Skocz do zawartości


Zdjęcie

wykręcone techniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
jak nie było to będize lot koszacy w twoja stronę :wink:

pozdr.
przepraszam za OT
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
A mi temat przypadł do gustu... :)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Hehehe suplex z wysokiego krawężnika na kolesiu który prał kumpla. Wrestlingu sie za dużo w tamtych czasach oglądało. :)
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Tak jak Jurek prawy prosty :) nigdy sztuk walki nie ćwiczyłem poza drobnym incydentem z boksem to może dlatego. Proste techniki są częściej skuteczne (i proste hehe) od tych wymyślnych zawijasów i obyrtasów. Dla mnie liczy się skuteczność a nie widowiskowość.
  • 0

budo_cubalibre
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
tag dlugo walilem goscia glowa w piesc, ze az mi luk brwiowy pekl :)
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
a traf na kogo kto boksu lykol troche wiecej niz Ty to po twoim prawym prostym cie po prostu zabije :roll: czasami proste techniki nie wystarcza niestety....
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Drogi Pawle może się mylę bo nie spotkałem takiego ale w boksie na jaki miałem przyjemność chodzić to głównie się kładło naciśk na kondycję, sparingi i sposób poruszania nie było żadnych specjalnych technik tylko zwykłe uderzenia pięścią: proste, haki i sierpowe i nikt nas ich nie uczył tylko ułożenie ciała i garda. Może dlatego że to amatorski boks a nie zawodowy może Mike Tayson zna jakies specjalne techniki ale ja ich jeszcze nie zauważyłem ( a nie przepraszam atak zębami na ucho hehe) i na koniec to bokserzy często na ulicy biją się jak na ringu chyba z przyzwyczjenia albo dlatego że nie używają nóg czy jakichś chwytów na treningach a pięsciami sobie najlepiej radzą. No już sam nie wiem ale nie zauważyłem specjalnych techniki w tym sporcie, chyba liczy się szybkość, siła, psychika i kondycja i wiele innych tym podobnych ale techniki wydają mi się prostę. To jest tylko moje zdanie, a wy jak uważacie?
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
A wracajac do tematu: za gowniarza trenowalem Choy Lee Fut Kung Fu (przekaz Chen Yong Fa, jak uwazny czytelnik wywnioskuje po pisowni). Nie wiem jak teraz, ale wtedy czesto kladziono tam do glowy, ze jedna z najgrozniejszych broni tego systemu jest dat choi czyli backfist czyli uderzenie obrotowe. (Coz, wiedzac to co wiem dzis raczej nie przyjmowalbym z taka doza zaufania tego sadu, a nawet w ogole bym go nie przyjmowal, choc pozostaje faktem, ze na zawodach CLF i w sparringach na takich zasadach na treningach dat choi sprawdzal sie dobrze). No i kiedys przytrafila mi sie jedna z 2 walk ulicznych stoczonych w zyciu, a mianowicie na mostku na rzece Przemszy w Sosnowcu jakichs 2 kmiotow chcialo mnie pozbawic kasy, wiec po krotkiej utarczce, kilku prostych z obu stron (z kmiotow bil sie tylko jeden na szczescie, bo drugi byl maly i pelnil role przydupasa) i nietrafionym lowkicku (zapomnialem nazwy uzywanej w CLF :) ) z mojej strony, niewiele myslac wpakowalem klientowi dat choia, ktory o dziwo wyladowal slicznie na gebie kmiota (do dzis pamietam ten dzwiek :) :twisted: ), ktory odlecial az do barierki mostu (myslalem ze fiknie wprost do smierdzacej plytkiej rzeki rozstajac sie tym samym ze zdrowiem a moze nawet i zyciem :? ) i ktory jakos raptownie przestal wykazywac zainteresowanie mymi dobrami materialnymi i wraz z przydupasem zmyl sie z miejsca akcji, odgrazajac sie kolegami i tym co bedzie jak mnie jeszcze kiedys spotka, ja zas dumny jak nie wiem co pomaszerowalem w swoja strone. Coz, mialem farta, ze trafilem na jakas kompletna ciote, ktora tak latwo lyknela backfista (zapewne zreszta kulawego, bo wielkim miszczem nie bylem i nie jestem), a za dobor technik w tej akcji zostalem juz kiedys na tym forum obsmiany. :)
Coz, od akcji Batona jest to gorsze i nie zasluguje na nagrode, ale moze wyroznienie w dziedzinie stosowania tradycyjnych systemow walki? :)
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Od razu mowie ze to byla samoobrona, dumna z wyczynu nie jestem (to tak oficjalnie mowiac, a nie ofiacjalnie to mu sie nalezalo duzo wiecej). Nozem ( Microtech Socom) 'dzialam' napastnika w lewe udo, ja niestety zebralam od jego kumpla nozem w brzuch, ale to juz bylo jakis czas temu.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Techniki o jakich sie tam mowi sa na pewno bardzo wykrecone :lol:

http://www.forum-kul...showtopic=70962
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Jeeezu, Tiana, ty to masz przygody... 8O 8O 8O
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
8O 8O 8O że jak? Ktoś mi to powtórzy? 8O 8O 8O .
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Od razu mowie ze to byla samoobrona, dumna z wyczynu nie jestem (to tak oficjalnie mowiac, a nie ofiacjalnie to mu sie nalezalo duzo wiecej). Nozem ( Microtech Socom) 'dzialam' napastnika w lewe udo, ja niestety zebralam od jego kumpla nozem w brzuch, ale to juz bylo jakis czas temu.

o zesz 8O 8O 8O 8O 8O :roll:
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Nie ma co, ostra dziewczyna :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

Od razu mowie ze to byla samoobrona, dumna z wyczynu nie jestem (to tak oficjalnie mowiac, a nie ofiacjalnie to mu sie nalezalo duzo wiecej). Nozem ( Microtech Socom) 'dzialam' napastnika w lewe udo, ja niestety zebralam od jego kumpla nozem w brzuch, ale to juz bylo jakis czas temu.


Wiesz co Tiana, już faceci biegający na co dzien z nożami sa dla mnie podejrzani ( za duzo filmow z cyklu Rambo), ale Ty bijesz ich o głowę.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
cynik75-Wpisz ta swoja wypowiedz do 'Massters of Steal', zalorze sie ze przyjma Cie z sympatia :) :) :)
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki

cynik75-Wpisz ta swoja wypowiedz do 'Massters of Steal', zalorze sie ze przyjma Cie z sympatia :) :) :)



E, sorry za post 'cynika' (to byl ) moj po prostu siedzialam na jego kompie i nie zauwazylam z esie nie wylogowal.Wiec to moje slowa.

P.S.Poprawka, Nie Massters of Steal lecz 'Magia stali' .
  • 0

budo_emceha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
I jak tu się nie dziwić, że faceci boją się kobiet:) Jak tu się nie bać.
Ty chcesz się przytulić a ona ci kosę w udo:(
:) :)
A tak serio:
Jaki pojebaniec atakuje z nożem dziewczynę?? To już nie zabawa w pięści, kosa w brzych może oznaczać śmierć. W udzie za to jest bardzo ważna tętnica, kilka minut i koleś nie żyje.
Przerażenie mnie ogarnia jak czytam takie posty.
Zastanawiam się jakbyście zareagowali, gdyby taki tekst wstawił jakiś chłopak, ale myślę, że komentarze wyglądałyby trochę inaczej...
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykręcone techniki
Slyszales juz o czytaniu ze zrozumieniem?

Sytuacja wygladala tak ze, dwoch podeszlo noca do mnie i moja brata gdy wracalismy pozno z kina, nie szukalismy zadnej zaczepki.To ONI podeszli do nas. Nie szwedam sie z zasady nocami jesli nie musze, szczerzonego pan Bog szczerze, wole takich sytuacji nie prowkowac dlatego szlam z bratem, a nie sama. Mysle ze jeszcze gorzej bym na tym wyszla gdyby nie on.

Gdzie tu byla mowa o jakims przytulaniu? To byla prosta sytacja 'albo kasa albo w morde'. Moze mi jeszcze napisz ze sie o to prosilam?
Ja na swoja czesc sie ciesze ze nie mam zwyczaju noszenia noza w plecaku czy torebce, rownie dobrze bym go mogla wtedy i nie nosic. Gdyby nie to ze nie mialam wtdy noza nie wiem jakby sie to dla nas obu skonczylo.

[Jaki pojebaniec atakuje z nożem dziewczynę??]-A czy ja gdzies napisalam ze zaraz wyskoczylam na niego z nozem? Nie bede sie tu wdawac w szczegoly.To sa sytacjiw ktorych nie kazdy potrafi myslec racjonalnie i nie robic bledow.

[To już nie zabawa w pięści, kosa w brzych może oznaczać śmierć.] - Ojej, no co Ty powiesz, nie wiedzialam !

[W udzie za to jest bardzo ważna tętnica, kilka minut i koleś nie żyje.]-
Studiuje medycyne, wierz mi 'troche' sie na tym znam i jak mowilam
( powtarzajac sie drugi raz) nalezalo mu sie duzo wiecej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024