Skocz do zawartości


Zdjęcie

wykręcone techniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_cosimo_villanova
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Port

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Nie wydaje mi się żeby pobicia kobiet były taką żadkością Brawo dla Tiany, że wyszła z tego obronną ręką, ale wiele jest przypadków kiedy przedstawicielki płci pięknej nie mogą zrobić poprostu nic...
Kto jest z Gdańska (a dokładniej z okolic Brzeźna) napewno zna Skinola o przezwisku Diabeł. Pewnego wieczora, po koncercie w okolicy plaży, Diabeł postanowił sobie poszaleć (nie pierwszy raz). Pierwszą napotkaną osobą była pewna samotnie wracająca metal girl. W mniemaniu Diabła była to oczywiście satanistka, którą zaraz trzeba było oznakować. Złapał więc dziewczynę, ściągnął bluzkę i długopisem chciał narysować jej pentagram na brzuchu... pech chciał, że długopis wyczerpał się, a pentagram został nim wyryty. Dziewczyna została potem jeszcze zgwałcona... Znam Ją, to jest już wrak człowieka, nie potrafi normalnie funkcjonować. Tiana może była w trochę lepszej sytuacji bo nie była sama, ale itak gratuluję odwagi.
PS
Diabeł siedzi w więzieniu więc znów można wieczorem wyjść na plażę
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Studiuje medycyne, wierz mi 'troche' sie na tym znam i jak mowilam
( powtarzajac sie drugi raz) nalezalo mu sie duzo wiecej.



tylko zebys przy jakiejs operacji nie probowala kolesia jakims emersonem
czy coldsteelem otwierac
:D
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
hehe ostra babka...
na drugi raz będzie laski obchodził szerokim łukiem...
  • 0

budo_deffi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
nie wiem, czy to wykrecona technika, ale skuteczna...
podczas jednej z przepychanek na petli przy centralnym koles mnie zlapal za wlosy, nie mialem jak sie wyrwac, bo bym za duzo klakow stracil ;)
wiec powiedzialem "pusc"... a on puscil 8O :lol:
nastepnym razem sprobuje: "nie bij" :lol:
  • 0

budo_badger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Z technik "wykręconych" :wink: - kumpel jakoś nocą do domu wracał i zaczepiło go dwóch "lekko podpitych", wywiązała się bójka. Jeden z pijaczków chciał mojemu kumplowi wypłacić sierpa, ale się jakoś machnął i wyjebał swojemu towarzyszowi :)
A "lot koszący" rulez :) :) :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Nie wydaje mi się żeby pobicia kobiet były taką żadkością Brawo dla Tiany, że wyszła z tego obronną ręką, ale wiele jest przypadków kiedy przedstawicielki płci pięknej nie mogą zrobić poprostu nic...
Kto jest z Gdańska (a dokładniej z okolic Brzeźna) napewno zna Skinola o przezwisku Diabeł. Pewnego wieczora, po koncercie w okolicy plaży, Diabeł postanowił sobie poszaleć (nie pierwszy raz). Pierwszą napotkaną osobą była pewna samotnie wracająca metal girl. W mniemaniu Diabła była to oczywiście satanistka, którą zaraz trzeba było oznakować. Złapał więc dziewczynę, ściągnął bluzkę i długopisem chciał narysować jej pentagram na brzuchu... pech chciał, że długopis wyczerpał się, a pentagram został nim wyryty. Dziewczyna została potem jeszcze zgwałcona... Znam Ją, to jest już wrak człowieka, nie potrafi normalnie funkcjonować. Tiana może była w trochę lepszej sytuacji bo nie była sama, ale itak gratuluję odwagi.
PS
Diabeł siedzi w więzieniu więc znów można wieczorem wyjść na plażę


Nawet we mnie się gotuję jak czytam takie rzeczy...
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
ja tam box trenuje zatem efekciarstwa tu nie ma aleee.
mialem kiedys ciekawa sytuacje
bójka z jakimśleszcze, dostał w splot więc sięzgiął to go walnąłem uppercutem, takim machniętym praktycznie od podłogi więc siła była naprawdęduuuża (nawet mnie zabolało) a on praktyvcznie sie obrócił w powietrzu, a jak padł to przeturlał siędo tyłu. zadzwoniłem potem po karetke bo sie dłuuugo nie ruszał
mój znajomy natomiast trafił kiedyśgośćia czymśco zowie sięparafuzo ( to chyba z capoeiry ) widziałem to i wyglądało to super
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

mój znajomy natomiast trafił kiedyśgośćia czymśco zowie sięparafuzo ( to chyba z capoeiry ) widziałem to i wyglądało to super

8O 8O Chłopak ma fajne jazdy zeby bawić sie w coś takiego... 8O 8O
  • 0

budo_badger
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Cinot, dwa pytanka - miałeś jakieś konsekwencje za to pobicie? Bo po takim upperze, to facet mógł mieć wstrząs mózgu, nie mówiąc, że go mogłeś zabić... I co się stało z tym co zebrał parafuso? Wiem jak wygląda to kopnięcie i wiem, że raczej lekko tego nie wykonasz, jak siądzie to też może posłać kogoś do rowu. Ja słyszałem o jednym u nas w Jaworznie co trafił drugiego parafuso, nokaut i chyba szpital...
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Dostałem kiedyś parafuso prosto na gardę. Efekt był taki, że koleś który to kopał padł plastuchem na ziemię. Powiem tylo, że nie miałem nawet siniaka :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
niby w duro jest uzywane niekiedy parafuso ale to trzeba wyczuć moment... jak narazie wygrało dla mnie parafuo.... technika stricte akrobatyczna.... nie wiem czy typ był tak głupi czy bezczelny ze zastosował ta technike.... 8O
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
a gdyby jeszcze ktoś objaśnił, albo i zobrazowal jakas fotografią z czym sie te paracośtam je to byloby fajnie
  • 0

budo_ehrgeiz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Tak mniej więcej wygląda parafuso.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
jaką najciekawszą technikę udało mi się zastosować na ulicy? duszenie trujkątne. gość zemdlał, a ja go ułożyłem w bocznej ustalonej i ulotniłem się z miejsca akcji. p.s. sam fikał, więc dostał to o co prosił...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Tak mniej więcej wygląda parafuso.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


thx, ale...
gdyby ktoś próbował zrobic to na mnie - padłbym ze smiechu
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Tak mniej więcej wygląda parafuso.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


thx, ale...
gdyby ktoś próbował zrobic to na mnie - padłbym ze smiechu


w zasadzie ja to bym tym kopnieciem dostał..bo gdybym zobaczyl jak gosc sie do mnie odwraca wypeitym tylkiem to by mi garda sama opadła z dezorientacji...
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Cinot, dwa pytanka - miałeś jakieś konsekwencje za to pobicie? Bo po takim upperze, to facet mógł mieć wstrząs mózgu, nie mówiąc, że go mogłeś zabić... I co się stało z tym co zebrał parafuso? Wiem jak wygląda to kopnięcie i wiem, że raczej lekko tego nie wykonasz, jak siądzie to też może posłać kogoś do rowu. Ja słyszałem o jednym u nas w Jaworznie co trafił drugiego parafuso, nokaut i chyba szpital...




Nie nie miałem, byłem na policji ale ten gośćco dostał nie miał nic do mniem byłem tylko w sprawie narkotyków jakie p;rzy nim znaleźiono, pytali czy cos o tym wiem a ja nie wiedziałem o tym nic oczywiśćie.
Miał wstrząs mózgu, teraz widuje sie z nim na mym osiedlu i nic do mnie nuie ma. Chciał siębić, zagrał i przegrał...

A ten co zebrał parafuzxo padł jak długi, ale za jakie 2-3 minuty sie podnbiósł ( czekaliśy przy nim razem z jego kolesiami) i prosił żeby zadzwonićpo karetke, nie miał żalu. A ha zebrał w głowę.
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

niby w duro jest uzywane niekiedy parafuso ale to trzeba wyczuć moment... jak narazie wygrało dla mnie parafuo.... technika stricte akrobatyczna.... nie wiem czy typ był tak głupi czy bezczelny ze zastosował ta technike.... 8O



ten mój znajomy stosuje to, bo od 12 lat trenuje capo w tym 4 lata w brazylii i 4 we francji reszta w pl więc chyba wiedział co robi :D
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

ten mój znajomy stosuje to, bo od 12 lat trenuje capo w tym 4 lata w brazylii i 4 we francji reszta w pl więc chyba wiedział co robi


8O Szit, sorry za krytykę ale nie wyobrażam sobie włożenia komuś dobrze parafuso na ulicy... Mesjasz nawet kiedyś pisał że w roda dostał tym kopnięceim i nic mu się nie stało. Cinot jeśli twój kumpel to naprawdę wlożył i nie jest to ściema :wink: to wygrywa ranking wykręconych technik w przedbiegach...

P. S. W jakiej grupie ćwiczy??
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

mój znajomy natomiast trafił kiedyśgośćia czymśco zowie sięparafuzo ( to chyba z capoeiry ) widziałem to i wyglądało to super

8O 8O Chłopak ma fajne jazdy zeby bawić sie w coś takiego... 8O 8O


sorki, ale uwierze jak zobacze :]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024