Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewa noga \:


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Lewa noga \:
Jestem prawonozny i za cholere nie czuje lewej nogi. Caly czas czuje sie jakbym mial proteze i strasznie kalecze. Jak duzo czasu zajelo wam wyczucie i opanowanie swojej 'drugiej strony' ? Bo ja sie zaczynam powoli irytowac... :? Pozatym czy sa jakies specjalne sposoby na ulepszenie lewej czy poprostu kopac nia 2-3x wiecej niz prawa ? Mi z takiego kopania wychodzi tyle, ze jak pozniej przechodze spowrotem na prawa to czuje ze jest strasznie latwo :) A lewa jak drąg tak drąg...
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga \:
U mnie problem z druga noga to słabiej kopie i ciezko mi wsadzic biodro np przy kopnieciu twymio yop, ale staram sie trenować [np. wieszam sie na drazku i robie to wsyztko powoli wyskok kopniecie itd. ]

Jedyne wyjscie to trening trening trening .... tylko że ztreb uwazac z tym ja czesto zajedzam "słabsza" noge niestety
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga \:
trenując słabszą stronę automatycznie ulepszamy tą mocniejszą więc radze trenować znacznie częściej słabszą. Potem moze sie to przydać kiedy nie będziecie w stanie użyć mocniejszej nogi...
  • 0

budo_yoshee
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warshava

Napisano Ponad rok temu

Re: Lewa noga \:
Z lewą nogą mam problem taki, że chyba lepiej mi się nią kopie ;) za to gorzej z utrzymaniem na niej równowagi :/
Twimyo Yop średnio mi wychodzi lewą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024