Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sebenza i AR?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Sebenza i AR?
Zastanawiam sie co wybrac ? I potrzebował bym zdjeć porównawczych Sebenzy i AR(opcionalnie GB) .Juz chciałęm kupic AR ale zniechecił mnie troche stosunek ostrza do rekojesci.
  • 0

budo_jaq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?
Miałem podobny problem-byłem bliski kupienia AR, ale kilka osób stanowczo mi odradziło jego kupno - jest to bowiem wielki łom który do twojej kieszeni będzie pasował mniej więcej tak jak pałka teleskopowa. Jeśli potrzebujesz noża do cięcia (a większość noży używamy raczej do cięcia :) ) - pewnie forum poradzi ci Sebcię... Mam SnG jako edc i jestem bardzo zadowolony...choć stara dobra Mili tnie nieco lepiej poklon
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?
Sam mam Buck Stridera 880 SP który jest podobny do AR , i jeszcze nigdy mnie nie zawiodł mimo ze ma z 2 lata (praktycznie nic sie nie złuzył)
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?
pytanie raczej czego szukasz w nożu ??? jeśli szukasz noża o TAKTYCZNYM wyglądzie i ZAPASIE MOCY to AR jest idealny (jak nie chcesz "przepłacać" ze firme to Buck 880SP powinien być OK). Jeśli szukasz eleganckiego noża o doskonałym wykonaniu to Sebenza. A jak noża do cięcia to chyba uprzedze AdamaD i zaproponuje Endure (?)
P.S. Ja wziołem AR bo lubie takie "przebudowane" noże w takich klimatach (AR, SnG, 880SP,M21) i dla mnie jest okazem kolekcjonerskim (troszke za drogi, żeby się na nim bujać :oops: albo szyberdach wycianć), jako EDC wole Dragonflaya, a myśle o Delice albo miniPice
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?
Mialem 2 Sebenzy , jedna pojechala do POlski druga lezy w szufladzie i ........i lezy.
AR'a ma drugiego ( wymieniony na flat grind) , i nie lezy w szufladzie bo mu nie daje.Nosze go b.czesto na codzien ( nawet do garnituru) a zawsze biore na rowerek czy na hiking.Teraz mysle zakupic drugiego , jakby ten pierwszy sie zgubil w lesie i nie mogl znalesc drogi do domciu , to nie czekal bym na przesylke.
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?

Zastanawiam sie co wybrac ? I potrzebował bym zdjeć porównawczych Sebenzy i AR(opcionalnie GB) .Juz chciałęm kupic AR ale zniechecił mnie troche stosunek ostrza do rekojesci.


Co prawda nie AR ale Roberto wrzucił kiedyś do galerii taki zestaw (Sng&Sebi):
quote="Roberto"]Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenza i AR?
Jak sie jest takim wielkim gosciem jak Seiken to AR wydaje sie byc zwyklym folderem ;) Ja osobiscie nie wyobrazam sobie targania w kieszeni takiego klocka...jak cos to juz fixed i on jes przy pasku wiec nie zajmuje calej kieszeni...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024