Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

BJJ w Warszawie
Witam. Domyslam sie, ze taki temat byl juz nie raz poruszany. Ale nie moge znalezc. Czy ktos z Warszawy trenuje moze BJJ w dobrym klubie? Tzn. pod okiem dobrego instruktora? Jakie sa mozliwosci? Slyszalem o klubie Vale Tudo ale tam nie bardzo odpowiadaja mi ceny. Moze ktos zna i by mogl polecic dobry i tanszy klub BJJ lub Vale Tudo? Za wszelkie info dziekuje.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
witam
z tego co wiem sa tylko 2 . jeden to bjj na gwardii i chyba o nim mowisz a drugi to hunter po drugiej stronie wisly jest chyba tanszy ale treningi sa (przynajmniej kiedys byly) tylko 2 dni w tygodniu-mowie o bjj. bo oczywscie i tu i tu trebuje sie tez uderzenia
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
110 za bjj za trening praktycznie codziennie wraz z sobota. Rzeczywiscie jestesmy najdrozsi w tej czesci galaktyki...

pzdr

BP
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie

110 za bjj za trening praktycznie codziennie wraz z sobota. Rzeczywiscie jestesmy najdrozsi w tej czesci galaktyki...

pzdr

BP

O ktorym klubie mowisz? Pytam, bo nie znam. A informacje, ktore slyszalem moga byc bledne. Dlatego bede wdzieczny za konkretne info, najlepiej od trenujacych. Pozdrowka.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tematow jest na ten temat sporo, trenujemy na Gwardii i AWF (glownie na gwardii)

najlepiej skorzystac z opcji "szukaj"

pzdr
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
Dzieki za info, pytam wlasnie, bo ceny podane na stronie nie zgadzaja sie z podanymi przez Ciebie. Korzystalem z opcji szukaj i nie bardzo znalazlem info na ten temat dlatego zalozylem, pewnie po raz n, ten temat. Pozdrawiam.
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie

Witam. Domyslam sie, ze taki temat byl juz nie raz poruszany. Ale nie moge znalezc. Czy ktos z Warszawy trenuje moze BJJ w dobrym klubie? Tzn. pod okiem dobrego instruktora? Jakie sa mozliwosci? Slyszalem o klubie Vale Tudo ale tam nie bardzo odpowiadaja mi ceny. Moze ktos zna i by mogl polecic dobry i tanszy klub BJJ lub Vale Tudo? Za wszelkie info dziekuje.


http://budo.net.pl/v...er=asc&start=30

I widziałam ogłoszenie o zajęciach streetfightingu (jesli dobrze pamiętam :wink: ) przy ul. Broniewskiego (za 70 zł - choć nie napisali za ile zajęć) - a spotkanie informacyjne jest chyba 1 lub 2 października - nie wiem czy streetfighting ma coś współnego z BJJ, ale na plakatach jest symbol, który mają na spodenkach walczący w parterze, więc tak sobie skojarzyłam :wink: .

Pozdrawiam
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
Dziekowka bardzo, ale szukam raczej klubow bjj, ktore odnosza jakies znaczne sukcesy i w ktorych laczy sie elementy innych technik, a nie na odwrot. Ale bardzo dziekuje za info.
  • 0

budo_case
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
Dla ścisłości: płacisz 110zł i masz treningi
-poniedziałek, środa, piątek o 19.30 i
-wtorek, czwartek, sobota o 13.30
Chodzi o Gwardię oczywiście,
  • 0

budo_zajoncpoziomka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
a jak do tych 110 dolozysz 40 lub 50(nie pamietam) to masz dodatkowo we wtorki i czwartki o 19.30 muay thai + pon i sr o 13.30 MMA + sobota 13.30 wolna mata.

a nie doplacajac, dodatkowo co napisal Case masz we wtorki i czwartki bjj o 20.30 (chyba)
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Warszawie
Ja zacząłem ćwiczyć na gwardii od końca września i za te 110 złotych które płącę mam zamir chodzić na 5 treningow tygodniowo ;]
Specjalnie zacząłem w łikendy pracować żeby na to zarobić %)
Małą poprawka co do godzin treningow we wtorki i czwartki - samo BJJ jest wtedy o 20:30 i przychodzi bardzo mało osób więc jest dużo miejsca żeby ćwiczyć.Za to w pon srody i piątki jest mniej miejsca, ale bardziej zorganizowany trening :)
Tak czy siak polecam tą sekcję :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024