Skocz do zawartości


Zdjęcie

Takie smieszne cus ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_sfx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
mradu,

mialem podobna sytuacje godzina 00:00 kumpel chcial w gierce zagrac a ze nie mialem poszedlem do niego po nia a ze pozno juz a mi sie grac chialo zaczolem biec ubrany w czarne bojowy czarna bluze z kapturem tak se biegne widze babke jakas przedemna, zaczela odwracac glowe a gdy zauwazyla ze biegne zaczela uciekac w bok po trawie i krzyczac ratunku pomocy ludzie ratujcie, bylem w szoku :D :D:D:D


dodam ze wziolem pytke a pozniej wrucilem do domu zagralem raz i poszedlem spac :P
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
eehehehehe tez fajnie ;) ale gorzej by bylo jakby ktos sie tej pani na ratunek rzucil :) :) :)
  • 0

budo_sfx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
a tam zucil na ratunek mialem rozwinieta predkosc ucieczki tak zawana 7 predkosc kosmiczna fizycy wiedza o co chodzi wystarczylo wykozystac prawo odbicia i odbic sie w bok i w galuny spierdzielic jakby gonili :D
  • 0

budo_vorde
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
ja moge pochwalic sie taka sytuacja:byl poczatek jesieni,prawie noc,idziemy w pieciu przez jakas mala uliczke,nikt nie wie ktora jest godzina.
Po przeciwnej stronie ulicy idzie jakas babcia z chyba wnuczka,przeszly kolo nas,a ja wrocilem sie za nimi spytac o czas,podchodze do nich,pytam a babcia wyskakuje mi z tekstem zebym je zostawil,nic im nie robil ,ze wlasnie wracaja z kosciola itd...
troche niemila sytuacja,ale jak popatrzylem sobie pozniej jak wygladalismy to bylem w stanie zrozumiec ta kobiete...
(bylo na 5 srednia dlugosc wlosa do ramion,gustowne lakierki i dzinsowe katanki)
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
no dobra to i ja coś dopiszę ale na wstępie to powiem że z moich doświadczeń to babcie bardziej się boją metali-"satanistów" niż dresów co dowiodła historia opowiadana mi przez znajomego jak to jedzie w tramwaju i na pewnym przystanku wsiada dwóch metali (czarne ubranie długie włosy itp) i jakaś babcia do drugiej
-ech ta dzisiejsza młodziesz, sami sataniści
-niestety, ale ty masz chyba wnuczka w ich wieku?
-tak mam ale on mówi że takich nie lubi, i w ogóle bardzo przedsiębiorczy jest, komórkami hadluje
Kolega się załamał (a ktoś się domyśla do kogo pasuje ten opis wnuczka?:>)

a tak z moich doświadczeń to kiedyś pijemy sobie ze znajomymi w środku dnia w parku jabole (prawie sami metale, choć nie wszyscy długowłosi albo na czarno no ale nie wyglądaliśmy miło zwłaszcza sporo już napruci) chyba w ok 7 osób i dziewczyna. sami możecie się domyślać jak to wyglądało. i kilka osób z tej brygady zagrała w piłkę z jakimiś dzieciakami (10-14lat) i tamci w ogóle nie mieli nic przeciwko nam, ale za to fajnie było popatrzeć jak banda 20latków dostaje w dupę w piłkę nożną bo są tak pijani że się o własne nogi przewracają:D no ale później zagadała do nas staruszka co szukała czegoś w śmieciach. też się nie bała i soie z nią spokojnie pogadaliśmy. Nawet zapytała z uśmiechem czy jej krzywdy nie zrobimy i stwierdziliśmy że nie:P Sytuacja może przeciwna do topicu ale zabawna, jak widać nie zawsze ludzie uciekają na widok "satanów" i "sług ciemności dewastujących park po pijaku"

Pozdro
  • 0

budo_chefot
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)

"niech sie babcia nie boi, nie zgwalce"


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Nie mogłem się powstrzymać.
Babcia z torebką w ręku: - Będziesz gwałcił?
Młodzian: Niech się babcia nie boi
Babcia: Będziesz, będziesz... :twisted:

Żart ;)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
ja kiedys wracajac z pietryny w Lodzi bieglem bo wiedzialem ze za 5 min mam autobus a ze bylo ciemno wolalem nie ryzykowac dlugiego czekania na kolejny ale tak se biegna wymijalem paru ludzi :
Reakcja kobiet:
-jesli miala jaką torebke odrazu przytulala ja do piersi i stawala bokiem by plecy miec przy scianie
-jesli nie miala torebki badz malo sie o nia martwila przyspieszala kroku
-niektore odrazu skrecaly w bramy (co za glupota tam to juz nikt Ci nie pomoze ) :D
Reakcja mężczyzn:
-sciskali piesci gotowi do "akcji"
-Rozglądali sie nerwowo
-jeden sie odwrocil i zaczął isc spięty w moją strone(kiedy j byle za nim) ale gdy zobaczyl ze go mijam wyluzowal sie

Ogolem ja mam takie szczęscie ze wszystkie babcie dziadki itp. zawsze do mnie zagadują i nie boją :D :lol:
  • 0

budo_marcin(18)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zakopane

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)
Heh, też miałem kiedyś taką sytuację .... Wracałem z treningu, z kijem w ręce, i podbiegłem (spieszyłem się na autobus) do jakiejś panienki zapytać o godzinę.... biedaczka nie mogła głosu z siebie wydobyć :) ale jej otwarte do krzyku usta mówiły wiele :)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)

no dobra to i ja coś dopiszę ale na wstępie to powiem że z moich doświadczeń to babcie bardziej się boją metali-"satanistów" niż dresów co dowiodła historia opowiadana mi przez znajomego jak to jedzie w tramwaju i na pewnym przystanku wsiada dwóch metali (czarne ubranie długie włosy itp) i jakaś babcia do drugiej
-ech ta dzisiejsza młodziesz, sami sataniści
-niestety, ale ty masz chyba wnuczka w ich wieku?
-tak mam ale on mówi że takich nie lubi, i w ogóle bardzo przedsiębiorczy jest, komórkami hadluje
Kolega się załamał (a ktoś się domyśla do kogo pasuje ten opis wnuczka?:>)


Dobre. :)
Onegdaj u mojego brata w L.O. dyrektor walnął potempieńczą mowę o długich włosach, ćwiekach itp. po czym zaprosił jednego koelgę na środek (na apelu) podając go wszystkim za przykład jak powinien wyglądać uczeń - krótko obcięty, nowy flayers, wypastowane buty - bo to akurat był czołowy szkolny skinhead-nazista... :)

Kiedy byłem jeszcze młody, piękny przestraszony i długowłosy - staraliśmy się z kumplami przełamać ten stereotyp. Siadywaliśmy np. w sześciu na ławkach w parku (wszyscy zarośnięci, skóry, glany, ćwieki i naszywki) i graliśmy sobie w szachy... :D


Co do tematu - bywało, że jak wracałem po zmroku i droga mi wypadała za jakąś panną, to ta mocno przyspieszała kroku (do kurcgalopku włącznie) - normalka. Można się łudzić, że dzięki temu następnym razem wróci jedna z drugą do domu jak jeszcze będzie widno. :)


Z dwanaście lat temu wracałem do domu po zmroku (często tak bywało). Czekam na nocny, a tu podchodzi do mnie dwu Ruskich. Mały gada, a wielkolud stoi za jego plecami i usmiecha się głupawo i złowieszczo zarazem.
- My znaju, szczo ty chocziesz zdjełat...
Od słowa do słowa wyjaśniło się, że na przystanku przy którym czekałem leżał pijany menel i ci Ruscy wykombinowali sobie, że ja... chcę mu ukraść buty! Po długotrwałych negocjacjach podczas których ocaliła mnie wpajana mi za komuny w szkole znajomość ruskiego, puścili mnie jednak wolno...


Epizod drugi. Wracam w nocy i idę na przystanek na Ursynowie. Na przystanku siedzi pijany menel. Do menela podchodzi młody byku. Widzę z daleka, jak nagle byku podrywa się i daje w długą. Zdziwko... Zadumany siadam i czekamy z pijakiem na autobus.
Wreszcie wsiadamy z menelem w 610 (chyba). Pijany w cztery litery menel siada akurat naprzeciwko mnie. Rozchyla mu się fufajka i widzę... że pod pachą ma klamkę w kaburze... 8O

Pozdrawiam
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)

"niech sie babcia nie boi, nie zgwalce"

:) :) I w tym momencie babcia powinna ci przywalic z glana ... i powiedziec : A co mlody czlowieku.. czy starsze panie nie maja swoich praw. Obawiam sie Twoja reakcja mogla by byc taka :blus: jakby sie rozebrala .. ale .. W starym piecu diabel pali :) :)
  • 0

budo_jirzynek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Takie smieszne cus ;)

"niech sie babcia nie boi, nie zgwalce"

:) :) I w tym momencie babcia powinna ci przywalic z glana ... i powiedziec : A co mlody czlowieku.. czy starsze panie nie maja swoich praw. Obawiam sie Twoja reakcja mogla by byc taka :blus: jakby sie rozebrala .. ale .. W starym piecu diabel pali :) :)


jak to mówia :)
nic co ludzkie nie jest mi obce :)

szybko sie poruszam wiec moje oczy byly by narazone tylko na chwilowa ekspozycje moze by mi sie nic nie stalo:))
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024