Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeciwdzialanie szantazowi nozem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_ogami itto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalekie zadupiaste południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeciwdzialanie szantazowi nozem.

Na szczęście to jest nie do końca tak, i całkiem ciężko jest dostać łomot od grupy dresów, o pojedynczych nawet nie wspominając. Żeby nie być gołosłownym:

Nie mam pojęcia ile razy minąłem dresa/dresów. Pewnie setki czy tysiące razy. Wiem dokładnie, ile razy dostałem od nich łomot. Równiutkie ZERO razy.


No to gratuluję! Ja mieszkam na podobno najbardziej niebezpiecznym osiedlu w mieście, ale też jakoś nie miałem problemów z szeleszczącymi panami ani innymi takimi osobnikami... (odpukać :wink: ) A okazji nie brakuje. Nieraz mijam całe grupki - albo ich grzecznie obchodzę albo pakuję się w sam środek watahy (wkurwia mnie jak mi blokują cały chodnik), co ich niezmiernie dziwi i sami grzecznie się odsuwają. Pamiętajcie, że nie każdy człowiek w dresie to od razu typ spod ciemnej gwiazdy...

Największe tłumy gromadzą się pod klatkami schodowymi i okupują dostępne ławki pod blokami - to zjawisko szczególnie nasila się w okresie wiosenno-letnio-jesiennym :wink: Bo tylko śnieg może ich zniechęcić na tyle, żeby nie wysiadywali całymi dniami i nocami czekając na "frajera do skrojenia" albo na okazję do "napierdalanki". Moje okno wychodzi na taką okolicę więc co się nasłucham to... lepiej nie powtarzać :?
  • 0

budo_krysiul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeciwdzialanie szantazowi nozem.
Może przesadziłbym, gdybym powiedział, ze boję się dresów, ale kiedy widzę ich w metrze, to staram się przygotować na ewentualny atak z ich strony. Czasami nawet, jak widzę, że podejrzanie mi się przyglądają, rozglądam się po wagonie i próbuję dobrać dogodną pozycję do obrony. Ale im tak naprawdę wcale się nie spieszy, żeby dawać komuś w mordę, bo sami się boją, dlatego najważniejsze to sprawiać wrażenie człowieka, który się nie boi i z którym będą problemy. Ostatnio zaczepiło mnie dwóch drechów właśnie w metrze, gapili się na mnie przez dobre pół minuty, w końcu się odwróciłem i zacząłem patrzeć im w oczy. Naturalna reakcja dresa, który traci kontrolę nad sytuacją: "Co się kurwa jopisz?!". Po prostu podszedłem do niego i powiedziałem "Ty się jopisz na mnie, ja się jopie na ciebie". On zaczął coś tam gadać, że nie wie, o co mi chodzi, więc powiedziałem tylko, że na idiotów nie będę tracił czasu i się odwróciłem. Próbowali mnie straszyć mówiąc na głos między sobą, że się na mnie zasadzą, ale na tym się skończyło. Wiem, że w innym przypadku mogłoby się to skończyć bijatyką, ale podaję tylko przykład.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeciwdzialanie szantazowi nozem.
Krysiu takie przygotowania najczesciej pwoduja ze robisz sie spiety i szwankuje Twoje zdrowie psychiczne, ponadto inni ludzie wyczuwaja Twoje emocje intuicyjnie i sytuacja moze przerodzic sie w bardziej nerwowa ... bo siedze sobie w gronie sportowcow skonczylismy wlasnie biegac a tutaj jakis koles przechodzi obok nas trzyma garde oczka ma rozbiegane ... ani chybi nawial z szpitala psychiatrycznego ... no lecimy go zlapac bo jeszcze komus krzywde zrobi :) . I tak awantura jest gotowa ;)
  • 0

budo_krysiul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeciwdzialanie szantazowi nozem.
Wiesz, ale to nie wygląda tak, że nagle zaczynam kręcić głową na wszystkie strony- ja po zwykle co jakiś czas zmieniam miejsce, gdy jadę metrem, bo nie lubię stać w jednym miejscu, więc po prostu przesuwam się wtedy w bezpieczne miejsce :D Wydaje mi się, że aż tak bardzo tego nie widać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024