Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hollow grind - DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
I o to chodzi. Zrob co trzeba i daj komus znac - my juz sobie damy rade. :)
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
no i po co te nerwy? - właśnie O TO CHODZIŁO...
a co tych panów, wierz mi że właśnie zgarneli takich co wydawało im się, że wszystko co robią jest zgodne z prawem... szkoda tylko że zapomnieli, iż połowa problemu to zapisy prawne, a druga połowa (i to najcześciej - "ta większa połowa") - to ich INTERPRETACJA! :(

... i na tym najwiecej ludzi "wpada"

więc od dzisiaj kod dymny - jako główna zasada komunikacji tematów wrażliwych inaczej :)
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD

Propozycja chyba nie wyszla odemnie o ile sie nie myle ?
Przede wszystkim do mnie... Chyba nie czytales poprzednich postow... np Seikena.


niestety doskonale przeczytałem posty i to do CIEBIE była uwaga, gdyż jako jedyny zaproponowałeś WPROST - cytuję "Jakby sie udalo jakims serwerkiem przerucic to moglbym sie zajac dalszym backupem i rozdawnictwem" - no comment.

dalsza dyskusja z mojego punktu widzenia jest bezcelowa. Zdrowy rozsądek i głowa na karku nie tylko przydają się w walce na noże :D

Seiken ... jak pisałem, powinieneś wiedzieć doskonale (nawet z racji kraju obok którego mieszkasz), iż to co Tobie wydaje się legalne, większość prawników (szczególnie tych zręczniejszych) obrócić całkiem do góry nogami, więc po co KUSIĆ los? ;)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
Tylko tytulem wyjasnienia:
"Czyli zrobimy tak ja zrobie powiedzmy 5 kopii i wysle do ludzi ktorzy sie zobowiaza do zrobienia dlaszych 3 kopii i do wyslania innych chetnym, itd.." Czy to nei znaczy to samo?
EOT niewazne.
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
Gab3d... to nie jest forum prawnicze, a ja nie jestem moderatorem tego forum. Więc nie będę tłumaczył ci tego dlaczego nie jest to to samo. jak już pisałem dla mnie temat jest off.

A jeżeli ludzie, którzy prowadzą ten serwer, forum itd nie widzą problemu w takich dyskujach, to ja nic na to nie jestem w stanie poradzić :( wierzę jednak, że tak nie jest... :D
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
No to zamknijmy to Cynik please, ja do poniedzialku zdecyduje sie co i jak i dam znaki kodowe.
Spoko ma byc , wsrod nozomaniakow
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Hollow grind - DVD
Jak bracia :) Nie ma sie o co zrec :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024