Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokument o Marku Piotrowskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o Marku Piotrowskim
Chętnych po plik z reportażem proszę o kontakt: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o Marku Piotrowskim
Rav dzieki wielkie za ten topic Program był zajebisty Mnóstwo pokory i skromności bije z tego człowieka Dla mnie jest on wojownikem tego pokroju co Andy Hug a ogladając ten program byłem dumny z tego ze trenuje sporty walki i jestem polakiem Wielka szkoda że koleje losu pana Marka sprawiają ze wzbudza on współczucie bo dla bohaterów chciałoby sie jak najlepiej :cry:
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o Marku Piotrowskim
Jak dla mnie, przygnebiajacy film. Czlowiek, ktory byl naprawde na szczycie... teraz siedzi gdzies na wiosce i... Trzeba zawsze pamietac, ze zycie "ringowe" kiedys sie konczy.
Ale szacunek za wole walki, za postawe, pracowitosc, determinacje Piotrowskiemu, nalezy sie bez dwoch zdan!!! Wielki Artysta sztuk wojennych.

Pozdrawiam
  • 0

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o Marku Piotrowskim
Ja obejrzałem fragmenty tego dokumentu we wtorek i po raz kolejny widzę, że Piotrowski mówi z trudnością i generalnie smutne to jak dziś żyje legenda. Fajnie że napisaliście o tej książce bo chętnie ja przeczytam.
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o Marku Piotrowskim


a interesuje mnie często przywoływane hasło "jakim kosztem"


Jakim kosztem ? To pytanie jest zle postawione, wrecz denerwujace :evil:
Szkoda ze nie ogladales wywiadu z Markiem Piotrowskim. Jego sila ducha i wartosci w ktore wierzy sa po prostu niesamowite. Wielki czlowiek i wzor do nasladowania.


chyba nie zrozumiałeś pytania...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024