Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pistolet gazowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Ja nigdy nie napisałem że mam to w u siebie w domu :)
a pozatym się tego pozbede i bedzie po sprawie :-)
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Mam jeszcze jedno pytanko czy oprucz teleskopu i nunczako jest jeszcze jakaś broń biała ktura jest nielegalna? Pytam z ciekawości i żeby w przyszłości przed ewentualną okazją zakupu wiedzieć czy jest to legalne.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Przeczytaj podwieszony topic na Broni, ten z Ustawą.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Prosze szanownych panów Policjantów o zapomnienie o czym tu było pisane.
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Ja także przyłanczam się do tej prośby :roll:
  • 0

budo_s.sam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Do pistoletów hukowych 6mm mozna dostac naboje gazowe ( slyszalem ze na stadionie X-lecia na koronie u czlowieka co ma palki noze i takie tam ) ale to jest nielegalne i malo skuteczne.
Tak czysto teoretycznie, ciekawe jakie skutki mialby strzal z racy, takiej z nakretki nakrecanej na lufe.
W Niemczech pistolet gazowy mozna kupic w sklepie za okazaniem paszportu albo czasami na pchlim targu - tu paszport nie jest potrzebny.

Info do policjantow na forum - nie posiadam nic nielegalnego w domu :lol: .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Z rac z pistoletu gazowego można strzelać tylko ku górze i niechodzi tu o instrukcje obsłuhi tylko o to że jak włożysz race do nasadki do rac do pistoletu gazowego w niektórych modelach jest to częsc lufy czyli lufa niema gwintu tylko na końcu blokade i sie wkłąda race bez pośrednio w lufe czyli niema przykrecanej nasadki . Tak czy owak w tym lub w tym przypadku jak włożysz flare jest na tyle dużó luzu ze jak by sie wycelowało np w napastnika to by napewno wypadła zanim by sie zdążyło szczelić . Niewiem moze w jakiś inych modelach jest inaczej ale z tymi co się spotkałem tak było a w tym przypadku jak szcelisz race ku gurze to bedą mieli beke ale i tak zrobią co chcą . Naboje kalibru 6mm gazowe powiadasz a mi tu już :idea: pewien pomysł broń hukowa do 6mm legalna i wiec kto sie połapie np jakiś policjant ze tam jest nabój gazowy a nie ślepy jak konstrukcja straszaków czyli broni chukowej jest inna niż gazówki wiem bo mam taką zabawke od kupy lat nienosze ani nie uzywam . Tam magazynek wsuwa się od tyłu i naboje są skierowane ku gurze . Obraz gazówki kojaży mi się z pistoletem działajacym jak ostry wygladajacym jak ostry tylko majacym blokady w lufie i szcelający inna amunicją niż ostra łądowany też jest jak ostra . Wiec myśle że bez specjalistycznych badań nikt by sie nie domyślał że ta broń hukowa 6 mm jest mini gazówką :) :):):) . Pozdrawaiam a do szanownych panów policjantów i innych mundurowych informacja u siebei na chacie neimam nic nie legalnego a gazówka jest w neimczech u kuzyna który ma na to pozwolenie czeka na lepsze czasy . pozdrawiam
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
ps JAk by ten patent miał zasięg 2 metry chociaż bo wiecie taka amunicja 6 mm jest mała . Dobra zaczne inaczej jak by ten patent miał skuteczność zwykłego miotacza gazu to wprowadzam go to będzie lepsze pod względem tym ze miotacz gazu jest pod ciśnieniem a cisnienie zmienia sie pod wpływem temperatur otoczenia , łatwo go uszkodzić np przewrócenie się , kopniecie napastnika w kieszeń w której go mamy broń hukowa była by znaznie wytrzymalsza i trwalsza , na amuniji gazowej nie widziałem daty ważnosi , z recznym miotaczem gazu jest to ze nigdy nei masz pewnosci czy gaz jeszce tam jest a jak uzyjesz to niewiesz już całkowicie czy zminic miotacz na następny czy starczy na kolejne użycie on pełny a wydaje się być pusty żadnych zmian wagi ani na potrzęsienei nei wyczujesz , w broni hukowej widać naboje a liczyć każdy umie do 10 :) chyba . pozdrawiam do szanownych policjantów nie namawiam tu do łamania prawa ani sam neizamierzam tego robic uzywać takiej broni do celów przestepczych tylko poprostu chce poprawić sobie bezpieczeństwo . przepraszam za błędy
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Uwaga jeśli ejsteś bandytą złodziejem gwałcicielem pedofilem dresiarzem lubisz bic ludzi za darmo to nie czytaj tego postu ten post nie dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Zapomiałem o ważnej żeczy przepraszam ze pisze Tyle postów mogłem to strescić w jednym poście ale zapomiałem o pewnym małym szcegule ale jakze ważnym . Gdzieś było coś o tym zeby niewyciagać nigdy pistoletów które nie są ostre czyli tych pistoletów gazowych rmg czyli pseudo gazówek bo jak bandyta bedzie miał ostrą to tym bardziej po nas mozemy też zarobić kulke mając coś co wyglada jak broń ale nią nie jest czyli są zagrozenei bandyta z ostrą jak zobaczy pistolet tym bardziej nam wpakuje kulke moze zrobić to przypadkowa osoba neiznajaca sytuacji a zobaczy nas z bronią i tu zecz dotyczy też broni chukowej na naboje gazowe , ale myśle ze zaradzimy jakoś temu i z pomocą przychodzi nam pomysł pewnego amerykanina ale mający sie innej zeczy . Opowiem historie prawdziwa w U.S.A policjanci zaszcelili bezdomnego pijanego który miał pistolet jak sie puźniej okazało była to zabawka , aby zaradzić podobnym sytuacją ktoś ważny od gurny nakazał wszystkie zabaki majace wyglad broni zeby miały kolory jaskrawe typu jaskrawy zielonay , pomarańczowy , znając nasz kraj taki lakier lub farbe można kupić w sklepach budowlanych typu castorama obi praktiker i tak dalej koszt nieduży szukać małej puszeczki można poszuać tez w sklepach modelarskich sa takie małe puszeczki farby koszt około 2.50 plus mini pędzelek i tu rozbieżemy naszą broń chukową i elegancko pomalujemy po czym złożymy chodzi o to zeby niczym niezakłucić jej działania . Teraz ulica sytuacja zagrozenia bandyta wyjmujemy tak spreparowaną gazówke (broń chukową ) i obojętnie czy ma on broń ostrą czy nie i tak wpadnie w śmeich nikt z boku też widząc pistolecik w takim wyjebistym kolorku nieszceli do nas z broni ostrej jedynie śmiechem , bandyta w smeich jeszce nawet sie zblizy do nas a tu paf gazem go i zaskoczenie bedzie podwujne prze śmeich też bedzie zdekoncentrowany :) . Pozdrawiam i przepraszam ewentualnei za zła teorie i za błędy (myśle ze to sie sprawdzi
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
Ps ale ja mam skleroze znowu o zcymś istotnym zapomiałem mówiłem że jak załadujemy tą amunicje gazową do broni chukowej 6mm to nikt się nie kapnie zapomiałem dodać jednej zeczy niemyślcie ze jestem idiotą i zapomiałem o tym szcegule każdy nabój gazowy do gazówki ma końcówke w odpowiednim kolorze np ślepy 9mm ma zielona ten z gazem żółtą lub pomarańczową natomiast widzialem ślepaka do broni chukowej 6 mm neima on zadnego koloru na końcu czyli żadnego oznaczenia wiec na serio nikt się nie połapie . Teraz odnosnie ostatniego postu jak ktoś ma dzieci małe w rodzinie lub jest szczęsliwym tatusiem to neich pilnuje jaskrawej gazówki żeby przypadkeim niewziasć pistoleciku na wode synka bo pare kropel wody czyli nieaktualny śmingus dyngus nie obezwładni bandyty jedynie dobre na nielubianą plotkare i na odwrót . pozdrawiam jak ktoś ma pytania to zapraszam na gg 3659100 klikać choć czerwone słoneczko jak będe to odpowiem pozdrawiam i przepraszma za błedy.
  • 0

budo_grimero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy

Prosze szanownych panów Policjantów o zapomnienie o czym tu było pisane.

:)

wątpie by którys z policjantów robił szum w sprawie twojej gazówki [ nakaz- ustalanie IP]

ale zabierz od kuzyna gazówkę bo jak komuś sie narazisz a na podstawie jakiegos faktu ktos namierzy twoja tozsamosc to bedzie donos na policje a potem rewizja i kuzyn i ty bedziesz miał spieprzone zycie z wyrokiem. chyba ze nie masz zamiaru podejmowania pracy , starania sie o kredyt itp
jak chcesz zyc poza spoleczenstwem to wyrok w zawieszeniu raczej nie bedzie bolesny

az trudno uwierzyc ze bawisz sie nielegalną bronia i masz taki "rozum" jak na 20-latka [bez urazy] zeby o tym pisac z podawaniem miejsca gdzie ja trzymasz -
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
lol , czytaj uważniej posty :D ja już niczego nielegalnego nie mam , a Gość ma to tam gdzie jest legalne :)
czeba czytać ze zrozumieniem :lol: :)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
zapomnij już o gazówce ja o niej zapomiałem jest u kuzyna w niemczech który ma na takie zeczy pozwolenie on ma i nosi swojego walthera p99 a mój ppk czeka tam na lepsze czasy tu w polsce i szanowni panowie policjanci jak chca moga przeszukiwać bez nakazu pokaze wszytko co mam nielegalu już niemam . Tak przy okazji niepracuje a choćbym pracował to neizamierzam kredytu brać zeby komuś płacić 50 % bo tak wyjdzie z prowizjami opłatami wiem bo sąsiadka brała te niskie procenty to tylko chwyt marketingowy dobra niezchodźmy na kredyty to nie forum o usługach bankowych :) ps neizamierzam meic żadnych wyroków ani kłopotów .
  • 0

budo_grimero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
udajemy konia :wink:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
nie rozumiem
  • 0

budo_grimero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy

nie rozumiem

pisalem do macieq. .
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy
ja też nierozumie , mógłbyś jakos jakoś rozwinąć swoją wypowiedż?
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet gazowy

zapomnij już o gazówce ja o niej zapomiałem jest u kuzyna w niemczech który ma na takie zeczy pozwolenie on ma i nosi swojego walthera p99 a mój ppk czeka tam na lepsze czasy tu w polsce i szanowni panowie policjanci jak chca moga przeszukiwać bez nakazu pokaze wszytko co mam nielegalu już niemam . Tak przy okazji niepracuje a choćbym pracował to neizamierzam kredytu brać zeby komuś płacić 50 % bo tak wyjdzie z prowizjami opłatami wiem bo sąsiadka brała te niskie procenty to tylko chwyt marketingowy dobra niezchodźmy na kredyty to nie forum o usługach bankowych :) ps neizamierzam meic żadnych wyroków ani kłopotów .


mnie "za szczyla" też nie zależało na takich sprawach i... bawiłem się w nie-całkiem-legalne-rzeczy (ale to już przedawnione :) )
ale teraz już mi zależy i... nie ryzykowałbym
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024