Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Tyle razy pisano, że gwałcona kobieta powinna się bronić z różnych powodów (między innymi następstw dla psychiki) Ta dziewczynka przeszła piekło, ale ocaliła życie bratu.
Mało co tak mnie poruszyło, brak mi słow podziwu dla tej małej

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Łódzki sąd rejonowy aresztował w niedzielę na trzy miesiące 43-letniego mężczyznę, który uprowadził i wykorzystał seksualnie 11-letnią dziewczynkę
43-letni Jarosław O. wyszedł z więzienia w połowie września. Odsiadywał tam karę 15 lat pozbawienia kary wolności za uduszenie i zamurowanie kochanka swojej żony. Był też karany za gwałty. Przyjechał do Łodzi i zamieszkał w altance wynajętej od kolegi z celi. W środę wieczorem podszedł na przystanku autobusowego na Rudzie Pabianickiej do dwojga dzieci: 11-letniej dziewczynki i jej 7-letniego brata. Dziewczynce przyłożył do pleców jakiś przedmiot i zmusił dzieci, aby poszły z nim do oddalonej o kilkaset metrów altanki. Tam kazał się dziewczynce rozebrać i zaciągnął ją do łóżka. Na oczach płaczącego siedmiolatka wykorzystał seksualnie jego siostrę. W pewnej chwili płacz dziecka go zdenerwował. Podszedł do chłopca i zaczął go dusić. Ratując brata, dziewczynka uderzyła mężczyznę w głowę zegarem stojącym na półce. Wtedy kazał dzieciom wyjść. Zagroził, że jeśli komuś opowiedzą o tym, co się stało, znajdzie je i zabije. Policjanci zatrzymali zwyrodnialca dzień później w mieszkaniu na Bałutach. Podczas przesłuchania Jarosław O. przyznał się do wszystkiego. Prokuratura Łódź Górna postawiła mu zarzuty uprowadzenia dzieci i wykorzystywania seksualnego dziewczynki. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.


P.S. I darujcie sobie wypisywanie co z tym śmieciem zrobić, w relacji w ogólnopolskim wydaniui GW napisano, że policjanci musieli powstrzymymać swoich kolegów, bo mocno się rwali do faceta
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
kuuuurwa skad sie takie pojebane swirusy biora..... :2gunfire:
  • 0

budo_monlorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Wariatów nigdy nie brakowało. A w tych czasach to jest ich jeszcze wiecej. Odreagowują swoje frustracje na słabszych.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Tylko 15 lat? kipna.. :(
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
kara smierci to jest cos...mysle ze takie swirusom powinno sie jaja obcinac...sorry ale nie moge normalnie...wrrrrr...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
No to resopcjalizacja była k..a skuteczna. Fuck - przecież chemczna kastracja(ograniczenie popędu) jest stosowana np. w Niemczech dlaczego nie u nas?
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Bo u nas, znając nasze wspaniałe sądownictwo, na taką karę prawdopodobnie prędzej załapałby się gość wracający po pijaku na rowerze do domu niż pojebany zwyrodnialec...
Kara śmierci ? Ja bym gościowi zademonstrował kilka ciekawych średniowiecznych praktyk. Po kilku miesiącach próbowałby pewnie przegryźć sobie żyly.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
już sie człowiek gotuje jak słyszy o takich świrach k masz potrzebe neimasz girl zony ani narzeczonej to zarób jakos kase choćby puszki zbieraj i do agencji towarzyskiej ale jak to wogule mozna dotknąć dziecko.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Wracam do tematu, bo krew mnie ponownie zalała
No już słów brak. Pierw "zresocjalizowany" zwyrodnialec, a teraz zwykli debile.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

11-letniej dziewczynce, która została wykorzystana seksualnie, i jej siedmioletniemu bratu przez tydzień nie zaproponowano pomocy psychologa. W tym czasie sprawą zajmowały się kolejno policja, prokuratura i sąd.

- W takich przypadkach konieczna jest natychmiastowa interwencja i pomoc psychologa - uważa Henryka Głowacka, psycholog z pogotowia opiekuńczego w Łodzi. - To dla dziecka wstrząs, który może odbijać się na późniejszym życiu w postaci lęku przed kontaktami z obcymi, zahamowaniami, zaburzeniami seksualnymi.

Okazuje się jednak, że rodzicom dzieci pomocy nie zaproponowano. Policja planowała wysłanie psychologa z komendy miejskiej, ale okazało się, że akurat był na zwolnieniu.

Prokuratura Łódź-Górna, prowadząca w tej sprawie śledztwo, stwierdziła że opieka psychologiczna nad ofiarami nie należy do niej. - W przepisach nie ma nic o obowiązku prawnym proponowania takiej opieki - tłumaczy jej rzecznik Krzysztof Kopania. - Natomiast psycholog, który uczestniczy w przesłuchaniu dziecka, powinien w swej opinii napisać, czy widzi potrzebę terapii ofiary. Reszta należy do rodziców. To oni decydują, jak pomóc dziecku.

Grażyna Jeżewska z Sądu Okręgowego w Łodzi uważa natomiast, że to nie sąd, lecz policja powinna poinformować rodzinę, gdzie szukać pomocy dla skrzywdzonych dzieci.


  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Taaaa...teraz sie wszyscy nawzajem beda obwiniac...pewnie i tak maja to gleboko w dupie...a najbardziej cierpia dzieci...przeciez jak nikt im nie udzieli pomocy to beda mialy tak zjechana psyche ze shock.....luuuuudzie co za kraj...Boshe widzisz i nie grzmisz.... :evil:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )

kara smierci to jest cos...mysle ze takie swirusom powinno sie jaja obcinac...sorry ale nie moge normalnie...wrrrrr...


to nic nie pomaga, juz robiono takie eksperymenty. Czy o tym nie pisał przypadkiem Paweł Droździak? Tak czy inaczej w Danii poddano notorycznego gwałciciela sterylizacji. Teoretycznie nigdy więcej już nie powinien nikogo zgwałcić. A jednak Duńczyk potrafi! Tego samego dnia, po wypuszczeniu z więzienia zgwałcił kobietę butelką, bo było to silniejsze od niego.
Silvio
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )

Tak czy inaczej w Danii poddano notorycznego gwałciciela sterylizacji. Teoretycznie nigdy więcej już nie powinien nikogo zgwałcić. A jednak Duńczyk potrafi! Tego samego dnia, po wypuszczeniu z więzienia zgwałcił kobietę butelką, bo było to silniejsze od niego.
Silvio


nie no zabiles mnie tym normalnie...boshe do czego ludzie sa zdolni..... 8O
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Nie ma zadnych dowodow na to, ze kastracja chemiczna czy fizyczna czyni przestepcow seksualnych niegroznymi. W swietle tego co wiadomo o przemocy seksualnej nie ma nawet zadnych podstaw, zeby sie spodziewac takiej przemiany.
Jedno co wiadomo na pewno, to ze operacja jest w stanie wplynac na zmiane f o r m y przestepstwa.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
czyli widac,ze sterylizacja może,aczkolwiek nie musi pomó...to chyba bardziej problem natury psychicznej niż fizycznej,więc trza by "pranie mózgu"zrobic,aby takiego gosica zmienic...moze jakaś izolacja,więzienie na -dziesiat lat???

pozdr.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Wobec tego należy skupić się na spowodowaniu zmian w psychice dewianta.Tylko wątpię w skuteczność takich terapii...
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Mam dwuipółletnią córkę. Z żoną (kiedyś uprawiała judo) postanowiliśmy, że jak tylko rozwój fizyczny małej pozwoli, będziemy uczyć ją - najpierw poprzez zabawę - zasad obrony. A psychicznie wpajać, że nie ma litości dla złych ludzi, którzy będą chcieli ją czy kogokolwiek w jej obecności skrzywdzić. Kilka dni po tamtej rozmowie (sprowokowanej zresztą wydarzeniami podobnymi, jak opisywane tutaj) wybraliśmy się na spacer. Żona szła z małą przodem, ja zamykałem jeszcze drzwi od mieszkania, więc byłem za nimi około 15 - 20 metrów. One skręciły za róg kamienicy w kierunku parku a ja dotarłem tam kilkanaście sekund później. I co widzę? Jakiś zapijaczony menel przystawia się do mojej żony, ona nie wie co robić, bo pomiędzy nimi córka przerażona... Na to wlazłem ja swoją skromną osobą plus nasz pies (boxer) i facet zwinął się szybciej niż o tym pomyslał. Rzecz działa się w biały dzień, w mieście... Kurwica jasna mnie bierze, że tacy faceci nie boją się chodzić po ulicach i zaspokajać swoje zboczone popędy Chciałem psa za nim puścić, ale pewnie byłoby to przestępstwo :twisted:
Kiedyś z kolei moja żona jechała na studia, w przedziale inna dziwczyna i nagle dosiadł się facio i jakby nigdy nic wyciągnął fajfusa i zaczął sobie robić dobrze. Dziewczyny wyszły i poszły do konduktora. A ten - że to nie jego sprawa i on SOK na najbliższą stację wzywać nie będzie, bo nie wdział jak było. Mówiłem żonce żeby następnym razem jak coś takiego się zdarzy kopnęła faceta serdecznie w jaja a potem poddusiła do utraty świadomości... Boję się tylko, że będzie potem odpowiadać za "użycie środków obrony nieadekwatnych do zagrożenia"
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto walczyć (smutna i wstrząsająca historia )
Ale gwałcicieł, który trafi do więzienia robi za pogotowie seksualne dla ludzi spod celi. I dobrze - nie rozumiem, dlaczego daje się im osobne cele - on zaspokajał się na 11 letniej dziewczynce, to niech teraz jakiś duży facet na nim zaspokoi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024