Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzeba matka wynalazku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Potrzeba matka wynalazku...
Wiec wczoraj w pracy fotografowalem rozne male pierdoly do folderu reklamowego, i niestety, jako ze jedna z nich byla plynna i niedomknieta, zaplamilem sobie moje ulubione tło. Nie chcialo mi sie isc po nowe do sklepu (co potwierdza teze, ze lenistwo jest motorem odkryc kluczowych dla cywilizacji - np łopate wymyslil ktos, komu nie chcialo sie kopac rekami) wiec wpadlem na taki pomysl: wlaczylem w laptopie photoshopa, namalowalem sobie tło, zrobilem z tego jpega, puscilem go na fullscreen, wykrecilem ekran tak by lezal, polozylem na tym pozostale cukierki i czekoladki (moj monitor i tak juz jest tak porysowany ze nic go chyba nie dobije) jakie mialem sfotografowac, zrobilem zdjecia i poszedlem do domu. Mysle ze byc moze wam sie ta wiedza przyda. jesli dawno juz na to wpadliscie, i nie jest to zadne nowum, to przepraszam, jesli nie, i jestem pierwszy to strasznie fajnie, nie wymagam oplat za koncept :) dodaje kilka na szybko pstryknetych zdjec zeby zobrazoac moj pomysl. nie sa wyszukane, ale jak bede mial wiecej czasu pobawie sie w to bardziej. Pozdrawiam Yossarian.

P.S. fale na monitorze da sie wyeliminowac, najelpiej robiac ze statywu, na dluzszym czasie.



Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeba matka wynalazku...
Pomysl w sumie niezly, ale troche sztucznie to wyglada. Nie lepiej wyszparowac nozyk ze zdjecia i zmontowac go z tlem na miekko , z cieniami w Photoshopie???
8)

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeba matka wynalazku...
Ja tak samo robilem z panelem LCD ale efekty mialem mniej ladne ale to jest git! Fotki takie nienaturalne ale rpzeciez prawdziwe, paradoks :)

Yossarian ty w ogole z nami do knajpy nie chodzisz zly czlowieku ;)
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzeba matka wynalazku...

Yossarian ty w ogole z nami do knajpy nie chodzisz zly czlowieku ;)


Pisales kiedys dwie magisterki na raz, utrzymujac dosc drogie hobby, kota i minimum egzystencji* ? :) Ale obiecuej poprawe, gdy moj promotr bis spojrzy laskawym okiem na moj projekt: "Noz w kulturach prehistorycznych - o ile stonewash przyspieszylby neolit?" :D

Co do zdjec to zapomnialem napisac, ze caly witz polega na tym, ze nie ma cienia, bo ja i wielu wielu "fachowcow" przyjmujacych zdjecia do gazetek cienia nie lubi.

* jeden noz, raz na jakis czas.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024