Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŚmieciE :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_gdl
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgierz

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
Temat przystanków był już nieraz wałkowany, więc nie zakładam nowego, dopiszę się tu.

Ja miałem kiedyś taką sytuację. Stoję sobie na krańcówce z kolegą, godzina 10, zima, podchodzi trzech kolesi w naszym wieku, może ciut starszych, zaczynają demolować przystanek. Myśmy sobie odeszli za budę... dalej spokojnie czekamy. Podchodzi do nich jakichś 4 innych kolegów. Tamci wyglądają na nas, patrzą, coś gadają... No fajnie, mówię do kolegi, żeby sobie przejść na drugą stronę pod sklep całodobowy, a kolega Nieee niee będzie spoko, nie przejmuj się. Za chwilę podchodzi do nich jeszcze 3, mniejszych.

Lezą do nas na legalu. Łapią mnie i trzymają tyłem do reszty, ale lekko O_o. Kolegę zaczęli bić ;/ Kasę mu zabrali i koma chceli... A jak jak ta dupa stałem i nic nie zrobiłem. Potem kazali nam spitalać w pola, a oni pojechali autobusem do sąsiedniego miasta, do Łodzi, bo ponoć oni łodziaki. Ja wyszedłem bez szwanku, nic ode mnie nie chcieli, kolega lekko poobijany, bez 15 zł.

Do tej pory mam kaca moralnego, że mu nie pomogłem. Ale ich było 10... Zastanawia mnie czemu jego skroili, a mnie nie ? Mogli przecież bez problemu nas obu. Mieli olbrzymią przewagę liczebną. Co mogłem w tej sytuacji zrobić lepiej ?
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/

Co mogłem w tej sytuacji zrobić lepiej ?


Nic. Trzeba było przejść..

Pozdrawiam,
n.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
Nie za bardzo kumam Borsuk o co ci biega. Najpierw piszesz

2.Unikanie walki to rozsadna i prawidlowa postawa.


a potem

"Sztuka walki bez walki" to nie znaczy unikanie wszelkich zagrozen i spierdalanie zawsze jak tylko mozna.


Rozsądne postępowanie to własnie unikanie zagrożeń.Nie prowokowanie pewnych sytuacji.Albo wyżej stawiasz dumę wyżej i nie spierdalasz albo własne zęby :wink: Ja mój pogląd opieram nie na filozoficznych przemyśleniach na temat "walka bez walki" tylko na praktyce własnej i znajomych.
  • 0

budo_jasio
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
Pozatym w miejscu gdzie mieszkasz najlepiej nie rozpoczynać wojny. Łyse dupki na pewno by potem szukały rewanżu.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
unikać, unikać, unikać jeszce raz unikać walki na ulicy ...
nie ma chuja jak idziesz 2 na 10 ...
a z tym umawianiem z kumplami "lejemy czy spieprzamy" to się nie ma co bawić ...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
miałem tego sytuacji w życie kilka, zawsze unikałem walki jak długo mogłem, obojętnie czy byłem sam czy z kumplami. Chociaz zdarzało się nam przywalic jakimś niewyzytym gnojom, co poszukiwali kogoś do oklepu, na mojej dawnej dzielnicy bójki były na porządku dziennym.

Kilka miesięcy temu na przystanku obskoczyło mnie towarzystwo damsko męskie gadając coś o pozyczeniu komórki, powiedziałem ze nie ma mowy. mieli na oko po około 18 lat, wszyscy w klimacie hip hopolo. Poszli sobie, a nie nie zdąrzyłem jeszcze zrobic kilku oddechów jak sie na mnie rzucili. Powiem tyle, że dwóch lezało, trzeci wiał, aby szybciej, jedna z panienek typu hip hop girl dostała po gębie, aby się raczyla uspokoić. Pierwszy probował low kicka na udo (coś pooglądał albo cwiczył) - zblokowałem go kolanem, takze trafił lekko poniżej kolana i poszedł na glebe, drugi dostał w szarpaninie otwartą dłonią w twarz, potem kopa w jajca, trzeci dał noge. ja nieposzkodowany, co mnie nie mało zdziwiło, bo byłem sam jeden w gajerku, ludzie stali i się nie wtracali, 23 w nocy. Także przystanki to miejsca dośc niebezpieczne, słyszałem już o kilku awanturach przystankowych.
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
hmm... to widze ,że niezły jestes :-) ja tez szczerze powiem ze nie lubie takich zaczepek ...ostatnio jak wracałem z treningu sam ...(niestety ale jednego dnia musze sam wracac) no to kilku gosci mnie tam zbluzgało i tam sie wydzierali ... ja tam nie zwracalem uwagi na nich ... ale jak zaszłem za budynek to... spierdalalem ile sił w nogach :) no wiecie ich tam bylo z 5 a ja jeden ... nie mialem zadnego gazu ani nic ... a karate to nie wiem czy by mi pomogło ... ale przebiegłęm odcinek w jakies 3 min (a jak bym szedł to jakies 10 min. by sie zeszło :) ) a tak to takich bójek raczej nie miałem ... ostatnio zauwazyłęm ze sie ktos tam tłukł pod szkołą ...chciałem ich rozdzielic (zauwazylem ze jakies bydle tłucze słabszego) ale dookoła bylo jeszcze z 4 gosci wiec jednak zrezygnowałęm jak myslicie dobrze zrobiłem ? :roll:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/

... ostatnio zauwazyłęm ze sie ktos tam tłukł pod szkołą ...chciałem ich rozdzielic (zauwazylem ze jakies bydle tłucze słabszego) ale dookoła bylo jeszcze z 4 gosci wiec jednak zrezygnowałęm jak myslicie dobrze zrobiłem ? :roll:

Myślę, że dobrze. Walka jeden na pięciu to dla Ciebie żadne wyzwanie. Dałbyś im lanie ale tylko pięciu - nie ma się potem czym chwalić.
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
hehe nom :lol:
  • 0

budo_ridcully
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
hehe mam podobnie ,jak chce mnie zlac 5 dresow to olewam ich i kaze przyprowadzic wiecej kumpli bo co to za chwala 5 rozpykac (pytam czasem czy maja jakis sprzet zeby sobie poprawic szanse ,ale rzadko) a tak wogole czy dresy maja jakas zimowa nazwe (no bo przy minus 10 to raczej ciezko w dresach no ale kto ich tam wie_ :)
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/

a tak wogole czy dresy maja jakas zimowa nazwe



Mają ...debile :) :) :wink:

pozdrawiam



mlodyraduh
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
jaja sobie robicie, przynajmniej jest miło :-) :)

hmm... to widze ,że niezły jestes


może i tak, chocaiż ja twierdze, że trafiłem na poczatkujących w zawodzie złodziejaszka, wolałbym nie lac z trzema goścmi w moim wieku...
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚmieciE :/
tak to fajnie brzmi
unikac walki
unikac niebezpiecznych miejsc etc etc

najlepiej takim frajerom jeszcze oddac kase3 i podwiezc do domku
i moze jeszcze laske im zrobic co?

jak gnoje sie nikogo nie boja to meze by sie przydalo zeby zaczeli?
3 na 3 to calkiem niezla sytuacja
kolesie podpici etc
(i nie wierze ze nie mieliscie zadnego sprzetu...po roku jakiekolwiek stylu "skutecznego na ulicy" powinienes juz cos o tym wiedziec)
najebac im i sie upewnic ze beda pamietali ze dostali wpierdol(kilka wybitych zebow,naderwane ucho cos w tym stylu)

wielu pewnie powie ze nie mam racji ale w glebi serca wiecie ze na takich gnojkow resocjalizacja nie dziala
co dziala to pozadny wpierdol
jak nie zadziala za pierwszym razem to powtarzac az do skutku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024