Skocz do zawartości


Zdjęcie

Długa pięść i Baguazhang


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang
ale mi dokopałeś :(
czy Twoje kung fu jest tez takie dobre ?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang

ale mi dokopałeś :(
czy Twoje kung fu jest tez takie dobre ?


Przestań pieprzyć bzdury... SAM SIĘ PRZEKONAJ, a jak Dacheng nie będzie miał możliwości lub ochoty zajmować swojego drogocennego czasu takim marudnym gościem jak ty... to ja bardzo chętnie znajdę dla Ciebie chwilkę czasu... co prawda Choy Li Fut to nie Yiquan, ale zawsze co moderator to moderator... właściwie dla ciebie to PAN moderator ;)
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang
PAN to skrót od ... ?
  • 0

budo_fenghwang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang
Tsailifo, nie bierz tego co napiszę do siebie. To raczej kilka zdań na pożegnanie, bo kończę swój pobyt tutaj zanim jeszcze na dobre się zaczął. Ale do rzeczy ... Z różnych przyczyn nigdy nie ćwiczyłem sztuk walki, choć bardzo chciałem. Teraz mógłbym wreszcie się zabrać za praktykę. Przez dłuższy czas próbowałem się zorientować, gdzie i u kogo warto. Już prawie podjąłem decyzję i wówczas trafiłem na budo vortal. Poczytałem trochę, kilka razy sprowokowałem tego i owego ... Efekt ? Mam nieodparte wrażenie że sztukami walki w Polsce zajmują się prawie wyłącznie frustraci, którzy na forum odreagowują swoje frustracje ( mam nadzieję, że nie używam zbyt trudnych słów ... ) i grają pod sobie podobną publiczkę atakując to co inne niż ich rozrośnięte ego. Dlatego chyba dam sobie spokój a może pójdę do któregoś z tych, których najbardziej zajadle atakują „znawcy” wypowiadający się tutaj ( to bardzo dobra rekomendacja ... ). Jedno jest pewne, kung fu w Polsce nie ma szans na rozwój, bo zajmują się nim – poza nielicznymi, którzy jednak uznają, że „psy szczekają a karawana idzie dalej” – psychicznie niedojrzali gówniarze. Bawcie się więc dobrze we własnym sosie ( ostatecznie, to przecież rzeczywistość wirtualna, gdzie można udawać kogo się chce i mówić co się chce, a nikt nikomu nie nakładzie po twarzyczce ... ). Nie będę wam już więcej przeszkadzał. Bye ...

Ps. Wiadomość specjalna dla dachenga i Wing Tsuna: Dzięki za lekcję ( i to darmową ! ). Gdybym jednak zdecydował się na kung fu, to będę unikał was i wam podobnych jak ognia ( to samo radzę innym ).
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang
Ech kolejny nowy na forum i odrazu szczeka... gdybyś poczytał forum uważniej to byś zrozumiał to czy owo... ale wiadomo że jak się czegoś nie rozumie to najlepiej krytykować...

Mam nadzieję że już nie będziesz tutaj nudził więcej... A co do frustratów... bardzo możliwe, ale oni chociaż coś osiągneli... czego tobie pewnie nigdy się nie uda...

A to z czym ci się kojarzy PAN to już twój problem... być może ktoś cię skrzywdził w dzieciństwie... pewnie stąd te traumatyczne skojarzanki...

I właśnie w tej chwili uznaję temat za zamknięty... dosłownie jak i w przenośni....
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Długa pięść i Baguazhang
p.s.

Jedno jest pewne, kung fu w Polsce nie ma szans na rozwój...

ależ ono rozwija się bardzo dobrze i nic tego nie zmieni ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024