Skocz do zawartości


Zdjęcie

Turniej Zielonych Pasów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_qbass84
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg/3Miasto

Napisano Ponad rok temu

Turniej Zielonych Pasów
17.XI.2004 r odbedzie sie na gdańskiej AWFiS Turniej Zielonych Pasów w Judo :P . Godzina 18:30 - ważenie , 19:15 - rozpoczecie walk
Sala do Judo :-)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej Zielonych Pasów
Milej zabawy i powodzenia 8)
  • 0

budo_kamillo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej Zielonych Pasów
NIezła atmosfera,poziom walk chyba też lecz jeśli chodzi o sprawy organizacyjne totalna amatorszczyzna.Ciągłe pomyłki dotyczące nazwisk zawodników lub ich przynależności do danego klubu lub uczelni były aż zabawne ale ogólne wrażenie ok :D
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej Zielonych Pasów
Rozbawiła mnie ta wiadomość! Nie to, żebym ię wywyższał tylko dlatego że zielony pas odwiesiłem na kołek 5 lat temu ale śmiem wątpić w słowa Kamillo. Jeśli chodzi o moje zdanie to raczej organizacja mogła być dobra a poziom walk nie koniecznie najwyższych lotów. W tym roku dwukrotnie odwiedziłem Gdańsk i ani razu nie miałem zastrzeżeń do organizacji a zakładam, że zajmowały się tym te same osoby. A nazwisko, kiedy się je czyta pierwszy raz w życiu, może nastręczyć trudności nawet najlepszemu spikerowi. Co do poziomu walk ... 8) 3 kyu mówi samo za siebie.
  • 0

budo_kamillo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Turniej Zielonych Pasów
Ok ale tam nawet kluby mylili,kumpla,Który jeszcze nie studiuje pzeczytali jako studenta AM i to nie jedyny przypadek,a co do walk to ja ani czarnego ani zielonego pasa nie posiadam,a niektóre walki naprawde bardzo mi sie podobały.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024