Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ju-Jitsu: Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Ju-Jitsu: Poznań
Czy ktoś trenuje może w Poznańskim Stowarzyszeniu Ju-Jitsu ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) :?:

Interesuje mnie kilka rzeczy dot. tego klubu, które chciałbym wiedzieć zanim w ogóle bym się tam przejechał:

- cena treningów
- czy są dobrzy prowadzący
- jaki styl jest trenowany
- jak często są treningi

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi!
  • 0

budo_ko-hoshi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ju-Jitsu: Poznań

- cena treningów

przyznam że jest deczko zaporowa (kwartalna), jeśli jednak spojrzysz np. na Kravmagę w Poznaniu to nie jest tak źle ;) (cena na prv)

- czy są dobrzy prowadzący

nie mnie oceniać własnego mistrza, ale posiada wzbudzającą szacunek wiedzę i umiejętności - Krzysztof Staniszewski jest dość znaną postacią, jest tam też parę osób, które naprawdę znają się na rzeczy, szczególnie polecam letnie obozy.

- jaki styl jest trenowany

co do stylu to żaden konkretny, ale absolutnie żaden modern ani sportowy, podejście jest tradycyjne i takież techniki, czasem tochę zajeżdża aiki, czasem jest to twarde hakko, a czasem tenjin-shinyo, w każdym bądź razie z góry mówię, że to nie są zadne szybkie kursy samoobrony w pół roku :)

- jak często są treningi

treningi są we wtorki, środy, czwartk, piątki, na kilku dojo, na każdy możesz chodzić za jedną kasę, tak że z 10x w tygodniu można praktykować, bo oczywiście chodzić należy rozumieć w " " :)

Generalnie podejście jest tradycyjne (antymarketingowe), przychodząc na trening nic nie pooglądasz, techniki nie są dla osób postronnych, albo się zapisujesz i zaczynasz albo adios, to ze płacisz pieniądz nic nie znaczy bo mistrz zaszczyca Cię tym, że przekazuje Ci wiedzę, ty jej nie kupujesz, takie dosyć specyficzne podejście dosyć zamkniętego stowarzyszenia "wybranych" :)
Ale "chodzę" tam parę latek i nie zamierzam rezygnować.

Pzdr
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Ju-Jitsu: Poznań
Coś nie mogę Ci podesłać PW. Napisz mi o tej cenie na gg. Mój nr 3896404. Dzięki!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024