Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile trenujecie w tygodniu? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile trenujecie w tygodniu? :)
Swiete slowa.
No i najwazniejsze: co sie cwiczy :twisted:
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile trenujecie w tygodniu? :)
nie wiem jak wy ale ja oczywiscie cwicze tylko PRAWDZIWE KUNG FU to znaczy takie wiadomo dim mak i z tradycja od 200 p.n.e.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile trenujecie w tygodniu? :)

jakie znaczenie ma ilość, raczej liczymy jak się ćwiczy!! ;)

Pytanie było o ilość. Na temat znaczenia mółgby wypowiedzieć się pytający. Natomiast to jak liczyć jakość ćwiczeń to nie wiem. Możesz odrobinę wytłumaczyć?To policzę :)
  • 0

budo_ryurayo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GlazGO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile trenujecie w tygodniu? :)
ja cwicze codziennie:
bieg kondycyjny - jak nie zdaze to jest czeste na autobus i nie chce sie spoznic do pracy to biegne do niej.
podnoszenie i przesuwanie klockow o wadze od 20 do 150kg [cwicze odpowiednia pozycje i sile]
ciosy - lamanie plyt wiorowych jak nie chca sie zmiescic do kosza oraz inne upychanie smieci..
psychike - jak wkurwia mnie kobieta kierownik ktora zawsze sobie cos ubzdura
czas reakcji i postrzeganie - jak spada na mnie jakas ciezka paczka lub inna ciezka rzecz mogaca zrobic qq to sie odsuwam lub ja podtrzymuje.
itd.itp. :D :D:D:D:D:D
  • 0

budo_pioter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile trenujecie w tygodniu? :)

Co ty ja tez juz nie cwicze.
W zeszlym tygodniu cwiczylem godzine i bylem tak dobry ze przez 3 dni nie moglem wychodzic z domu bo moglbym kogos zabic a rodzina bala sie nawet do mnie dzwonic. Zreszta nawet brus li mowil ze prawdziwe mistrzostwo to jak wylewamy ta wode ze szklanki co ja napelnilismy i wtedy pusta ta szklanka jest a my dopiero mistrzami jestesmy jak ta pustka co to jej tygrys nawet pazurem nie zadrapie i ta woda co sie przelewa i nic jej nie pokona. A jak sie cwiczy codziennie to sie tej wody do szklanki dolewa tylko i czlowiek coraz gorszy jest i jak go ktos napadne to on 1000 technik zna, same przecwiczone perfekcyjnie i wybierac musi i dostaje w ryj.


:) :) :) :) :) :) :) :)
normalna teksańska piła masakrą mechaniczną!
coraz lepiej się robi, nie?
jeszcze trochę i będziemy sobie wzajemnie przesyłać śmiertelne e-maile ;)

a ja wynajmuję 20 osób, które ćwiczą za mnie po 3 godziny w tygodniu, co daje jak wiadomo 60 godzin tygodniowo!
ha!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024