napisać.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki
Znamy. :wink:
K_P
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Leg locki

Technika jest banalnie prosta, pewnie wszycy tu ją znają ale jak widze po postach nik nawet nie chce tego napisać.

Ach te tajemne techniki mistrzów! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024