Skocz do zawartości


Zdjęcie

sterydy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_szymon123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy
dodam troche od siebie;]
jesli chodzi o koksy, to ważne jest dobrze połączyc kosky, odpowidnią długość, najlepsze są miksy 4 estrów teścia i walnąć deke do tego, ale to wszystko zalezy od predyspozycji, stażu, kasy;].
do tego dochodzą osłonki jeśli meta, to symilar;] po cyklu hepatil;]
i koniecznie nolvadex(na ginekomastie). Najmniej szkodliwe są koksy w strzałach (pomijajać winka, bo to tez jedize ostro po wątrobie)
trzeba DUŻO jesc na koksach (odp. dieta)
i jak sie kończy cykl....to trzeba sie odblokować - hah a z tego co czytałem to taki odblok tez jest troszka drogi:D odblok jest prawie najważniejszą sprawą, gdyz od niego zależy jakie bedziesz miał spadki, czy np. to co na mecie zrobiłeś czy Ci całe spadnie czy zostanie jakies 4 kg;]
po zrobieniu cyklu odbloku;] należy zrobić taki okres regeneracyjny dla organizmu - tzn 1,5 miecsiąca lajtowych treningów!!!!!!!!!! i to jest tez ważne.
dobra kończe swoje wypociny:)

p.s. .....pamiętaj , ze jak raz w to wejdziesz, to juz z tego NIE wyjdziesz...
p.s.2 :D heh jaka laska poleci na Ciebie jak bedziesz miał pełno syfów na twarzy...bedziesz sie pocił jak świnia...??!!
pozdrawiam i ODRADZAM!
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy
Moglibyscie skonczyc te dyskusje ... radzic nastoletniemu waflowi jak zrobic z siebie wrak ... sterydy zazywaja juz zawodowcy po 4 - 5 latach treningu ... i w trakcie jego suplementuja sie calkowicie. W innych przypadkach lapia sie do nich dzieciaki ktore sezonowo chca zostac kulturystami juz po 2 tyg treningu. Jak chcecie pogadac o sterydach zlozcie wniosek o zamkniete forum z dostepem na haslo ...

To tyle mojej wypowiedzi w tym topiku.
EOT
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy
nie bierz koksu !! Pudzian i tak z Ciebie raczej nie bedzie, a koks na wytrzymalosc silowa chyba za wiele nie pomoze ?
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy
watpie zebys chcial tylko zyskac na sile bo zeby to zrobic wystarczy regularnie cwiczyc ( chyba ze chcesz wyciskac 180 kg) a to ci powinno zdecydowanie wystarczyc. Wiez mi nie potrzebujesz sterydow aby byc silnym, wystarczy pzylozyc sie do treningow, a jesli chodzi Ci takze o sylwetke to przyjdzie z czasem i mimo ze bedziesz chudy ( ja mam taki problem) bedzie widac ze nie jestes leszcz i ze cos w swoim zyciu robisz by wygladac lepiej. Naturalne miesnie mimo ze mniejsze wygladaja duzo lepiej niz miesnie sterydowcow. jednym slowem dietka, regularne cwiczenia zednych sterydow.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy
dietka , regularne cwiczenia, suple , ok wszystko w porzo , osiagniesz super efekty

ale te efekty mozna osiagnac na sterydach w duuuzo krotszym czasie

poco komus radzic BIERZ, NIE BIERZ

jak ktos bierze sie za koks to albo jest na tyle madry i na tyle duzo wie o koksie ze sobie z nim poradzi

albo jest taki glopi ze juz mu rzadne rady nie pomoga :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024