Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja BJJ w Rzeszowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
wogole poco dyskutowac o pasach w bjj ??
BJJ to nie karate ze tam licza sie pasy i mozesz nic nie umiec , albo nigdy nie walczyc a miec pas. To jest caly urok w BJJ ze stopnie(pasy) otrzymujesz za walke. Co prawda to prawda, bialy pas powinny miec osoby ktore startowaly w zawodach, w przypadku ludzi z grroty - po kuzni. Tak jak napisal Bilu.
  • 0

budo_stylista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
Możesz się obwiązać nawet niebieskim pasem, albo sznurem konopnym, albo jelitem, a i tak nie zmieni to faktu, że nie masz, albo masz określony pasek, jako stopień, a nie jako element stroju. Naprawdę nie ma o co się kłócić, bo można dojść do wniosku, że biały pas otrzymujesz wtedy, kiedy szarpniesz się na gi, co niby w jakiś tam sposób wyraża twoje zaangażowanie w trening, chociaż może i nie? Bo np. trenowałeś judo, pożyczyłeś od kogoś i tak dalej.

Co do konkluzji, które w jakikolwiek mają się do tematu postu: w Grrocie nie ma nawet jednego białego pasa bjj. Kropka. Chyba, że Dudu powie inaczej- trudno mi się spierać z przełożonym.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
spoko bilu zartuje sobie ;)
w gruncie rzeczy masz racje, na judo sa egzaminy na bialy pas, na bjj za taki egzamin uznaje sie pierwsze zawody i finito :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Naprawdę nie ma o co się kłócić, bo można dojść do wniosku, że biały pas otrzymujesz wtedy, kiedy szarpniesz się na gi,
(...)
Co do konkluzji, które w jakikolwiek mają się do tematu postu: w Grrocie nie ma nawet jednego białego pasa bjj. Kropka. Chyba, że Dudu powie inaczej- trudno mi się spierać z przełożonym.

w gruncie rzeczy masz racje, na judo sa egzaminy na bialy pas, na bjj za taki egzamin uznaje sie pierwsze zawody i finito :)

no wlasnie, to chyba zalezy od klubu. mozna sobie ustalac zasady jak kto lubi, bo np. ja nie spotkalem sie z tym, zeby trzeba bylo startowac w zawodach na bilay pas, chociaz kazdy moze sobi ustalac swoje zasady, bo przeciez nie mozna nic nikomu narzucic :-)

Pozdrawiam i zycze wielu bialych pasow ;)
Niedziel.
  • 0

budo_stylista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
Gore Niedziel!
Dziękujemy, postaramy się o jak najwięcej.

Wiesz tu chodzi o psychikę bardziej. Czasami trudno namówić kogoś do startu w zawodach, bo ten stawia sobie jakieś irracjonalne problemy. Jeśli dla takiej niedoświadczonej osoby, która w większości przypadków dużą wagę przywiązuje do takich rzeczy jak stopnie, jako zachętę zastosujemy biały pasek, mamy o wiele większą szansę, że tam pojedzie, powalczy, przekona się, że to nie takie straszne, to mamy szansę, że złapie bakcyla i będziemy mieli prawdziwego zawodnika, tam gdzie się go nawet nie spodziewaliśmy.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Wiesz tu chodzi o psychikę bardziej. Czasami trudno namówić kogoś do startu w zawodach, bo ten stawia sobie jakieś irracjonalne problemy. Jeśli dla takiej niedoświadczonej osoby, która w większości przypadków dużą wagę przywiązuje do takich rzeczy jak stopnie, jako zachętę zastosujemy biały pasek, mamy o wiele większą szansę, że tam pojedzie, powalczy, przekona się, że to nie takie straszne, to mamy szansę, że złapie bakcyla i będziemy mieli prawdziwego zawodnika, tam gdzie się go nawet nie spodziewaliśmy.


Sprytnie :twisted:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
co do zawodow to jest wiele osob ktore nie jada bo im sie niechce , bo sie boja , bo cos tam. A trenowac BJJ i nie jezdizc na zawody...

Chociaz sa tez osoby ktore zawody traktuja bardzo powaznie , chca jechac , mowia ze wszystkich rozjebia ze pokaza sie z najlepszej strony ... no wlasnie ale tylko mowia. Wdg. mnie jak sie na zawody jedzie to nie poto zeby wygrac , nie poto zeby obiecwywac ze kazdego sie poedzie, tylko zeby sie pokazac z jak najlepszej strony i walczyc, no ale niestety teraz duzo jest osob co mysli ze wszystko przyjdzie samo.
  • 0

budo_stylista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
Nawet wiem o kim piszesz, czekam z niecierpliowścią na ich DZIEŃ PRAWDY :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Chociaz sa tez osoby ktore zawody traktuja bardzo powaznie , chca jechac , mowia ze wszystkich rozjebia .....


Nastawienie psychiczne w 100% poprawne. Bez niego nie ma wogule co podchodzic pod zawody. A przygotowanie to juz inna bajka.
Pamietam tekst znajomego "masz wjechac na takiej kur*** aby gosc nie istnial od poczatku walki".
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

. Jak to jest w Krakowie, to nie moja sprawa. U nas pierwsze białe pasy pojawią się po "Kuźni" i to tylko wśród tych którzy walczyli. Ha! Koniec wykładu.



no ale kto je nada ? :wink: no bo skoro u was nikt nie ma białego pasa (nawet Ty), a u nas :wink: się z białym zaczyna :) .
Piszesz że to co w Krakowie to nie Twoja sprawa, a potem się powołujesz na Dudu :)

btw. pisząc "kuźnia" masz na mysli wewnętrzne zawody w Krakowie?

ech.. niewazne, przestaje się czepiać :twisted:

Mam nadzieje, że was dużo do Krakowa przyjedzie i będzie świetna zabawa :peace:
pozdro dla wszytskich z Grroty :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Chociaz sa tez osoby ktore zawody traktuja bardzo powaznie , chca jechac , mowia ze wszystkich rozjebia .....


Nastawienie psychiczne w 100% poprawne. Bez niego nie ma wogule co podchodzic pod zawody. A przygotowanie to juz inna bajka.
Pamietam tekst znajomego "masz wjechac na takiej kur*** aby gosc nie istnial od poczatku walki".


Hast masz racje
ale niech slowa sie przeloza na czyny
mowisz ze wszystkich rozjebiesz , super , tylko wes sie do treningu , zapierdalaj , trenuj gdzie tylko masz mozliwosc

Minotauro na pride 19 fajnie powiedzial "I train 10 hours everyday so I am ready for everyone"
  • 0

budo_stylista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
Barth- nada je Dudu na moją prośbę. Póki co, przewiązujemy się jelitami :)
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Naprawdę nie ma o co się kłócić, bo można dojść do wniosku, że biały pas otrzymujesz wtedy, kiedy szarpniesz się na gi


Biały pas otrzymujesz wtedy, kiedy szarpniesz się na gi. Tak jest wszędzie i zmiana tej zasady nie ma większego sensu. Możecie sobie ustalić, że osoba która dobrze wypadnie w zawodach będzie miała prawo nosić naszywkę "Grroty", albo coś w tym stylu. Jednak pomysł promocji na biały pas wydaje mi się dość absurdalny. :roll:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

co do zawodow to jest wiele osob ktore nie jada bo im sie niechce , bo sie boja , bo cos tam. A trenowac BJJ i nie jezdizc na zawody...

Chociaz sa tez osoby ktore zawody traktuja bardzo powaznie , chca jechac , mowia ze wszystkich rozjebia ze pokaza sie z najlepszej strony ... no wlasnie ale tylko mowia. Wdg. mnie jak sie na zawody jedzie to nie poto zeby wygrac , nie poto zeby obiecwywac ze kazdego sie poedzie, tylko zeby sie pokazac z jak najlepszej strony i walczyc, no ale niestety teraz duzo jest osob co mysli ze wszystko przyjdzie samo.


co do mojego posta - nie potrzebnie to napisalem , teraz to wyszlo jak bym kogos chcial obrazic albo ze obgaduje kolegow z sekcji

takiego zamiaru nie mialem , i oficjalnie przepraszam ze wpieprzam sie w to co ktos pisze/mowi , bo w koncu kazdy ma prawo mowic co chce

szkoda ze to wyszlo tak jak wyszlo
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie
Chłopaki z Garroty, można do was wpaść na trening ? Bo gdybym byl w Rzeszowie to bym chetnie poprzyglądał sie o co chodzi w tym turlaniu sie .

pzdr.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

5 marca w Krakowie odbeda sie zawody bjj dla poczatkujacych. Udzial w nich wezmie nasza sekcja(GRROTA Rzeszów), poczatkujaca grupa z Krakowa, Bielska-Białej oraz Nowego Targu. Będzie się działo :>

Nie chce uprzedzać faktów, ale bedzie się działo tak, ze początkująca z Krakowa da wam popalić.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

5 marca w Krakowie odbeda sie zawody bjj dla poczatkujacych. Udzial w nich wezmie nasza sekcja(GRROTA Rzeszów), poczatkujaca grupa z Krakowa, Bielska-Białej oraz Nowego Targu.

A co to za zawody? Można coś więcej. Czy zaprosicie ekipę z Luta Livre(nie będziemy robić skrętówek :) )?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

A co to za zawody? Można coś więcej. Czy zaprosicie ekipę z Luta Livre(nie będziemy robić skrętówek :) )?

Z tego co wiem to maja byc zawody bjj. Jak chlopaki z LL beda walczys w GI to mysle, ze dudu nad tym pomysli ;)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Jak chlopaki z LL beda walczys w GI to mysle, ze dudu nad tym pomysli ;)

Będziemy walczyć w gi :twisted: dla nas to bez różnicy :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja BJJ w Rzeszowie

Będziemy walczyć w gi :twisted: dla nas to bez różnicy :)

Ja nie decyduje. Skontaktuj sie z dudu : 502-494-625. :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024