Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUA PFA PAA ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

a kto w ogole jest z was w jakiej organizacji ?? dla tych ktorzy nie maja organizacji pytanie do ktorej wam najblizej?


Ja jestem w Podstawowej Organizacji Padającej. Na treningach padam jako uke, po treningu padam z nóg a na stażach padam jak betka :) :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

a kto w ogole jest z was w jakiej organizacji ?? dla tych ktorzy nie maja organizacji pytanie do ktorej wam najblizej?

serca kobieto nie masz czy co ? :)
do zadnej.. obecnie naleze do irlandzikich zw. zawodowych i chwatit.. za stary jestem na zmiany :)

kiedys bylismy w PUA ale sie odlaczylismy rok temu , taka decyzja byla mojego senseia Velinowa i w sumie poniekad dobra..teraz chodzimy i na staze PUA i PAA

to sie wedlin odlaczyl.. hyhy pewnie niedlugo wroci do "sprowadzanie" samochodow z bulgarii :)

APAS
tutejszy przyklad.. federacja irlandzka nalezy w calosci pod dojo Tisser. I ok. Jest chyba kilkanascie klubow ( znam chyba 4) . Poziom maja niski (nice and gentle wiec nie moze byc inaczej) ale w sumie do kupy maja prosta droge. jasna sciezka szkoleniowa. Wiadomo kto, kiedy za ile dostanie stopnie.. Nie ma prob nacinania ludzi na egzotyczne staze z oryginalnym zlotym biurokrata z hombudojo.
stad by tu zalozc dojo musze zdac egzaminy... zdam ,zaloze a potem poszukam dziury w systemie.. moze sie uda gdzie indziej niz u francuzow? a jezeli juz to moze u innych ? sie zobaczy :)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

APAS
tutejszy przyklad.. federacja irlandzka nalezy w calosci pod dojo Tisser. I ok. Jest chyba kilkanascie klubow ( znam chyba 4) . Poziom maja niski (nice and gentle wiec nie moze byc inaczej) ale w sumie do kupy maja prosta droge. jasna sciezka szkoleniowa. Wiadomo kto, kiedy za ile dostanie stopnie.. Nie ma prob nacinania ludzi na egzotyczne staze z oryginalnym zlotym biurokrata z hombudojo.
stad by tu zalozc dojo musze zdac egzaminy... zdam ,zaloze a potem poszukam dziury w systemie.. moze sie uda gdzie indziej niz u francuzow? a jezeli juz to moze u innych ? sie zobaczy :)


O Wyspo Zielona, kraino szczęśliwości
Gdzie ścieżki jasne i proste
A piwo ciemne i mocne...

A swoją drogą - pojechał taki i już dziury w sytsemie szuka, Żabjadów rozpracowuje, jednych na drugich nasyła... Ech Aiki, Aiki z takim podejściem to i oni za kilka lat unię jakąś, asocjację i federację jednocześnie będą mieli :) Polak potrafi :twisted:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??
Teraz będzie mądrze :roll: Dokonałem analizy językowej akronimów zawartych w temacie... Badając zarówno aspekty brzmieniowe w języku polskim, opierając się na wymowie z okolic Wrocławia jako reprezentatywnej dla kraju poprzez pomieszanie regionalizmów z uwzględnieniem zaśpiewu lwowskiego, jak również znaczenie desygnatów poszczególnych pojęć zawartych w rozwinięciu owych akronimów :blus: wywnioskowałem, że za kilka lat powstanie jedna polska organizacja aikidocka o nazwie wyrażonej akronimem PUPA: Powszechna Unia Prawdziwych Aikidoków, z siedzibą w Dojo Unii Prawdziwych Aikidoków
:) :) :) :) :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??
tja.. jak rozpetalem II wojne swiatowa. :)
ale tak powaznie.. kusi mnie to, bo senseje tu krzywo na mnie patrza jak sobie po swojemu pohasam. Z drugiej strony wychylac sie nie chce, bo i po co?
najbardziej mi sie podoba ,ze oni (tubylcy) maja do MA normalny stosunek.. nic na sile, spokojnie, to ma byc relax po pracy a nie zawody na smierc i zycie. Co inego boks, a nie daj Boze te ich gry gaelickie.. BTW.. swietny widok na stadione podczas finalu hurlingu (rzeczona gra gaelicka). 80 tys ludzi razem z rodzinami ( srednia normalna tubylcza rodzina to 7-8 osob) ubranych w stroje klubowe (wszyscy) i po meczu nei ma przepychanek, nawet nikt glosu nie podniosl,ze ci z przeciwnej druzyny to ***** itd :) zadziwiajace :)

ps.
piwo jest ciemne ale jakos mi nie pasuje.. wole zywac polskiego.. 2,45 eu (serio!)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

tja.. jak rozpetalem II wojne swiatowa. :)

ps.
piwo jest ciemne ale jakos mi nie pasuje.. wole zywac polskiego.. 2,45 eu (serio!)


Za 6 pack ?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

ja w sumie teraz nie naleze do zadnej organizacji...ale mozna tez powiedziec ze cos pomiedzy PUA i PAA ... kiedys bylismy w PUA ale sie odlaczylismy rok temu , taka decyzja byla mojego senseia Velinowa i w sumie poniekad dobra..teraz chodzimy i na staze PUA i PAA :)

A jak byłas w PUA to nie wolno Ci było chodzić na staże innych organizacji? Co ty złotko opowiadasz.
PS. Słyszałem że miszcz Velinow mało sie na treningach pokazuje i więcej prowadzą jego uczniowie. :twisted:
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

ja w sumie teraz nie naleze do zadnej organizacji...ale mozna tez powiedziec ze cos pomiedzy PUA i PAA ... kiedys bylismy w PUA ale sie odlaczylismy rok temu , taka decyzja byla mojego senseia Velinowa i w sumie poniekad dobra..teraz chodzimy i na staze PUA i PAA :)

A jak byłas w PUA to nie wolno Ci było chodzić na staże innych organizacji? Co ty złotko opowiadasz.
PS. Słyszałem że miszcz Velinow mało sie na treningach pokazuje i więcej prowadzą jego uczniowie. :twisted:


wtedy nie chodzilismy..znaczy kazdy mogl sobie indywidualnie

pozatym sensei ostatnio prowadzi treningi a nawet jak ich czasem nie prowadzi to chlopaki ktorzy to robia sa naprawde super i treningi sa na wysokim poziomie :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

Za 6 pack ?

za sztuke
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??

A jak byłas w PUA to nie wolno Ci było chodzić na staże innych organizacji? Co ty złotko opowiadasz.


Ja może dla ciekawostki ugryzę temat z drugiej strony. Swego czasu PUŁA na organizowanych przez siebie stażach promowała swojego mistrza dając zaporową cenę dla osób spoza swojego kręgu 3 razy większą niż dla swoich. Ale może niewiele osób to pamnięta, czy też zwróciło na to uwagę, bo w sumie byłem jedyną osobą płacącą taką kwotę. pomimo tego iż w stażu brały udział również inne osoby z "zewnątrz" To tyle odnośnie kontroli poprawności politycznej tej organizacji :)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUA PFA PAA ??
w ogole staze w PUA sa drogie moim zdanie ... przynajmniej tak myslalam do czasu kiedy na karate za staz mistrz z 10 danem krzyknal po 450 zeta od osoby :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024