Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z saltem w przód


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z saltem w przód

jak to mawial moj trener: "zrob 100 razy a za 101 wyjdzie, nie wyszlo? no to kolejna setka cie czeka.. wyjdzie za ktoryms razem napewno",poza tym on mial grubo ponad 50 lat jak mnie trenowal, to mobilizowalo
pozdrawiam
blackgirl

BlackGirl - czy to nie było przypadkiem w Złotoryji? 8O
  • 0

budo_jagi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z saltem w przód
kontuzja łydki prawdobnie od wybijania sie :/, a co do zwijania sie to wydaje mi sie ze nie jest zle czesto robie 1,5 salta jak sie postaram problem jest wlasnie z wyskokiem, bo zawsze lece do przodu zamiast do gory i nie potrafie tego kontorolowac, moze mieliscie podobny problem, i jak sobie z nim poradziliscie ?
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z saltem w przód
KrisLee, nie...
Jagi, ja nie powiedzialam, ze zle, ale ze mozna poprawic. Jak juz wspominalam, ja po paru latach robienia takich rzeczy widzialam bledy,a poza tym mam dziwny zwyczaj czepiania sie;) Co do wybijania to jakos nie mam pomyslu, nie mialam takiego problemu i nie zqauwazylam, zeby ludzie w sekcji mieli,ale jakbym spotkala kogos albo trenera to zapytam. Mysle, ze jedno co moze pomoc to poprostu skakanie i szukanie odpowiedniego kata wybicia,tyle ze bez asekuracji moze byc to niebezpieczne niestety.Zycze jednal w dalszym ciagu powodzenia.
black
  • 0

budo_jagi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z saltem w przód
wznamiam zalozony przezemnie temat, nie wiem czy jest sens dalej to kontynuowac ale moze jakos wesprzecie mnie :) zebyscie nie musieli patrzec na poprzednie posty przypomnie o co chodzilo, juz dosc dlugi czas trenuje salto w przod i jak narazie nie widze zadnej poprawy w jego wykonywaniu. Zamieszczam filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] juz nie mam pojecia co robic zeby ladowac na proste nogi. Salto na filmiku nie jest moim najlepszy ale wiekszosc wyglada wlasnie tak, co prawda odskocznia jest zjechana ale lepsze to niz skakac z ziemi no i materac jest troche wysoko ale kumpel w takich samych warunkach robi salto na proste nogi na ten materac :/. Obejrzyjcie i postarajcie mi sie pomoc bo juz nie wiem co jest zle :(
  • 0

budo_jagi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z saltem w przód
czyzby nikt nie widzial tego tematu ? :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024