Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Za co?
W topicu http://www.fabrykasi...pic.php?t=27717

Przedstawiony jest nóż, ja lubie noże, ale za co się płaci takie pieniądze kupując taki nóż? Bo dla mnie to trochę dziwne jest kawał stali + chrom+kydex = ~1 pensja mojego ojca
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Materialy, wykonanie, gwarancje (ale jak juz udowodniono to pic na wode), firme z tym, ze firma to 70%.

Btw w tym nozu to chyba i 90% ;)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
to jest kurcze lekka przesada żeby płacić za jajko z naklejką nike 30zł - przecież ono jest dlaej tylko jajkiem
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Mrozik, lepiej byś noża zrobił zamiast się zastanawiać dla czego MadDog nie dość, że drogi, to jeszcze po kilka lat w kolejce się nieraz czeka... nie czujesz tematu? No i OK, ale są osoby, dla których inne noże po prostu nie istnieją. MD to MD i już.
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
taaaaaaaa i teraz już wiemy ile zarabia starszy Mrozika czyli DZIADEK MRÓZ (na czasie kurna, święta, itp) nie mogłem się powtrzymać :twisted:

a tak na powaznie
za voodoo
producenta

pozdro
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
nie doszukuj sie logiki tam, gdzie jej nie ma ;)
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
może i racja.
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?

Mrozik, lepiej byś noża zrobił


I na to przyjdzie czas - narazie klepie z ojcem coś bardziej ambitnego.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Nazwisko i wsio.
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Wstyd mi ile razy popełnie jakiś nóż, którego główną zaletą jest sława wytwórcy. Ale one są takie ładne, albo idzie za nimi legenda a ja mam wrażenie że biorę udział w tej legendzie. Myślę że najlepiej żyć we własnej bajce. Dlatego respekt mam dla ludzi "co potrafią", chcą muzyki to sobie śpiewają, są głodni to sobie ugotują, chcą mieć nóż to sobie go zrobią - i nie jest najważniejsze jak to smakuje czy wygląda w kategoriach bezwzględnych, liczy się że poradzili sobie. Uszy do góry Mrozik, trzymaj się swojej baśni.
  • 0

budo_roberto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świecie n/Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Panowie przeciwnicy MD...tak sobie debatujecie i opluwacie te nozyki, wobec tego proszę śmiało który z Was używał i miał MD w rączce ?

Rozumiem że wszyscy, (no bo chyba nie rozmawiacie o nozu którego w życiu nie widzieliście na oczy i nie mieliście w łapie :!: :!: )
A więc ażdy z Was miał jakis model uzywał i stwierdził że MD jest chujowy i do do dupy. Powiedzcie jakie to modele Was zawiodły w Waszych oczekiwaniach.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Dogów nie macałem ,ale co mi sie w nich nie podoba stylystyka i cena wporownaniu do nozy podobnej klasy np. Bussa.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
:) :) :)

Bylem ciekaw, co Roberto na to ;)

Mnie sie zdarza od czasu do czasu obmacac noze, za ktore ludzie placa nie smieszne 500 dolcow, tylko 800-1500 euro, albo i wiecej, niektorzy wlasciciele mowia tylko "sorka, nie powiem ci, jaka byla cena, ale dobrze czterocyfrowa".

Nazwiska ich wytworcow powiedzialyby cos moze kilku osobom na tym forum.

Za co tam sie taka kase placi?

Najprostszym wyjasnieniem bedzie pewnie to, ze to pojeby - ci, co sobie zycza tyle za kawalek stali z tytanem czy inna mamucia koscia, i ci, co tyle daja.

A moze po prostu to sa ceny zaawansowanej technologii, recznej roboty i dozywotniej gwarancji we w miare normalnym kraju?

Porownywanie ich ze smiesznymi zarobkami w biednym zadupiu Europy mija sie z celem. A bedzie tak jeszcze dlugo, dopoki ludzie nie zmadrzeja i nie pogonia calej bandy zlodziei i oszustow od koryta. Sorry.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
A ja powiem tak bron na amunicje ostra na dobra sprawe mozna zrobic z rurki, gwozdzia i kamienia. Wiec za co ludzie placa gruba kase? Za niezawodnosc, gwarancje, pewien prestiz zwiazany z produktem, materialy itd. Tak samo jest z nozami. Bazarowym kuchennym nozem chleb pokroisz i obiad sobie zrobisz jednak to nie bedzie to samo. A dopoki beda ludzie gotowi wydac gruba kase na noz dopoty takie ceny tych nozy beda.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Czy to na pewno jest temat do tego dzialu , nie mysle.
Temat ten wraca co jakis czas , ale tak jak pisze Roberto , 95 % fakujacych na MD , widziala je tylko na internecie , po drugie widze ze niektorzy ludze jakos nie moga dorosonac , i durnowate przymiotniki zastepuja zdrowy rozsadek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024