Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mocambo - resurection


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
nie widze nic smiesznego w krzywdzie oszukanych
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
oczywiście odpowiedź może być tylko jedna:

NIE

mnie ten film dawno przestał bawić
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
A wiec kiedys cie smieszyl ?!

:wink:
  • 0

budo_roman_zbawiciel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
a wiec nie ma szans ze ktos da do tego linka ?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
nie znajdziesz tego na necie prawie napewno
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
har har :)

posiadam ten unikalny material w zbiorach

:twisted:
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Widze ze ten temat was wyjatkowo bawi... pozwólcie ze zapytam o pewien detal...po ile wy macie lat? Wasz "dialog" opiera sie na slowach "podobno,slyszalem ze...,kolezanka mi mówila" jak dla mnie to wrecz smieszne ze wogóle wdajecie sie w rozmowe na takim fundamencie.Wszyscy (a przynajmniej wiekszosc) pokazuja pazurki...czy nikt nie zauwazyl tego tekstu "to tylko taka sciema byla?"....a to juz mozna nazwac "prowokacja"... czy nikt was nie uczyl jak radzic sobie z nadmierna iloscia testosteronu we krwi? Troszeczke powagi panowie...
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Nie no koleś niezły agent jesteś.
Pierwszy post na budo, a ty już ludziom tyłek objeżdżasz.
Brawo :)
  • 0

budo_paulo2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
słuchaj Ifrit... jak ci się coś nie podoba to spieprzaj stąd i nie praw nikomu kazań o fundamentach rozmów czy nadmiernej ilości testosteronu we krwi, bo nikt nie ma zamiaru słuchać takich pajaców jak ty co to rejestrują się na jakimś forum i już chcą kogoś pouczać czy ustawiać. nie podoba się? to żegnam i odsyłam na forum gdzie poziom powagi będzie dla ciebie odpowiedni.... :?
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Przepraszam bardzo...ale jak narazie jedyna osoba która tu kogos obraza to jestes wlasnie TY Paulo2...ja cie nie wyzywam od pajaców i nie mówie zebys "spieprzal".Zwracam jedynie uwage na to ze wasze "argumenty" sa kompletnie bezpodstawne, a teksty agresywne-co wlasnie Paulo2 potwiedzil.Wybaczcie ale jezeli ktos zaczyna temat "na miare sensacji" slowami "kolezanka brata..." no to wybaczcie ale jak cos takiego mozna traktowac powaznie? ....Natureza-nie odrózniasz krytyki od "objezdzania tylków"?Czy kogokolwiek z was wyzwalem?
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Ifrit...Ze tak zapytam pruderyjnie i prostacko... Wiesz o co chodzi w temacie... ??
  • 0

budo_paulo2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Ifrit właściwie to tylko ciebie obrażam, bo taka śmieszna krytyka zupełnie nie nadaje się na temat o pewnym człowieku, któremu wydawało się, że jest mestre :? więc radzę ci jednak abyś zmienił forum albo uważał na słowa, bo tutaj nie wróżę ci świetlanej przyszłości...
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Nareszcie slowa do rzeczy....tak sie sklada ze pytanie Archona ladnie sie laczy ze slowami Paulo2-dziekuje za opanowanie Paulo. No wiec odpowiadam-co tematu grupy MACAMBO znam to tylko z jednego zródla,waszych archiwów nie moge namierzyc (to a propo wspomnianych wczesniej "stare dzieje" -nima???),wiec z checia wyslucham waszej wersji...bo z tego co widze to poziom nienawisci/antypatii/skrajnej niecheci (*niepotrzebne skreslic) jest tu calkiem calkiem spory.Z tego co wiem to wspominany przez was "mistrz Paulo" nigdy tytulu mistrzowskiego nie zdobyl,ani nigdy nie mówil ze tak sie stalo...czy wg. was bylo inaczej?
  • 0

budo_paulo2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection

Z tego co wiem to wspominany przez was "mistrz Paulo" nigdy tytulu mistrzowskiego nie zdobyl,ani nigdy nie mówil ze tak sie stalo...czy wg. was bylo inaczej?


chyba jednak nie zagłębiłeś się wystarczająco w temat... tamten Paulo szczycił się tym, że jest mestre sam nadając sobie ten tytuł i wcześniej wspomniane "stare dzieje" działają, bo sam przed chwilą sprawdzałem
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Paulo2 w takim razie po prosze o instrukcje a propo "starych..." a co do tematu...czy "tamten Paulo" mówil ci to osobiscie?
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
a tego paulo to kto dodrukowal? gadacie o pewnym gosciu, a nawet nie potraficie zapamietac jego niby-pseudo. poza tym nie powiem, ze Ifrit nie ma racji
  • 0

budo_paulo2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
nikt mi nie mówił mi tego osobiście ale czytałem wypowiedzi ludzi uczęszczających na zajęcia tej osoby i teraz wiem, że tamten człowiek okazał się zwykłym oszustem. a co do starych dziejów - masz problem z kliknięciem na ten link ? :wink: jak ci sie nic nie ładuje to może poszukaj tego tematu w wyrzukiwarce?... nie wiem
Wadabund - o jakim ty pseudo mówisz ? aha... i proszę rozwiń swoją myśl
  • 0

budo_pogo24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Ten temat jest już nudny i bezsensu Proponuje go zamknąć
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Milo, ze temat odzyl... Milo...Szkoda ze w takiej formie...

Jednak z zamknieciem radze zaczekac, bo to jeszcze nie jest glupia klutnia. Taka moze dopiero nastapic... Jednka prosze obu zawodnikow (albo i innych chetnych) do naroznikow... Ochloncie i ne dajcie sie poniesc emocja...
  • 0

budo_ifrit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mocambo - resurection
Pokolei..."stare dzieje" tak naprawde...to piekny pokaz braku tolerancji i poniekad "ograniczonego pola widzenia".Juz tlumacze dlaczego...
Dziwi mnie to ze tyle osób,które otwarcie przyznawaly sie do trenowania capo nie widzialy czegos bardzo specyficznego...Cala ta grupa Macambo dala- jakby nie patrzec- mozliwosci wielu osobom na poznanie stylu walki.Oczywiscie teraz ktos móglby sie przyczepic do slowa "walki" ale nie uzylem go bezmyslnie...zwracam sie do was jak do ludzi którzy widzieli/trenowali juz niejeden styl .Przeciez tak na prawde TO jak ktos prowadzi dane zajecia zaleza tylko od niego.Jezeli tamten czlowiek postanowil cwiczyc ich pod wzgledem walki realnej,to nic dziwnego ze nie obchodzila ich cala otoczka z tym zwiazana.Tak wiec wszelkie pretensje co do braku wiedzy na temat terminologii obcojezycznej sa nie na miejscu.Po prostu ich to nie obchodzilo i przeciez tak naprawde nie musialo ich to obchodzic...mieli wlasna wizje na takie zajecia i je realizowali.
Co do pokazów...filmu nie widzialem (ma ktos???) ale tak jak powiedzial jeden z ich czlonków,to byla poczatkujaca grupa i wcale nie musieli prezentowac niesamowitego stylu czy umiejetnosci.Jezeli tego chcieli to tak robili...przeciez nikt ich do tego nie zmuszal.(tak a propo tego "tajemniczego zaswiadczenia" LUDZIE!!!nie rozsmieszajcie mnie!nie mylcie "pseudo sekciarskiego" swistka papieru od zaswiadczenia ze za wszelkie obrazenia uczestnik nie rosci pretensji-bo prawdopodobnie o to chodzilo,przeciez cos takiego podpisuje sie w wiekszosci szkól walk).Ludzie tam zgromadzeni przychodzili bo chcieli,a jezeli chcieli to znaczy ze im sie tam podobalo.Wolna wola.
Co do kwestii domniemanego zarobku,jezeli mieli szkoly w Olsztynie,Ostródzie i Ilawie to zapewne potrzebowali kasy na wynajem sal (przeciez to oczywiste),a przy stawce 20 zeta od glowy,to nie zdziwilbym sie gdyby nawet im brakowalo.Bo na takich stawkach sie nie mozna wzbogacic....dziwne ze nie protestujecie gdy przychodzi bulic 60-70 zeta za miesiac cwiczen....
Stopien mistrzowski....to chyba jedyna kwestia która pozostaje "tajemnicza"....jezeli czlowiek mówi ze byl w Brazylii to moze tak bylo...jezeli mówi ze tam wlasnie zdobyl czerwony sznur....moze tak bylo.Tyle osób chcialo sie pojawic i udowodnic swoje "ja",wiec trzeba bylo sie umówic na honorowy pojedynek...to by nie bolalo,ale ze nikomu to nie przyszlo do glowy-trudno.A pomysl z pokazem innych sekcji capo w Olsztynie byl naprawde dobry.Szkoda,ze go nie zrealizowaliscie. Bo to byloby bardzo ladne (czyt.DYPLOMATYCZNE) rozwiazanie....szkoda...
Moim skromnym zdaniem-ulegliscie psychologii tlumu.Ktos cos gdzies powiedzial a reszta sobie dopowiadala. Nie wszyscy musza prezentowac to samo podejscie do walki i nauki danego stylu. Wiem ze kogos kto bardzo mocno siedzi w danej tradycji czy kulturze moze to razic,ale taki jest fakt-ludzie maja wolna wole i ja wykorzystuja....ale to tylko moje zdanie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024