Skocz do zawartości


Zdjęcie

Węglowodany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Węglowodany
Jakie według was są najlepsze odżywki węglowodanowe? Skończył mi się właśnie mutant mass i chciałbym zasięgnąć opini co do innych dobrych firm, z których korzystaliście.

Mam jeszcze drugie pyatnie nie na temat weglowodanów: W tej chwili jestem w przerwie miedzy cyklami na stormie, za około miesiac bedzie drugi cykl storm+shok, i mam pytanie. Wczesniej brałem xpanda z NO-Shotgun i własnie tego drugiego przedtreningowego czyli NO-Shotgun troszke mi zostało. Czy jest sens brac go teraz w przeriwe miedzy stormem i shockiem? Nie mogę dokładnie doczytać czy NO-Shotgun ma w sobie kreatynę czy nie, co radzicie?
  • 0

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Węglowodany
podbije temat, chodzi m ibardziej o tą drugą część postu.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Węglowodany
Jeśli Ci się skończył mutant to proponuje zakupienie drugiego takiego :thumbup: NO-Shoutguna ma jakieś tam ilości kreatyny, ja bym już go nie brał w czasie przerwy od kreatyny, chodź są pewno osoby które uważają że można by go było brać... Na NO-Shoutgunie nie pisze ile jest dokładnie gram kreatyn, jak by miał ich niewielkie ilości to można by go było brać ale jeśli ma duże ilości to ja bym sobie odpuścił, moim zdaniem ma duże ilości krety.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Węglowodany
shoutgana dodaj do shocka-po prostu dodaj kilka dni na cyklu,co do weglowodanów to albo czyste carbo po treningu+dobra dieta albo jak słaba to mutant albo monster maxx PVL.zreszta jak został shoutgan to mała strata jak wywalisz do śmieci pare porcyjek ........myśl o nastepnym cyklu i tym sie buduj na przyszłość
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024